žiadosť o radu

Tým 3serveru je tu pro Vás

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
matokovo
Unfriendly
Posts:3
Joined:Mon Jul 08, 2013 9:45 am
žiadosť o radu

Postby matokovo » Mon Jul 08, 2013 10:14 am

Ahojte, chcel by som poradiť ohľadom jedného problému. Stiahol a nainštaloval som si WoW(WotLK) z 3serveru a pokračoval som podľa inštrukcií na fóre. Prvá a druhá inštalácia sa mi asi nepodarila a tak som to skúsil tretí krát, ale ani teraz mi to nejde. Dával som si pozor aj na launcher a vždy som ho zrušil skôr ako niečo stihol spraviť. Prepísal som realmlist.wtf tak ako je písané v príručke a stále keď spustím hru tak mi vyhodí battle.net account čo asi nieje dobre. Akonáhle sa prihlásim tak mi ukáže update na veziu 4.x.x.x a nikdy ma neprihlási. Už som skúšal aj sťahovať wow.exe, ale ani tie mi nijak nepomohli. Popravde som "nováčik" a nejak sa do týchto vecínevyznám, preto prosím niekoho zbehlého o radu čo mám ešte spraviť aby som si mohol konečne zahrať.

Vopred Ďakujem!
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: žiadosť o radu

Postby Rohlik » Mon Jul 08, 2013 8:20 pm

a nainstaloval si manualne patch az na verzi 3.3.5a? A pres co spoustis hru? Jak se prihlasujes ve hre?
Všici alíci se mi budou klanět!
matokovo
Unfriendly
Posts:3
Joined:Mon Jul 08, 2013 9:45 am

Re: žiadosť o radu

Postby matokovo » Mon Jul 08, 2013 8:57 pm

áno pache som inštaloval jedne po druhom, hru spúšťam cez WoW.exe a prihasujem sa emailom lebo meno(nick) mi nejde(vypíše chybu v pripojení a radí mi obrátiť na na battle.net keď idem cez nick)
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: žiadosť o radu

Postby Rohlik » Tue Jul 09, 2013 11:38 am

A jsi registrovany na nasem serveru (skrz web)? Pokud totiz ano, tak se prihlasovat pres email nesmis.
Všici alíci se mi budou klanět!
matokovo
Unfriendly
Posts:3
Joined:Mon Jul 08, 2013 9:45 am

Re: žiadosť o radu

Postby matokovo » Wed Jul 10, 2013 9:28 am

áno mám konto, ale cez čo sa mám teda prihlásiť ?
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: žiadosť o radu

Postby Darkfairy » Wed Jul 10, 2013 8:42 pm

Napises svuj nazev acc a heslo
Image

Return to “Jsme tu pro vás”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests