Nemohu hrát :(

Tým 3serveru je tu pro Vás

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
Barhus
Neutral
Neutral
Posts:13
Joined:Mon Nov 28, 2011 7:23 pm
Nemohu hrát :(

Postby Barhus » Sun Jan 06, 2013 8:22 pm

Ahoj lidi, kámoš mi přes fleshku udelal wow, ale pokazdy kdyz hru zapnu píše mi to ,,Failed to find a suitable display device. Exiting program! (podle překladu by to mělo být ,,nepodarilo se najit vhodne zobrazovaci zarizeni. ukoncete program" a já nevím co s tím. Prý je to spíš problém s PC než s nainstalovanou hrou. Realmlist a vše ostatní vypadá že je vpořádku. Budu vděčná za jakoukoliv pomoc díky všem. Jo ten Pc mi přišel včera, takže je možné, že bych zapoměla něco nainstalovat co je potřeba ke spuštění, ale nevím.
User avatar
Kurthis
Unfriendly
Posts:6
Joined:Tue Oct 25, 2011 12:35 pm

Re: Nemohu hrát :(

Postby Kurthis » Mon Jan 07, 2013 11:44 am

skus vymazat priecinok WTF ktory je v priecinku s hrou, su tam ulozene aj graficke nastavenia :) priecinok sa znova vytvori sam
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Nemohu hrát :(

Postby Rohlik » Mon Jan 07, 2013 11:54 am

Pokud se jedna uplne o novy PC sestavu, tak bude potreba nainstalovat ovladace graficke karty, ktere by si mela dostat na CD k PC.
Všici alíci se mi budou klanět!
Barhus
Neutral
Neutral
Posts:13
Joined:Mon Nov 28, 2011 7:23 pm

Re: Nemohu hrát :(

Postby Barhus » Mon Jan 07, 2013 8:50 pm

skus vymazat priecinok WTF ktory je v priecinku s hrou, su tam ulozene aj graficke nastavenia :) priecinok sa znova vytvori sam
Toto nezabírá stále stejný problém :(
Barhus
Neutral
Neutral
Posts:13
Joined:Mon Nov 28, 2011 7:23 pm

Re: Nemohu hrát :(

Postby Barhus » Mon Jan 07, 2013 8:51 pm

Pokud se jedna uplne o novy PC sestavu, tak bude potreba nainstalovat ovladace graficke karty, ktere by si mela dostat na CD k PC.
K PC bylo přibaleno pouze 1CD a to už jsem instalowala, abych se mohla připojit na internet :(
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Nemohu hrát :(

Postby Rohlik » Tue Jan 08, 2013 2:01 pm

Vsechny ostatni programy/hry rozjedes v pohode?
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Riverghost
Exalted
Exalted
Posts:130
Joined:Mon Sep 05, 2011 12:47 pm

Re: Nemohu hrát :(

Postby Riverghost » Tue Jan 08, 2013 7:17 pm

Ako uz povedal Rohlik chybaju ovladace ku grafike, bude ich treba stiahnut z webu vyrobcu a doinstalovat. Mala by si zistit vyrobcu grafiky (v pripade stoloveho PC)/notebooku. Byva to na nejakej nalepke na tom pocitaci/notebooku. Potom najdi web vyrobcu kde budu ovladace na stiahnutie, byva to oznacene niekde viditelne ako Support/Drivers/Downloads.

Nvidia http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
AMD http://support.amd.com/us/Pages/AMDSupportHub.aspx
Asus http://support.asus.com/Download/Option ... =en&type=1
... je ich mnoho
  • Hlasujte pro nás! Děkujeme :)
  • Top-server.cz - 3Server
  • WoWservers - 3Server

Return to “Jsme tu pro vás”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests