Guild odměny

Tým 3serveru je tu pro Vás

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Darah
Exalted
Exalted
Posts:104
Joined:Fri Jun 03, 2011 10:32 am
Guild odměny

Postby Darah » Mon Oct 15, 2012 8:16 am

Zajímalo by mě pár věcí a byl bych rád, kdyby se vyřešily:

Guilda Legends of Elmoderen má level 10 a:
- NEMÁ guild achievement http://www.wowhead.com/achievement=4944
- členové proto nemohou koupit itemy, které se odblokují právě se zapsáním tohoto achievementu (Worn Stoneskin Gargoyle Cape, Inherited Cape of the Black Baron, Ancient Bloodmoon Cloak a Ripped Sandstorm Cloak
- mám zakoupený item Guild Vault Voucher (7th Slot) a zajímá mě, jestli při jeho použití dojde k aktivaci 7. guild bank slotu (když jsem zkoušel před touto "skvělou" revizí, nic se nestalo a 10K goldů bylo tím pádem vyhozeno) - nechci opět vyhodil do větru 10K goldů - žádám o vyzkoušení a odpověď
- nejsou zobrazené dosažené guild achievementy (konkrétně v sekce General je to Guild Level 5, v sekci Dungeons & Raid není zobrazen žádný
- jsou smazané (nebo nejsou zobrazené) progresy v guild achievementech v sekci Professions a v sekci Quests.

Tyto a asi ještě další funkce, na které jsem ve výčtu možná zapomněl, jsou podle mě v Cataclysmu běžné a normální a proto bych uvítal, kdyby se tím někdo z odpovědných lidí zajímal a nějak to řešil a vyřešil. Nejde stále jen chválit server a nemít běžné funkce dostupné. A to je jenom guild system - v ostatních funkcích je to taky špatné a stále marně čekáme na změnu.

Díky za přečtení.
--- Darah ---
Image
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Guild odměny

Postby Darkfairy » Mon Oct 15, 2012 1:41 pm

Vyzkoušela jsem Guild Vault Voucher (7th Slot) a také jsem opět vyhodila 10k, také jsem jedním z čekatelů na opravy a skutečně se snažím psát každou chybu, kterou objevím, některé už i nesčetněkrát opakuji. Nevím však zda to bude v silách jednoho jediného deva. :cry:
Image

Return to “Jsme tu pro vás”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests