Achievementy

Tým 3serveru je tu pro Vás

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Darah
Exalted
Exalted
Posts:104
Joined:Fri Jun 03, 2011 10:32 am
Achievementy

Postby Darah » Mon Oct 01, 2012 4:13 pm

Někomu může připadat nezobrazení progresu v achievementech jako kosmetická záležitost, ale jak se pak chcete orientovat v tom, co už máte a co ne? A dokonce jsem přišel na to, že když nějaký progres získám, tak po relogu jej zase nemám. Věřím, že je někde zapsaný, ale já ho nevidím. Tohle by se mělo opravit, protože je to dost podstatné. Všiml jsem si, že to stejné dělaly progres achievementy pro guildy už v minulé revizi - pokud se šel Guild Run do nějakého dungeonu, tak se sice dungeon zapsal, ale v sumárních achievementech (třeba Dungeon -> Classic http://www.wowhead.com/achievements=3.15079.15082) se neprosvítí.
--- Darah ---
Image
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Achievementy

Postby Darkfairy » Mon Oct 01, 2012 6:21 pm

Nikdy mi to nepřipadlo jako kosmetická chyba, naopak. Přesto se najdou hráči, kterým se něco zobrazuje. Ne vše, ale mají mezi achievy vzácné záblesky progressu. Co na to říct?
Image

Return to “Jsme tu pro vás”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests