Prevody

Tým 3serveru je tu pro Vás

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
herkules
Neutral
Neutral
Posts:10
Joined:Fri Jun 22, 2012 8:03 pm
Prevody

Postby herkules » Sun Jun 24, 2012 1:04 pm

Otvaram v tejto sekcii topic,nakolko mi bolo vytknute ze to rozoberam v inej. Aj ked som hladal neexistuje podskupina kde sa zaoberaju hraci len prevodmi.

Tymto hadam pomozem dalsim,aby nemali pisane odpovede tipu: "-vůbec vám nevadí, že spamujete topic věcma, které sem nepatří? Nepoužíváte maily, pm nebo nedokážete psát do sekce kde se takové problémy řeší?"

Keby boli prevody robene vo velkom tak by bola davno vytvorena nejaka sekcia len na to.

Kazdopadne tymto dakujem Radke ,ktora na moj reagovala promptne a aj ked je toho dost,tak postupne to prevadza.

A za dalsie, nedostal som od gm ci od Radky ohladne prevodu ani jednu pm,ci email. /len pre objasnenie preco sa to pisalo tam kde to bolo/.

Tak som zvedavy kolko prispevkov pribudne ,kedze o prevody asi bude vacsi zaujem,ked sa ma ist na CATA.
Denisa
Exalted
Exalted
Posts:188
Joined:Thu Aug 04, 2011 10:36 pm

Re: Prevody

Postby Denisa » Mon Jun 25, 2012 5:48 am

Ahoj, sekcia sa zíde určite. Väčšinou komunikujem s hračmi cez maily. Nakoľko tu nemôžem písať napríklad názvy acc, heslá. A iné informácie, ktoré nemusia vidieť všetci.
Ale ďakujem.

Return to “Jsme tu pro vás”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests