Poraďte prosím !!!

Tým 3serveru je tu pro Vás

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
Stchepa
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sat Jan 21, 2012 3:18 pm
Poraďte prosím !!!

Postby Stchepa » Sun Mar 18, 2012 12:41 pm

Zdravim všechny, WOW hraju teprve pár dní takže jsem uplný nováček. Stal se mi problém se zobrazování questů na mapě. Vždycky když jsem si zapnul mapu objevily se mi po pravé straně mapy momentálně aktivní questy a na mapě byly zobrazeny ve žlutém kroužku číslem nebo otazníkem. Bohužel 17.3.2012 někdy v noci při zapnutí WOWka tyto značky na mapě zmizely i s popisky vedle ní. Poraďte prosím co s tím, nevim teď kam mám jít plnit questy. Děkuji za rady Stchepa.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Maelthar » Sun Mar 18, 2012 1:34 pm

stahoval jsi nejake Addony do hry? nedelal jsi neco v nastaveni cim by jsi to zobrazovani vypnul?
User avatar
Demigodess
Exalted
Exalted
Posts:134
Joined:Fri Jul 01, 2011 3:15 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Demigodess » Sun Mar 18, 2012 3:04 pm

Nevypnul sis jen sledování? Stačí otevřít quest log a kliknout myší na určitý quest s držením shiftu, nebo ctrl teď si nejsem úplně jistej jak to je na winech.
Image
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Poraďte prosím !!!

Postby < ** CS-nuda ** > » Sun Mar 18, 2012 5:14 pm

ked das mapu tak dole mas Show Quest object...ale maelthar, toot by si mal vediet ;)
L. C. P. R
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Maelthar » Sun Mar 18, 2012 7:48 pm

ked das mapu tak dole mas Show Quest object...ale maelthar, toot by si mal vediet ;)
nepochopil jsem co tim basnik chtel rict alias ja se ho ptal co s tim udelal ne ze nevim co s tim ma udelat, treba si stahl jen nejakej blbej addon nemusel to met u mapy vyple takze :twisted: :twisted:
Stchepa
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sat Jan 21, 2012 3:18 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Stchepa » Mon Mar 19, 2012 7:43 pm

No žádný addony jsem si nestáhnul, začalo to blbnout zničeho nic. Jestli se mi podaří tak tam hodim obrázky. Jo a ještě jedna vada se stala, když chci skončit hru tak mi místo odpočítávání dvaceti vteřin okamžitě ukončí hru. Vytvořil jsem novou postavu tak tam ty questy jsou zobrazený zprávně. Na těch obrázcích jsou už nainstalované addony, ale ještě jesnou opakuji když se mi to stalo žádný tam ještě nebyly!!! Zkontroloval jsem si nastavení a nikde jsem nenašel nějakou mě viditelnou chybu tak nevim.
Stchepa
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sat Jan 21, 2012 3:18 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Stchepa » Mon Mar 19, 2012 7:45 pm

Obrázky nebudou páč nevim jak je tu vložit.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Maelthar » Mon Mar 19, 2012 7:55 pm

Zdravim všechny, WOW hraju teprve pár dní takže jsem uplný nováček. Stal se mi problém se zobrazování questů na mapě. Vždycky když jsem si zapnul mapu objevily se mi po pravé straně mapy momentálně aktivní questy a na mapě byly zobrazeny ve žlutém kroužku číslem nebo otazníkem. Bohužel 17.3.2012 někdy v noci při zapnutí WOWka tyto značky na mapě zmizely i s popisky vedle ní. Poraďte prosím co s tím, nevim teď kam mám jít plnit questy. Děkuji za rady Stchepa.
zarazilo me ze pises jeste jednou s 3 ! kdyz tu jsi o addonech nenapsal ani sluvko.
nu jak psal
< ** CS-nuda ** >

Předmět příspěvku: Re: Poraďte prosím !!! Odpovědět s citací
ked das mapu tak dole mas Show Quest object...

vyzkousej toto.

odhlasovani je ve mestech nebo hospodach kdy dostanes rested to je kdyz se ti ukaze takova bublinka u ikony postavicky misto cisla lvlu instantni tudiz bez odpoctu, a mimo tato mist amas odhlasovani normalne 20sec.
Stchepa
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sat Jan 21, 2012 3:18 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Stchepa » Mon Mar 19, 2012 8:38 pm

Já už nevim jak to napsat!!! Když mi zmizly ty questy žádný addony jsem nainstalovaný neměl. A jelikož mi zmizely na mapě ty ukazatele kam mám jít začal jsem hledat co se stalo. Nejprve jsem si zkontroloval nastavení a nikde jsem nenašel chybu kterou bych zaregistroval, pak jsem začal hledat na stránkách 3server.cz. Našel tam stáhnutelný addony tak jsem je tam nainstaloval.
Attachments
2.jpg
2.jpg (87.98KiB)Viewed 8548 times
1.jpg
1.jpg (94.84KiB)Viewed 8548 times
Stchepa
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sat Jan 21, 2012 3:18 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Stchepa » Mon Mar 19, 2012 8:41 pm

Tak teď mi snad nikdo znovu nenapíše ať zaškrtnu dole na mapě "Ukázat cíle výprav".
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Poraďte prosím !!!

Postby < ** CS-nuda ** > » Mon Mar 19, 2012 9:46 pm

1. ak to tam nejde chod do interface a tam mas Objectives ...
2. ak to nepomohlo a pouzivas addon Quest Helper skus si stiahnut novsiu verziu...
3. ak ani to nepomohlo tak vypni vsetky addony skus si zapinat addon po addone
4. ak ani to nepomohlo /co by uz malo/ tak chod do zlozky world of wacraft a zmaz podpriecinky v zlozke WTF (v tej zlozke su nastavenia wowka, addonov, UI atd. a skus s alognut bez addonov -toto zabere na 100%
5. ak nie tak zmaz si ucet a chod hrat na iny server


glo glo, lamka :)
L. C. P. R
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Poraďte prosím !!!

Postby < ** CS-nuda ** > » Mon Mar 19, 2012 9:50 pm

a prosim ta vyhod si spell na binde c. 1 :D je to autoattack :D a daj si tam nieco ine :D (staci ked das prave tlacitko na myske , resp na touchpade :D alebo si nastavis v interface nech automaticky utoci na toho kto na teba ucoti resp. ked das pell nech to da na najbkizsi target :D...lebo chapem ze nemas zatial dostatocne skusenosti, no tesim sa ked uz ich budes mat a budes ma ownit v arenach/bg :-)
L. C. P. R
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Maelthar » Mon Mar 19, 2012 10:07 pm

me spis zajima co ze to mas za addon kterej ti to prelozil do cestiny, jelikoz nevim jestli ma neco vlastniho 3server za addon ted ale co znam program na prevod wow do cestiny tak je to nedodelanej program obsahujici strasne moc chyb vcetne neustalych wow erroru a je mozny ze tvuj problem se nachazi prave v tom ;)
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Rohlik » Tue Mar 20, 2012 11:12 am

3server nema zatim zadny takovej addon a mas pravdu s tim, ze ten addon co to preklada je zabugovany a nedodelany...
Všici alíci se mi budou klanět!
Stchepa
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sat Jan 21, 2012 3:18 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Stchepa » Tue Mar 20, 2012 6:46 pm

No nevim je to možný, že to udělala ta čeština. Teda skoro čeština moc to jako čeština nevypadá. Mě pořád někdo radí, že má vypnout addony, ale už jsem to říkal několikrát a moc to platný není, když se mi stal tento problém - ŽÁDNÝ ADDONY JSEM NAINSTALOVANÝ NEMĚL -. Addony jsem jen zkoušel a měl je zapnutý všechny které jsem stáhnul, a po pár minutách jsem zjistil, že to nebyl dobrý nápad a tak jsem je až na dva povypínal. Vytvoříl jsem si novou postavu a tam mi to funguje tak nevim kde je problém, samozřejmě jsem prolezl menu a pozapínal jsem všechny možnosti které mi připadaly, že s tím můžou souviset. A na obou postavách je to momentálně zapnutý stejně. GRCCC. Nejraději bych do toho kopnul.
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Poraďte prosím !!!

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Mar 20, 2012 7:35 pm

nemyslim ze by to bolo v cestine podobny problem sa mi kedysik davno stal, nepametam si riesenie, myslim ze som zacal expit dalsiu postavu, ale tak skus zmazat to WTF malo by to pomoct
L. C. P. R
Darehowl
Unfriendly
Posts:2
Joined:Sat Mar 31, 2012 11:26 pm

Re: Poraďte prosím !!!

Postby Darehowl » Tue Apr 17, 2012 6:37 am

Podle mně je to něco jako bug,stalo se to párkrát mně a i jiným hráčům na serveru a pomůže,když si dáš abadon quest nebo nabereš nějaký nový. :)

Return to “Jsme tu pro vás”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests