PF 2010

Váš názor

Moderator:TWeak

Sheriff
Moderator
Posts:2
Joined:Sun Jun 15, 2008 8:47 am
Contact:
PF 2010

Postby Sheriff » Thu Dec 31, 2009 3:54 pm

Jelikož zde máme nový rok, chci vám jakožto bývalý hl. GameMaster popřát do Nového roku hodně úspěchů a to nejen ve virtuálním světě, nebo na bitevním poli, ale i v tom reálném, do kterého ať už chcem nebo ne, stále se musíme vracet. Hodně štěstí, zdraví (plné HP)a ne moc dlouhý mír mezi Hordou a Aliancí.
Vám do Nového roku 2010 přeje ex-GM SheriffCZ

P.S.: Jelikož se má do nového roku jít s čistým štítem, tak se chci zároveň omluvit všem kterým jsem ukřivdil nebo uškodil. Ke konci roku to ma každý těžké a většině utečou nervy, ale já to přehnal, proto se omlouvám hlavně těmto lidem: Mirrovi že jsem s tím sekl, Offlimitovi kterého jsem dostatečně neposlouchal a nijak mu nepomohl, členům GM týmu za svou ignoraci jejich problému, nejmenované guildě (každý jistě ví o koho jde) že se to vše tak zvrhlo, a že už nemám nadále chuť s nima cestovat na tomhle nebo jiném serveru, a naposled se chci ještě zejména omluvit všem hráčům: za prvé co jsem napsal v ten inkriminovaný den, tak za druhé i muj celkový postoj k nim.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: PF 2010

Postby Rohlik » Thu Dec 31, 2009 7:29 pm

Hoj,
tez ti preji krasny Novy rok a delej co te bavi...Tez se ti omlouvam, pokud jsem nekdy napsal neco co te urazilo.
Vzhuru do roku 2010!
Uzijme si ty 2 roky co nam vsem zbyvaji do konce sveta poradne!
Všici alíci se mi budou klanět!

Return to “Sheriff”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest