Co si myslite o SHeriffovi

Váš názor

Moderator:TWeak

peto92
Moderator
Posts:3
Joined:Sat Apr 05, 2008 10:23 am
Co si myslite o SHeriffovi

Postby peto92 » Mon Jun 30, 2008 4:44 pm

Podla mna je sheriff uplne skveli ked si zoberiete kolko casu do celeho projektu Server Mirra dal je to neuveritelne. Ja ho mam osobne rad(nechcem sa mu tymto nejako pcha do prdele) a myslim si že je to Gm ktore ma fakt respect. ostatne GM ho maju jak tak ale ked ti to napiše sheriff okamžite to zrobiš to je moj nazor
kosto
Unfriendly
Posts:2
Joined:Mon Jun 30, 2008 4:59 pm
Contact:

Postby kosto » Mon Jun 30, 2008 5:04 pm

Pod¾a mòa je Sheriff fajn typek, poznám ho už dlhší èas. Viem, že ve¾a ¾udí ho v láske moc nemá, ale vždy keï som nieèo potreboval, vždy keï mi nieèo nebolo jasné, tak mi to vklude vysvetlil. Ja by som už na jeho mieste poslal niekoho takého ako som ja kade ¾ahšie Niekedy je síce nepríjemný, ale ja som s ním na Mirre spokojný. (Kosto)
Andy

Postby Andy » Tue Jul 01, 2008 1:42 pm

Pridavam sa k nazoru , ze Sheriff je fajt typek , vie byt aj toleranty , ale ked ma zlu naladu tak vam neradim ho nejak provokovat :D myslim ze je velmi toleranty , ci uz k hracom alebo k Gmkam. Takisto dokaze velmi dobre vysvetlit nejaku vec , ktorym vela ludi nerozumie.Neviem si predstavit co sa tyka discipliny hracov aj Gmkam keby tu nebol on , je to jeho zaluha...Je tu uz strasne dlho , a dufam ze tu aj dlho zostane.

Andy alias Mathew
marabu

Postby marabu » Thu Jul 03, 2008 10:23 pm

sheriff - pohoda kdykoli jsem potreboval pomoct, byl tu :)
abaddon
Unfriendly
Posts:6
Joined:Fri Jun 06, 2008 3:40 pm

Postby abaddon » Tue Aug 12, 2008 2:21 pm

Jednou jedenkrát sem po nìm chtìl nìco docela dùležitýho,a dost nevybíravì mì odpálkoval,s tím že pokud takovou triviální vìc nevim sem hòup(tak òák to vyznìlo).Abych øekl o co se jednalo,ptal jsem se na to jak funguje heroic diff u dungeonù pro high levely.Ano je to triviální až stupidní otázka,ale žádný z pøedešlích GM mi nedokázal odpovìdìt tak jak jsem požadoval,tak jsem èekal že on vše uvede na pravou míru.Jen sem chtìl slyšet odpovìï jelikož u vìtšiny dungeonù aè sem mìl klíè,pøepnuto na heroic nic odpovídajícího nepadalo,staèilo øíct,klíè musí mít každý v grupì nebo heroic tam a tam(nebo vùbec)nejde,né mì odpálkovat,to bylo jediný co mì na jeho chování zamrzelo,jinak musim øíct,že nebýt jeho,Ewila a Muriho tento server už by se topil ve sra*kách...
Malus
Unfriendly
Posts:1
Joined:Sat Aug 30, 2008 7:58 pm

Re: Co si myslite o SHeriffovi

Postby Malus » Wed Nov 12, 2008 1:54 pm

Takze Gm Sheriff prave odesel :( ...docela dost me to sokovalo, z pohledu hrace ho znam jenom chvilku ale myslim ze je to dobry clovek ktery do toho dal kus zivota (cely 4 roky).....doufam ze se nekdy vrati

PS: Ja teda nwm jak ostatni ale me se pri jednom incidentu Sheriff omluvil a vysvetlil mi v jaky je server situaci v jaky je on situaci, to ho potom naprosoto chapu kdyz se s nekym moc nemaze, zvlast kdyz hraci neprojevi aspon trochu respektu.
Angelic
Unfriendly
Posts:2
Joined:Wed Nov 19, 2008 8:52 pm

Re: Co si myslite o SHeriffovi

Postby Angelic » Sun Dec 07, 2008 9:03 am

No budu uprimny - Sheriff se tu snazi o korektni chod tohohle servru, stará se o GM team a nekdy, když je proste treba udelat to co se musi ikdyz se to ostatnim nelibi tak nevaha. Takove ty sladke recicky "ten byl super" nebo "ja ho chci spatky" sem vubec nepatri.. nic se neděje bezduvodne takze by se clovek mel predevsim zamyslet nad situaci ktera nastala nez vubec neco prohlasi
Destiny
Unfriendly
Posts:3
Joined:Thu Dec 11, 2008 10:59 am
Contact:

Re: Co si myslite o SHeriffovi

Postby Destiny » Thu Dec 11, 2008 11:42 am

Jo Sheriff je fasa typek:) mno nevim kto by mi jinak pucoval mozeg za nektere hlouposti co sem uz udelala a nemyslim si ze je jeste jeden clovek na serveru vuci komu maj hraci, GM a dokonce i Admin vacsi respekt.. Je pro nej hodne dulezity aby server opravdu frcel:)kolikrat ho zastihnu pri tom ze mi odpise jen.. nemam cas nahazuju server a to pokazdy kdyz padne se snazi ho hned nahodit vazne.. je to sice taky jen clovek a taky ma sve chyby a nektere veci na nem sou opravdu nesnesitelny presto je pro server opravdu dulezitej a pro nas vsechny taky.
Angelic
Unfriendly
Posts:2
Joined:Wed Nov 19, 2008 8:52 pm

Re: Co si myslite o SHeriffovi

Postby Angelic » Tue Jan 27, 2009 8:26 am

Sheriff je clovek ktereho bych nekdy docela rad potkal i osobne :)
mitocz
Unfriendly
Posts:1
Joined:Wed Apr 01, 2009 12:10 pm

Re: Co si myslite o SHeriffovi

Postby mitocz » Wed Apr 01, 2009 12:51 pm

Sheefik super borec, sice prisny ale slusnym zpusobem a to je dobre, osobne ho mam jako Gm rad, vzdycky me pomuze akorat jsem s nim mel jedenkrat rozpor jinac v klidku :)

Return to “Sheriff”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest