Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Admin - Váš názor

Moderator:TWeak

mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm
Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby mirra » Mon Sep 26, 2011 11:04 pm

Zdravím,

otázka na tělo. Co byste udělali, kdyby jste byli mnou proto, aby byl server lepší?
Jak byste zdokonalili server?


Podotýkám, že server je na výborné technologické úrovni a že problém s výkonem, nebo hostingem nás určitě netrápí.

Představte si, že bych vás na 1 den udělal Hlavním Adminem 3serveru. Co byste udělali?
Grandi12
Neutral
Neutral
Posts:11
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:31 am

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Grandi12 » Mon Sep 26, 2011 11:09 pm

vyhazel bych gmka kterym je min jak 17 let :)
poLAMAna
Friendly
Friendly
Posts:32
Joined:Wed Dec 10, 2008 12:22 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby poLAMAna » Mon Sep 26, 2011 11:47 pm

-v prvom rade, by som sa dal do opravovania bugov (ak by mal dev čas)- určil by som priority, čo je najviac potrebné opraviť a čo počká + zadať povinnosť pristupovať ku bugtrackeru svedomitejšie (bugtracker vyzerá akoby ho nečítal žiaden dev)

-ďalej by som rozhodne zvýšil xp raty, pretože expiaci hráč, ktorý je na serveri nový, sa tu dlho neudrží, ak bude expiť pol roka (málo ľudi je tu = malokto mu helpne, zasponzoruje ho, v aukcii nie je nič, preto sa hráč unudí a prestane expiť - odíde)

-zameral by som sa na prevedených hráčov, pretože je jeden úspech sem hráča dostať, ale druhý úspech ho bude udržať tu- zaviedol by som systém dočasných výhod pre nich (rovnako ako dáva štát výhody veľkým podnikom ktoré sa rozhodnú investovať v krajine)

-nesľuboval by som nesplniteľné, alebo niečo, na čo sa zabudne (narážam tým na príspevok na webe z leta, kde sa sľubovali vyššie raty pre študentov od septembra - od leta klesli raty z 3x na 2x, nie to aby sa ešte zvýšili + aj na víkendy sa zabudlo, že sa majú dvihnúť konkrétne raty)

-určite by som sa prestal tváriť, že tento server je blizzlike. žiadne freečko s jedným developerom nemôže byť ako blizzlike, k tomu byť blizzlike neznamená byť niečo super!


-a to posledné- aby som bol ako admin wow servera úspešný, v prvom rade by som musel vedieť, čo je to wow na patchi 3.3.5a, a nie wow zpred piatich rokov. server nemôže fungovať správne, ak admin nepozná, čo v hre ako funguje, a spolieha sa len na informácie z druhej ruky, musí byť v hre trocha častejšie a s hráčmi komunikovať (+plniť sľuby), aby hráči mali istotu, že tento server bude rovnako dobrý o pol roka alebo o rok.
Trymore - lvl80 pve resto shaman
Five - lvl80 pve/pvp blood/frost DK
Rozlamana - lvl80 pvp priest
User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Seanka » Mon Sep 26, 2011 11:49 pm

Pamatovala bych si co jsem napsala, slíbila či navrhla.
Aby to stále nebylo ve stylu "odvolávám co jsem slíbil a slibuju co jsem
odvolal" :)
Např. stále nás to po pádu serveru hází nějaké minuty nazpět, mizí nám díky tomu např. přijaté qsty, které pak musí gm smazat atd. prostě zbytečné komplikace....
A musím se přiznat, že bych nechtěla být Mirrem, ten jeden den bych raději přečkala v posteli a doufala v nové ráno :D
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby mirra » Tue Sep 27, 2011 10:21 am

vyhazel bych gmka kterym je min jak 17 let :)

To už naštěstí není v mé kompetenci, ale v kompetenci Hlavního GM (Bombastiq), zástupce hlavního GM (TomTom), Hlavního vedoucího Eventéra (Lajky) a Hlavního developera (Demiho).
A přiznejme si další věc - i ten 15 letý to dokáže dělat dobře, když ho pořád držíš za ouško. Ono je fajn přijít a ze dne vyházet všechny mladší 17 let, ale kdo tu pak bude pracovat, kromě těch kteří jsou starší 18 let. Když jsem dělal nábor a chtěl jsem 18 leté. Hádej kolik se jich přihlásilo? 0. Takže nelze přijít a říct - beru jen 18 leté, vše ostatní je špína. To je zase ode zdi ke zdi a takhle by to nefungovalo. Už jsem to zkoušel - nepomohlo vůbec nic. Nepomohlo ani to, že jsem řekl - stačí nám 18 let, zbytek zaučíme. Ti lidi nemaj zájem.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Rohlik » Tue Sep 27, 2011 10:53 am

Je fakt, že lidi starší chodí do práce a už nemají tolik času, jako ti 15ti letí. Jinak poLAMAna raty přes víkend byly a to na profese a na honory a tento víkend bude též něco.
Všici alíci se mi budou klanět!
poLAMAna
Friendly
Friendly
Posts:32
Joined:Wed Dec 10, 2008 12:22 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby poLAMAna » Tue Sep 27, 2011 11:58 am

rohlik, áno, prvý víkend od zavedení novinky boli raty na honory, potom na profesie, ale tento posledný víkend nebolo nič (a nebolo to ani oznámené na webe)
Trymore - lvl80 pve resto shaman
Five - lvl80 pve/pvp blood/frost DK
Rozlamana - lvl80 pvp priest
User avatar
Darah
Exalted
Exalted
Posts:104
Joined:Fri Jun 03, 2011 10:32 am

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Darah » Tue Sep 27, 2011 12:11 pm

To je právě ono. Když se něco řekne, tak to taky má platit. Lidi pak čekají a ono nic a to není dobrý.
--- Darah ---
Image
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Sep 27, 2011 2:41 pm

1., KOnecne by som naucil demiho nech si vsetko neupravuje podla seba v priebehu arena sezony....(narazam na mega super update co spravil to na co nadavali predtym(rating ktory mali dosiahnut len tie najlepsie teamy teraz dosiahnu uplny nooby <nieze by tu hrali aspon 3ja dobry hraci> lebo zabudol nastavit MM rating) a zabudol nahodit stare fixy na fear atd. atd. )


2., vyrazil by som eventerov lebo tie eventy stoja za staru blazkovu...(vobec nevyuzivaju dalsie realmy, su bez predstavy za 3roky som videl 1dobry event...)


3., robit skusky na GM aj zo znalosti WoW... lebo tie GM su dementne (99%)


4., psychycke testi na zavislost (lebo ked niakemu GM zabijam hracsku...normalne logne GM a da mi sleep...-.-.lebo ja ho nemozem zabijat, kedze to je jeho herna postava z GM...DEMENCE, tak zakazat WORLD PVP)


5., *j*b* sa s arogantnymi hracmi ako som ja co hovoria cistu pravdu a nevtieraju sa do riti..-.-


6., na poziciu GM by sa mali dostat len taky hraci ktori vedia perfektne gramatiku (vyhnete sa tak detom a hlupakom s IQ x>100...)
L. C. P. R
Legendary Haus
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Tue Aug 16, 2011 5:06 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Legendary Haus » Tue Sep 27, 2011 10:02 pm

souhlasim se Seankou.

1) Neslibovat co nemuzes nedodrzet. A dodrzet co jsi slibil.

2) *j*b* se s nejakym blizzem, to si muze jit kazdy na offi, a od tohu tu hraci nejsou.

3) zmenil bych nazev v topicu na "Mirrou" pokud umis sklonovat. pokud ne dej si tam treba zlutyho smajlika za to.

4) chvalit i jine cleny GM tymu nez jenom neustale Rivera, Demiho, nebo Rohlika, vypadato jako kdyby si mel uz na ne uchylku. Myslim ze takova Radka, Lajka, Emper a i dalsi odvadeji skvelou praci srovnatelnou s praci ostatnich GM. i kdyz ne stejne zamerenou, ale narocne stejnou urcite.

5) nerikat jak je vsechno 100%, nejvic mega super uplne nejlepsi, kdyz kazdy vi ze to tak neni a akorat se tim ponizujes.


najde se toho urcit vic, me napadlo zrovna toto.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Rohlik » Tue Sep 27, 2011 10:16 pm

2Haus: Lajku chválí poslední dobou dostatečně nebo ne?
Všici alíci se mi budou klanět!
poLAMAna
Friendly
Friendly
Posts:32
Joined:Wed Dec 10, 2008 12:22 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby poLAMAna » Tue Sep 27, 2011 11:11 pm

a radku nepochválil nikto. a pritom odviedla neskutočné množstvo práce pri prevodoch aj pri pomoci hráčom v hre
Trymore - lvl80 pve resto shaman
Five - lvl80 pve/pvp blood/frost DK
Rozlamana - lvl80 pvp priest
User avatar
Jestrab
Honored
Honored
Posts:56
Joined:Tue Aug 09, 2011 12:04 pm
Contact:

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Jestrab » Wed Sep 28, 2011 11:50 am

Pamatovala bych si co jsem napsala, slíbila či navrhla.
Aby to stále nebylo ve stylu "odvolávám co jsem slíbil a slibuju co jsem
odvolal" :)
Např. stále nás to po pádu serveru hází nějaké minuty nazpět, mizí nám díky tomu např. přijaté qsty, které pak musí gm smazat atd. prostě zbytečné komplikace....
A musím se přiznat, že bych nechtěla být Mirrem, ten jeden den bych raději přečkala v posteli a doufala v nové ráno :D


Naprosto souhlasím! Jako i já co už tu má pár postav naexpených a co jsem teď expil zase tak při těch pádech i já co mohl jít na jiné postavy jsem měl sto chutí se na to expení *j*b*, protože to padalo co chvila, ztrácel jsem itemy, Q, xp a moře času! A nic z toho jsem nedostal nazpátek, pády serveru mě vraceli spíš v expení dozadu místo toho abych postupoval.. Chudáci nově příchozí, kteří tohle zažívají když můžou jít na jiný server začít expit.. nemluvě o tom, že i když jseš na 80, jdeš dung, něco fajnového ti spadne a kvůli pádu jseš bez frostů a bez itemů, který si vyhrál..
Mému ostří žádný alík neuteče!
Nataly
Unfriendly
Posts:2
Joined:Mon May 02, 2011 1:59 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Nataly » Wed Sep 28, 2011 4:20 pm

Súhlasím s Jastrabom, tie pády sú počas expenia príšerné, keď príde nejaký nový hráč a začne expiť, tak hneď aj odíde...
User avatar
Jestrab
Honored
Honored
Posts:56
Joined:Tue Aug 09, 2011 12:04 pm
Contact:

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Jestrab » Wed Sep 28, 2011 7:02 pm

Súhlasím s Jastrabom, tie pády sú počas expenia príšerné, keď príde nejaký nový hráč a začne expiť, tak hneď aj odíde...

Asi tak.. tady nikdo nepochopí dokaď si to sám neokusí, takže Mirro, zkus si jít něco poexpit 8)

A ještě jsem nikde neviděl odpoveď na otázku co je důvodem těchto pádů a toho, že se to neukládá tak jak by mělo? (stav hráčů před pádem)
Mému ostří žádný alík neuteče!
poLAMAna
Friendly
Friendly
Posts:32
Joined:Wed Dec 10, 2008 12:22 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby poLAMAna » Thu Sep 29, 2011 8:53 pm

podľa mirry sú stratené itemy (z ICC ) maličkosť, pre ktorú on strácať čas nebude :)
Trymore - lvl80 pve resto shaman
Five - lvl80 pve/pvp blood/frost DK
Rozlamana - lvl80 pvp priest
User avatar
Shelbyn
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Wed Nov 10, 2010 3:01 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Shelbyn » Fri Sep 30, 2011 2:07 am

Tak já tak koukám že zde je stále dost srandy.

Můj pohled na server? Od jisté doby se server nezvětšije, nerozšiřuje, jen spíše hubne a chudne. A Ať tu hlavme Mirra, rohlik a dalsi všemožní vlez prdelkové neříkají opak když sami ví že to tak není. Sice server slaví 6té výročí ale poslední 2 roky server stagnuje na stejném místě. Neznám server kde by admin nevěděl co je za sezovu, jaký je maximální eq ziskatelny atd, aby nevědel jaké BG či velký raid je otevřený a nad tu není nikdo krome daných vlezprdelků co si myslí že mirra jako jediný nemusí nic o serveru vědět.

Takže cobych udělal:

1. zajímal bych se o svůj server, abych veděl co se děje a co je co
2. přestal urážet hráče a vážil si kohokoliv(hráči ti to tu drží pohromadě)
3. GM bych dal těm co zají příběh wow, co znají world jako takový a co něco umí
4. vyházel bych GM co rikaji že jsou GM a prikaz zadny neznaji jen znaji milion addonu pro GM
5. Vyhodil bych TY GM co jen chtějí získat moc aby si vylepšili své zlomené ego.
6. Developery bych směroval aby dělaly to co hráči potřebují, co hráče přiláká.
7. XP bych zvedl, třeba na 5X pro začátek at sem prijdou lidi pak je možno je sundat až mi bude moct kdo pomoct s Q a ne že za celý den nepotká člověk v durotaru ani nohu.§
8. Přestal bych LHÁT LIDEM NA SERVERU a zatajovat jisté skutečnosti
9. Gm a devů co něco umí bych si vážil a nevyhazoval je a neházel na ně špínu.
10. Snažil bych lidi z teamu zamestnavat vecmi co jsou důležité a ne blbostma co hrač nevyužije( tím myslím např překlad questů)
11. Jak tu nekdo psal, vyhazel bych eventery, za dob co sem tu jeste hral byly eventy o ničem, bez wow příběhu, 98% sračky)
12. vysral bych se na blizz
13. Přestal říkat to co není pravda, jsme nejlepsi, jedinečný, pouze to máme my atd.
14. a těchto budů by tu mohlo být až až..... ale toto jsou nejhlavnější.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Rohlik » Fri Sep 30, 2011 3:10 pm

10. Blbost pro tebe, neznamena ze je to blbost pro ostatni. A krom toho nemalo lidi pise, ze jsem prislo hrat jen kvuli tomu, ze se na to tesi. Mimo jine nas server to hodne zvyrazni, pokud se ten projekt podari.
6. To se uz snazi, opravit ICC...
11. A kdo tu z nich zustane? Deren? A co Lajka?
13. Souhlas (zajimavy pocit, souhlasit s tebou)
8. Dela to kazdy server i Twin, atd......
Všici alíci se mi budou klanět!
poLAMAna
Friendly
Friendly
Posts:32
Joined:Wed Dec 10, 2008 12:22 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby poLAMAna » Fri Sep 30, 2011 3:16 pm

prvýkrát so shelbynom súhlasím a má úplnú pravdu
Trymore - lvl80 pve resto shaman
Five - lvl80 pve/pvp blood/frost DK
Rozlamana - lvl80 pvp priest
User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Seanka » Fri Sep 30, 2011 11:03 pm

prvýkrát so shelbynom súhlasím a má úplnú pravdu
Úplnou pravdu skutečně nemá, ale je zbytečné vytahovat a polemizovat o některých bodech, protože o tom tenhle topic vlastně není. Pro mě je 3server nejlepší, jelikož je to první free server, na kterém jsem po offi začala hrát. A přestože jsem jich vyzkoušela později dalších pár, jinam na free hrát nepůjdu. Pro mě tedy 3server "zůstane" nejlepší ať to tak je a nebo není. A jelikož jsem tu už strávila pár let, doufám jen v lepší zítřky.
A říkat všem jak se věci mají?...člověk musí být "diplomat", v každém případě zachovávat chladnou hlavu a držet ostatní ve stavu lehké euforie.
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image
Legendary Haus
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Tue Aug 16, 2011 5:06 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Legendary Haus » Sat Oct 01, 2011 12:14 am

shelbyn nema pravdu 100%, v necem bych s nim nesouhlasil. ale vicemene souhlasim.

nejhorsi je, ze tyto body rikal uz davno, neeee tedka, ale davno predtim nez server zacal takto stagnovat a nikdo ho neposlouchal (ne ze by se z nej mel kazdy posrat, ale nikdo to nebral v potaz a mel ho za kkta co se tu snazi zlepsit hracskou komunitu a nahrabat si)

jinak s 10kou co pise Shelby plne souhlasim. GM tym nezaujima pozice, ktera by byla prospesna hracum ale pozice, ktera se jim nejvice libi. tim nechci nikoho pospinit, kazda praca je svata a pracujete vyborne. Akorat pracujete na hovadinach misto dulezitych opravach, ktery by hraci vyuzili stokrat vic.
User avatar
Shelbyn
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Wed Nov 10, 2010 3:01 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Shelbyn » Sat Oct 01, 2011 12:29 pm

Rohlik: bože vy jste z toho icc plne všichni udělaný, bože to není jediny raid, bež tak kde je hodne lidi, je tam otevrene icc a uvidis ze všechny 80lvl nelezou jen tak, ale jen zde jste udelany z ICC a ostatni dobre a zabavne raidy nechate *j*b* a nefunkční.... ICC není jediné lákadlo o tom to je... Lajka, demi, radka jsou jediny 3 lidi u kterých je videt že neco pro server delaji narozdil od ostatnich dev, gm, eventeru a adminu.

Polamana: hele dekuji ale moc se semnou nestotožnuj aby jsi nedopadl jako ja že se proti tobe otočí GM team protože z tebe budou mít strach a začnou nakecavat mirrovi blbosti jako se to stalo u me a pak me mirra vyhodil aniž by mel jakykoliv dukaz, ale i tam mu za ten kick dekuji páč me to privedlo a myšlenku vykašlat se již plne na wow

Haus: Je jedno co reknu, i kdybych mel 100% navod jak zlepsit server, jak zvednout komunitu tak tu stejne budou taci co budou delat vše aby se mi to nepodarilo, zbytecne se na tomto serveru snažit.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Rohlik » Sat Oct 01, 2011 7:25 pm

Si to nejspis zase nepochopil...ICC jsem zduraznil proto, jelikoz zpusobuje pady/nestabilitu serveru.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Shelbyn
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Wed Nov 10, 2010 3:01 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Shelbyn » Sat Oct 01, 2011 7:39 pm

Seanka, je vidět že jsi zapadla, hajíš server i kdyby jsi veděla že dělá něco špatně. Jakej diplomat? Co třeba ten mirrova mesicni rollback co kdy si byl? Proč neřekl hračům že mesic uplne sral na server a nezalohoval? A ZASE lhal hračům? To je diplomacie?
A jestli zde doufáš v lepší zítřky, to by v teamu a vedení nesmělo být pár určitých lidi a chopit se toho jiní co nemaji v hlave kaši a vi co se a jak má...
Last edited by Rohlik on Sat Oct 01, 2011 7:55 pm, edited 1 time in total.
Reason: Interní záležitosti
User avatar
Simsik
Unfriendly
Posts:7
Joined:Sun May 29, 2011 4:11 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Simsik » Sat Oct 01, 2011 8:11 pm

Haus: Je jedno co reknu, i kdybych mel 100% navod jak zlepsit server, jak zvednout komunitu tak tu stejne budou taci co budou delat vše aby se mi to nepodarilo, zbytecne se na tomto serveru snažit.
Si udělej vlastní server a táhni jinam ....
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby mirra » Sat Oct 01, 2011 8:46 pm

Seanka, je vidět že jsi zapadla, hajíš server i kdyby jsi veděla že dělá něco špatně. Jakej diplomat? Co třeba ten mirrova mesicni rollback co kdy si byl? Proč neřekl hračům že mesic uplne sral na server a nezalohoval? A ZASE lhal hračům? To je diplomacie?
A jestli zde doufáš v lepší zítřky, to by v teamu a vedení nesmělo být pár určitých lidi a chopit se toho jiní co nemaji v hlave kaši a vi co se a jak má...

Prosím tě, shelbyne, seš jak malej. Vzali ti lízátko, tak ses rozhodl celému krutému světu pomstít. To co tu teď píšu je pro mě jenom ztráta času, protože vždycky jsi na něco nadával, ať už to fungovalo či nikoliv, vždycky jsi měl nejvíce keců kolem a co z toho pak bylo. Jak jsi se jako Hlavni GM vyznamenal, co? Nerejpej do žádného člena mého teamu, když jsem za ně zodpovedný.

Sral na server a nezálohoval? Ty máš tak hloupé a zkreslené kecy, že to svět ani neviděl. Charactery se zálohovaly, world se zálohoval, i realmd se zálohoval, jen se realmd neduplikoval na další místa, takže při poškození primárního disku jsme měli k dispozici zálohy worldu, všech charakterů a realmd jsme měli starou zduplikovanou verzi. To že systém zálohoval, ale neběžel tak jak má, ačkoliv to generovalo duplikace realmdu s aktuálním datem jsme zjistili až v okamžiku, kdy jsme zálohy nahazovali. To je chyba, kterou nešlo jen tak snadno odhalit. Od té doby jsem se hodně poučil a provedl taky potřebná opatření, aby ke stejné chybě už nikdy nedošlo.

Ty jsi shelbyne tu příležitost hlavního GM měl taky, a jak to dopadlo. Jak se na tebe všichni pověsili na Facebooku, jak jsi nedokázal vyřešit jedinou kauzu, jak na tebe každý druhý nadával, jak jsi měl neustále svoji pravdu a nedokázal jsi přiznat, že má pravdu i někdo jiný z teamu, až to ten team nevydržel a šel s tím za mnou.

Taky bylo skvělé soužití Rohlík + Shelbyn. Nebudu se vyjadřovat o vynášení problémů teamu, které měly zůstat pod pokličkou ven mezi hráče, tím jsi porušil asi hned 4 pravidla a když jsem si říkal, dobře, nechám ho alespoň pracovat externě a až se vztahy mezi ním a teamem zlepší, možná bych to s ním znovu zkusil, tak on ne. Tak smůla, z mé strany tu byla sakra velká snaha a to že jsi ji promarnil už není můj problém.

Nebudu dále mluvit o Shelbynových addování profesí na herní, smazání všem hráčům jejich talenty (museli jsme to obnovovat ze zálohy a to, že ty zálohy už fungovaly dobře, k tomu jsi neřekl ani prd, co?) a jak jsem se ještě já v*l stavěl za tebe, tvoje idiotské chování při poradách jsem fakt nenáviděl, choval jsi se jako 14 letý, nadržený puberťák a ne jako dospělý člověk. Od toho 14 letého bych to možná ještě pochopil, říkal bych si " no tak s ním mlátí puberta, vyroste z toho, co se dá dělat.", ale o to je to horší, že ty už jsi dospělej sakra! A chováš se tu jak blbec! Další věci na kontě jako prozrazování hráčům Identity GM, když se několikrát neustále dokola opakovalo, že se to prostě nesmí. Ten člověk se naprosto vymykal kontrole.

Přijímám rád s otevřenou náručí téměř jakoukoliv kritiku, když je tedy oprávněná, ale u tebe shelbyne polovina bodů je vycucaná z prstu, další část zbytku je "jedna bába povídala na styl TV Nova" a nějaké 2 body si beru k srdci.
Těch věcí tu samozřejmě je tolik, že než bych je vyjmenoval všechny, nikomu bych tím nepomohl a ještě sobě ubral čas.


Vyjasněme si prosím další věci, a to že teda buď budeš na 3serveru, nebo tu nebudeš. Čekal jsem jako tvoje gesto externího pracovníka jako argument k tomu, že by jsi se mohl někdy znovu zkusit zapojit do teamu, dříve jako tester a možná později jako možná nějaký pomocný GM, vyšší pravomoce bych ti určitě nedával, už jednou jsi zradil.

Další věc byla tvoje kritika. Každý vždycky řekl " Ten shelbyn, ten má plnou hubu keců, ale že by něco sám udělal, tak to ne, jenom nás peskuje." No, takže jsi si vysloužil titul brouka pytlíka. Nikdy jsi se nepoučil z toho, kdo ti co řekl, a až jsi si uvědomil svoje chyby, tak jsi vždycky řekl " no tak co, jsem takovej jakej sem" nebo něco v tom smyslu a zase dokola, beze změny. Ty se prostě nezměníš.
User avatar
Shelbyn
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Wed Nov 10, 2010 3:01 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Shelbyn » Sat Oct 01, 2011 9:10 pm

Dobře, všem se omluvám za svou prořízlou pusu, jsem hold jiný v názorech a to jak je podávám. Bud to lidé tak vezmou, lidé co mě znají osobně nebo hodně víc ví jak a co nekterou "kritikou" myslím. Takže ještě jednou všem členům z GM teamu se omluvám a taktéž se omlouvám vše hráčům.
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby mirra » Sat Oct 01, 2011 9:10 pm

Dobře, všem se omluvám za svou prořízlou pusu, jsem hold jiný v názorech a to jak je podávám. Bud to lidé tak vezmou, lidé co mě znají osobně nebo hodně víc ví jak a co nekterou "kritikou" myslím. Takže ještě jednou všem členům z GM teamu se omluvám a taktéž se omlouvám vše hráčům.

Tohle bych předtím banem nečekal.
Stifi
Honored
Honored
Posts:46
Joined:Tue Aug 09, 2011 9:28 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Stifi » Tue Oct 04, 2011 4:41 pm

Nevim o co se tu šelbyn snaží, já na něj mám svuj názor od doby kdy mi sebral t10,5 že to prej na serveru nešlo získat když nás sem převedly s eq, co smě měli protože sem přišlo spousta lidí z jinýho serveru, ale k věci, víš, když z wotlk raidu nejde VoA, ToCko bylo buglé, RS zavřené, Naxx a OS se de jen když je weekly tak co se má řešit za raidy když ne ICC? :D Jinak k těm lidem co tu podle tebe něco dělaj bych přidal i Rohlíka protože když sem měl nějakej problém tak mi pomoh i když sem mu psal na herní a ne že si mě dal do ignoru jako nějakej Serpents ;) To že ty Rohlíka nemáš rád neznamená že tu nic nedělá ... Ale jinak kdybych byl Mirrou, tak bych víc ocenil práci Demiho, investoval víc peněz do reklamy a taky bych se snažil zamezit těm šíleným rollbackum a nenervoval se z toho že si na mě nějaký děcko otevře hubu.
User avatar
Rajce
Unfriendly
Posts:3
Joined:Mon Oct 10, 2011 1:19 pm

Re: Co bych udělal/a kdybych byl Mirrem?

Postby Rajce » Mon Oct 10, 2011 1:36 pm

Netvrdil bych, že LK na 3serveru je těžší, než na offi :)

Jinak jsem zde novej a server a jeho podpora je fajn - zatím se mi tu líbí :wink:

Return to “Mirra”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest