Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Admin - Váš názor

Moderator:TWeak

mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm
Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Postby mirra » Sun Sep 25, 2011 9:05 pm

Zdravím všechny,

je tu 6 rok mé funkce admina a stojím před otázkou, co udělat k 6. výročí 3serveru?


Mám důvod slavit?


Víte, eventy, zvednutí rate, nějaká akce...to je všechno fajn, ale to můžeme udělat i o vánocích a bude to mít stejný efekt...Pokud už slavit, tak hodně ve velkém, ale co a jak slavit, to zkuste navrhnout vy. Já bych se držel "Buď slavit ve velkém, nebo z mé strany vůbec." Občas mám výčitky svědomí, že není co, jindy si zase říkám, že 6 let výročí projektu je tu jen jednou.
Grandi12
Neutral
Neutral
Posts:11
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:31 am

Re: Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Postby Grandi12 » Sun Sep 25, 2011 9:31 pm

6. vyroci 3. serveru je jen jednou stejne jako 18 narozeniny...tak treba zvecit rate o hodne aby z toho meli ty expici a pro 80tky nefnout treba icc..snizit hp bossum a zvecit buff na jeden den..kdyby se tak stalo je velka moznost ze lidi daji LK a dostanou titul ktery pak povede k progressovani icc 10 hc = nove vyzvy lepsi eq a server se posune o kus dal..pak by mohly byt bonusy do guild hausu resp. vec zadarmo ktera by se dostavala jako odmena za nejakou akci dejme tomu pro fanousky pvp vyzabijet vsechny bosse v hlavnich mestech (jedna frakce brani druha utoci) a z bossu ve mestech take naky bonusovy lot (stare pvp sety, trinkety, atd.) takhle by si podle me prisel kazdy na sve a je toho i pomerne dost pro kazdeho otazka je kdo by to provedl a ci by se to udelalo
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Postby mirra » Sun Sep 25, 2011 9:33 pm

6. vyroci 3. serveru je jen jednou stejne jako 18 narozeniny...tak treba zvecit rate o hodne aby z toho meli ty expici a pro 80tky nefnout treba icc..snizit hp bossum a zvecit buff na jeden den..kdyby se tak stalo je velka moznost ze lidi daji LK a dostanou titul ktery pak povede k progressovani icc 10 hc = nove vyzvy lepsi eq a server se posune o kus dal..pak by mohly byt bonusy do guild hausu resp. vec zadarmo ktera by se dostavala jako odmena za nejakou akci dejme tomu pro fanousky pvp vyzabijet vsechny bosse v hlavnich mestech (jedna frakce brani druha utoci) a z bossu ve mestech take naky bonusovy lot (stare pvp sety, trinkety, atd.) takhle by si podle me prisel kazdy na sve a je toho i pomerne dost pro kazdeho otazka je kdo by to provedl a ci by se to udelalo


No, fajn, ale nesmíme z toho zase udělat fun server na den...to bych to tu potom kvůli těm následkům mohl nechat zavřít.
Grandi12
Neutral
Neutral
Posts:11
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:31 am

Re: Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Postby Grandi12 » Sun Sep 25, 2011 9:39 pm

tak melo by to nasledek ze by hraci chodili behem jednoho dne raidy i branili hlavni mesta + expici rychleji expili (pripominam ze expicich je na serveru nejvic) icc zase ne tolik snizit aby to dal kazdy ale nenechat to tak aby z toho meli slabsi a s tou ochranou mest nevim jak vymyslet jako pro hrace co farmi bg na eq by urcite nebylo spatne aby jim padlo treba cast furi z bossa ktereho sundali s partou 10 lidi proti 10 lidem opracne frakce ale nevim jak moc si to predstavujes udelat podle me by tohle byly oslavy ve velkem :))
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Postby < ** CS-nuda ** > » Mon Sep 26, 2011 3:35 pm

kazdemu hracovy co ma cez 6rokov played na vsetkych postavach do kopy dat GM level 5
L. C. P. R
User avatar
Darah
Exalted
Exalted
Posts:104
Joined:Fri Jun 03, 2011 10:32 am

Re: Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Postby Darah » Mon Sep 26, 2011 3:57 pm

Mirro, naběhl sis, tak toho využiju. Neber ale tento příspěvek jako házení špíny, ber to jako komunikaci někoho, komu na serveru záleží. Nejsem už nejmladší, a tak si hru užívám, když můžu. Proto mě záleží, jak to tu vypadá. A taky nevím, jak bych Tě jinak kontaktoval a seznámil s problémy. Taky se nenavážím do developerů, jejich práce si vážím a z vlastní praxe (dělám taky kolem supportu) vím, že to lidi nedocení, ale k věci.

Takže výročí - nevýročí, server podle mě nepotřebuje nějaký výstřelek k výročí, něco extra, stačí, když hráči budou vědět, že co se napíše nebo řekne nebo jinak udělá reklama, tak že to je prostě tak a platí to.

Pár poznatků:
- Napsalo se nedávno na web, že nová revize bude luxus - pardon, ale luxus si představuji jinak. Když jsem to přečetl tak jsem si řekl, paráda, questy půjdou, spelly půjdou atd. Nasadila se revize a ouha. Najednou se zjistilo, že nejdou spelly, questy atd. Neříkejte mi, že minulá DB byla tak špatná, přece stačilo pouze dolaďovat drobnosti i třeba z jiné DB. Ale to co je teď, je takové divné. Minulá DB byla lepší. I některé dungeony se v nové revizi tak nějak divně naspawnovaly - prostě luxus vypadá úplně jinak. Takže možná trochu skromnosti by neškodilo v oznámení nové revize. Chápu, reklamní tah je super, ale co pak? Jasně, testovalo se, mohl jsem se zúčastnit. Ale o to nejde. Test neukáže všechny chyby. Podle mě stačilo napsat - vylepšené to a to, změna u toho a toho.
- Ke questům - objevila se před pár dny novinka o tom, že SQL fixeři budou mít určitý limit, co musí splnit. ALE! Pokud to budou dělat jako teď, že udělají questy autocomplete, i když na minulé revizi fungovaly, tak je to k ničemu. Pokud si chci ty questy projít a užít si hru, opravdu je mi smutno, když přijdu a pouze quest odevzdám. Chápu to u složitých questů, ale narazil jsem i na takové, kde jsem přesvědčen, že opravit jdou.
- K fungování hry - nedávno jsme, my hráči, zaslechli informaci, že se prý bude s ICC buffem postupovat jako na oficiálních serverech - a to, že se každý měsíc tento buff zvedne o 5% - nikde nic, zase žádné info, nic se neděje. Byly tu hádky o world chat. Pak se napsalo, že se má využívat kalendář - nevím teda který, kalendář ve hře nefunguje. Také se napsalo, že se opravily imunity u většiny bossů a takhle koukám ve hře, že hodně bossů NENÍ immuní např. na stun apod. Kde je chybka? Možná jsem na něco zapomněl, třeba mě někdo doplní.

Když to teda, Mirro, čteš, napadá Tě už, co bys měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Hele - já vím, je tu spoustu práce a je v podstatě jeden developer a ten má práce dost. Možná by neškodil nějaký koncept, nějaký plán, co kdy a jak udělat a opravovat to, co potřebují hráči a co se ve hře využívá. Je mi jasné, že se chodí hodně ICC a tak se vývoj zaměřuje tím směrem. Ale co ostatní dungeony? Co problémy s chybami v dungeonech a násednými dezertéry? A co další problémy?

Pár nápadů ale mám, abych jenom nevytahoval kostlivce ze skříní:
- např. zavedení webové aplikace pro hlášení bugů, se sledováním průběhu opravy a možností hledání podle ID spellu, questu, NPC atd.
- nebo by se mohl nahodit AuctionHouse Bot pro automatické plnění aukce.

Ale je mi jasné, že na tohle je třeba hodně času a práce. A jak píšu nahoře, vážím si práce developerů a vím, že to není jednoduché. Možná bych popřál 3serveru do dalších let hodně elánu celému jeho týmu, vypil bych si v klidu skleničku a nechal bych výročí pěkně plynout ...
--- Darah ---
Image
marshallin
Unfriendly
Posts:1
Joined:Fri Dec 23, 2011 4:17 pm

Re: Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Postby marshallin » Fri Dec 23, 2011 4:21 pm

A co tak kluci nejaka offline real-life parba na oslavu narozek servru?
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Co bych měl udělat k 6. výročí 3serveru?

Postby Crazy » Fri Dec 23, 2011 4:26 pm

kazdemu hracovy co ma cez 6rokov played na vsetkych postavach do kopy dat GM level 5

Trochu hrabe ne..?

Return to “Mirra”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest