bugovanie aren Vol. 2

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:
bugovanie aren Vol. 2

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue May 01, 2012 8:01 am

darkfairi zabila :shock: :shock:


no znizil sa team rating o 900, je to horsi trest ako keby sa zmazal team /kvôli MM ratingu co dosiahol team/. takze kebyze by sa vyznali vo fungovani aren, tak ako sme tomu ja so sholtom pochopili, by zmazali ihned team ... to dokazovanie ci bugovali je otazka 3min (facepalm), ak chces povedat ako tak mi napis na ICQ (aj ked som si neni isty ci si pametam ten postup, ale viem ze som na to rychlo prisiel, takze to bude daco primitivne) (facepalm)


na to co napisala ta slecna darkfairy , napisem len :roll: :roll: :roll: ...kraviny, da sa to stihnut, z fleku ti hodim 4GM v historii 3serveru co to stihali a este aj hrali wowko, vonvali sa aj inym zaujmom (facepalm)


chapem, preco maju unban a som preto aby ho mali(ten unban), len by im bolo treba vysvetlit nech nerypkaju :| ... ano rohlik je mi jasne preco si to tak rychlo riesil, urcite to bude kvôli tomu co som ti napisal na ICQ :D ... no ale niekedy musis urcovat trendy, ja by som im ani ban nedal kebyze som GM :D len by som im zmazal team a vsetky AP+EQ ktory sa da ziskat nad 1600+rate a vyhlasil co sa im stalo ze spravili to co spravili :D , dalej by som skopiroval z arena historii (v DB ) riadky kde by bolo jasne vidiet ze to bolo opakovane + prilozil dôkazy o IP , aby bolo jasne ze sa to loguje, takze vsetko sa da overit ;)


-vito+mato :D serte na to, aspon sa budu chodit BG (sem-tam) :D hadam nechcete nudne pobehovat po DL a skakat a cumiet do dummy, lebo to PVD co tu bolo chvylku ma nebavilo :D (played vs dummy)
L. C. P. R
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue May 01, 2012 8:05 am

a prihlaste sa za Gm, podla mna by ste boli dobry ... ja by som isiel kvôli takymto hlupostam do GM teamu znova a hoci kedy :D ale ja mam dozivotny zakaz na to co i len pomysliet (sak viete :D )
L. C. P. R
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue May 01, 2012 9:43 am

ja neviem len urazat :D ... len hovorim pravdu, ak ta pravda uraza tak sa ani nediv, kebyze by som ta chcel urazit tak poviem kolko rokov poznas wowko, kolko ho hras a co si sa naucila (bola by to pravda, ale vysledok by bola urazka) a ked si sa za tu dobu hantak malo naucila (na to aky mas played) tak potom je predpoklad ze nemas na hry hlavu (tym padom aj na ine logicke ukony) a mozno by bolo lepsie kebyze by si isla niekde sit, varit, alebo umyvat... toto je uz urazka (samozrejme ze som to co som napisal nemyslel vazne :D )
L. C. P. R
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Darkhaul » Tue May 01, 2012 9:48 am

súhlasím s cacsym ,a darkfairy heh fakt som sa aj ja zasmial =D a ja niesom online? =D spočítaj môj played time za všetky chary a potom hovor nieco kto je online. A preto terba viac GM ktorý sa do takých to vecí rozumie Elfonidas sa rozumel aspoň do pvp systému.

ci boha cacsy to si zabil =D
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Gandalph » Tue May 01, 2012 10:06 am

Cacsy, misti: meli by jste si taky uvedomit, ze jste to byli vy, kdo vubec takovehle bugovani ratingu umoznil, protoze jste si vybreceli upravu joineru tak, aby joinoval i teamy s velkym rozdilem rate, ze pry jinak nemuzete ani odehrat.
Gandy -- Tauren Warrior
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue May 01, 2012 10:14 am

tvl. zachvat smiechu :D :D

si napisal same hluposti a o tomto hovorim, ze ked niekto nevie ako nieco je, nevie moc dorbe o com je rec a zacne mudrovat... takze napis mi sem par otazok co ta sere, ako napr. 1. vybrali ste si upravu joinerov aby logovali teamy.. (WTF. ?? pis cele vety) odpoved : arena sezona je nastavena podla demiho a my sme mu nic neovlplivnovali :D

co ta dalej trapy ?

chces vediet ake bolo nastavenie sezony podla mna ?

ake bolo podla darka ? (myslim ze sa mu napiclo, to co som nastavoval ja)


co ta trápi , co mas na srdci ? napis, vysvetlim... nech ta vyvediem z omylu ?D
L. C. P. R
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Rohlik » Tue May 01, 2012 11:28 am

Bohuzel se do DB nic neloguje, muselo se to delat jinak, ale promin, ty si borec, ty mas prehled o vsem jak co ted funguje....
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Rohlik » Tue May 01, 2012 11:51 am

Jelikoz na foru plati stejne pravidla jako ve hre, viz pravidla fora, tak za to neustale zesmesnovani GMek zde na foru, ti davam na nejaky cas BAN.
Všici alíci se mi budou klanět!
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Darkhaul » Tue May 01, 2012 12:20 pm

jak inak zas všetko rieši Rohlík =)
User avatar
Carryo
Exalted
Exalted
Posts:140
Joined:Wed Nov 30, 2011 5:42 pm
Contact:

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Carryo » Tue May 01, 2012 6:05 pm

darkfairi zabila :shock: :shock:


no znizil sa team rating o 900, je to horsi trest ako keby sa zmazal team /kvôli MM ratingu co dosiahol team/. takze kebyze by sa vyznali vo fungovani aren, tak ako sme tomu ja so sholtom pochopili, by zmazali ihned team ... to dokazovanie ci bugovali je otazka 3min (facepalm), ak chces povedat ako tak mi napis na ICQ (aj ked som si neni isty ci si pametam ten postup, ale viem ze som na to rychlo prisiel, takze to bude daco primitivne) (facepalm)


na to co napisala ta slecna darkfairy , napisem len :roll: :roll: :roll: ...kraviny, da sa to stihnut, z fleku ti hodim 4GM v historii 3serveru co to stihali a este aj hrali wowko, vonvali sa aj inym zaujmom (facepalm)


chapem, preco maju unban a som preto aby ho mali(ten unban), len by im bolo treba vysvetlit nech nerypkaju :| ... ano rohlik je mi jasne preco si to tak rychlo riesil, urcite to bude kvôli tomu co som ti napisal na ICQ :D ... no ale niekedy musis urcovat trendy, ja by som im ani ban nedal kebyze som GM :D len by som im zmazal team a vsetky AP+EQ ktory sa da ziskat nad 1600+rate a vyhlasil co sa im stalo ze spravili to co spravili :D , dalej by som skopiroval z arena historii (v DB ) riadky kde by bolo jasne vidiet ze to bolo opakovane + prilozil dôkazy o IP , aby bolo jasne ze sa to loguje, takze vsetko sa da overit ;)


-vito+mato :D serte na to, aspon sa budu chodit BG (sem-tam) :D hadam nechcete nudne pobehovat po DL a skakat a cumiet do dummy, lebo to PVD co tu bolo chvylku ma nebavilo :D (played vs dummy)

Pokud se hráčům opravdu věnuješ, tak se to rozhodně stíhat nedá. Ale ty jsi zřejmě pan dokonalý. V tom případě se ti hluboce klaním. Zatím jsi mi ovšem ukázal jediné - že se umíš obout do někoho, kdo se skutečně snaží pomáhat (hráčům i začínajícím gm). Ale můj názor ti asi přijde zbytečný - co taky čekat od lamky na gm postu.
Ještě jedna věc... kde jsou ti "dokonalí" gm, kteří to všechno stíhali/uměli a byli tak úžasní? Proč tady ještě nejsou?
User avatar
filevanderl
Friendly
Friendly
Posts:34
Joined:Wed May 25, 2011 3:24 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby filevanderl » Tue May 01, 2012 9:39 pm

cs-nuda, darkhaul to je daco neskutocne ked si to clovek v klude precita ... zamysli sa a potom si na zaklade tych vasich prispevkov urobi obraz o vasej povahe a pristupe k ludom. Ja osobne musim polutovat gm pretoze ked vidim tu aroganciu vas majstrov tu co vypisujete tak len hlavou krutim. Presne stelesnujete ten typ "skiller" "majster-sportu" co najviac skodi celej tejto hre ktora ma byt o srande a vyzve a komunikacii s inymi ludmi. Ja len dufam ze sa spravate v realnom zivote inak, ale velke sance tomu nedavam. Asi prestanem forum citat.

umrec ta umrec z tych kydov
Image
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Darkhaul » Fri May 04, 2012 1:36 pm

ja ti poviem pravdu do očí a takisto aj cacsy ty zas si radšej ticho a nič nehovoríš keby sme to tu my nekomentovali nič by sa neriešilo a admin by si myslel že máme dobrý server bez bugov bez hádok bez všetkého zlého ale vždy by tu bolo len 100 ľudí preto je tu fórum =) aby sme hovorili o chybách hry a logicky povedať to adminovi či dev či gm teamu. Len tu je jedna chybička to čo už hovoril cacsy Gm nevie vychytať zlé veci v hre a hneď ich riešiť preto navrhujem ak sa to na tomto serveri rozbehne PVP gm a PVE gm alebo PVP/PVE alebo aspoň nejaké GM ktoré má šajnu čo je to matchmaker, ako sa vytvára team, ako sa loguje aréna, koľko stoja rele/wf veci a ďalšie základné fakty o PVP.
Blazer
Neutral
Neutral
Posts:14
Joined:Thu Mar 31, 2011 8:14 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Blazer » Fri May 04, 2012 2:44 pm

Jak vidim tak cacsy si tu jede svoje....:D a jeste nejaci jedinci se k nemu pridavaji :D je vazne hezky to videt, ze lidi jsou porad stejni......
Nejdriv bych mel teda podotknout gm teamu: Vy se divite, ze je tu malo lidi kdyz tu porad mate takovyhle lidi? Myslim ze odpoved je trosku jasna :D

Tak a ted zpatky....
Jak vidim tak pro vas clovek co neovlada WoW na 100% spickove urovni je podclovek a vy jste proste machri jinej druh lidi (nadlidi) vy umite wowko jo jste velky masteri (hahaha)....ale co ste dokazali vy? Existujou lidi co hrajou rekreacne pro prdel, s kamosema, z nudy, ale netravi u toho celej den.....Rejpat rejpat a rejpat to vam jde velice dobre :D Vsichni si tu honite ego za compem, ale jinak no radsi nebudu rikat nic.....
Co jsem byl ja to bylo bylo :D klidne si rejpnete i do me ja budu jedine rad celkem bych se rad pobavil :)

Darkfairy je snad jediny GM co jsem kdy videl snazit se pomoct hracum.....jaky gm by vam poradilo s questem nebo nejakou jinou blbosti? hm??
Kazdej by vas s tim s prominutim poslal do prdele, neodepisoval by atd.... moznosti je hodne, ale co ona dela pro hrace to nikdy neudelal nikdo...stara se o ingame podporu a nwm co jeste, ale tohle vim na 100% dela toho dost a vy se do ni jen navazite :)
Proc by se mela starat (hrabat) v DB s**t se do PVP, PVE vedet jak ma vsechno fungovat...lidi pochopte neni to prace nic z toho nema tak proc by to mela podrobne zkoumat?

Hele mozna je to rok zpatky co jsem videl na bonuswebu jednu skvelou hru dostala 100% a dobry recenze jmenuje se REAL LIFE zkuste si ji zahrát fakt dobrá ;) (tím nenarážím na gm team)

GL HF ;))
Instalujete WoW a říkáte: "Sbohem krutý světe?"
Netušíte, do jakýho pekla jdete...
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Darkhaul » Fri May 04, 2012 6:33 pm

čo z toho vyplýva ? =) že treba viac GM a každý bude na niečo ak ste to nepochopili z týchto príspevkov tak vám to tu píšem =D.
hmm blodvel keď už hovoríš o tých ženách chcel by som vidieť tú tvoju a nie stále mi dávať duely vo wowku =D a ako celý pol rok hovoríš už tu končím s týmto wowkom a idem von žiť nj vidno a pozri na mňa ja stíham všetko ženy wowko aj školu =)

a ohľadom Darkfairy ona je dobrý Gm takisto ako Radka...len treba viac GM ktorí by boli špecializovaní aj na iné veci poprípade rovnaké z časti
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Rohlik » Fri May 04, 2012 8:54 pm

4Blodvel: Nikdo nema mit pristup do skryte sekce urcena pro tym, takze proto Lajka byla pro jistotu zabanovana, aby se zamezilo uniku informaci...
Krom toho s Demikem a Radkou jsem spokojen, takze nevim o cem mluvis. Mozna ti ta modra barva uz leze na hlavu, kdyz hledas takove nesmysly, kde nejsou. A muzi ti zarucit, ze opravdu nemas pravdu.
Pokud ale chces, muzes rozsirit rady ali GM, pokud teda umis pracovat a spolupracovat se zbytkem tymu.
Všici alíci se mi budou klanět!
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby mirra » Fri May 04, 2012 9:01 pm

Tom, Demi, Radka, Darkfairy a Raymom jsou nejlepší lidi, jaký jsem kdy v teamu měl. Takže vůči nim už prosím nehažte špínu, nebo vás začnu z tohoto fora vyhazovat na dobro. Už mám po krk toho, aby se tu házela špína na team. Když chcete házet špínu, mějte k tomu důkazy. Jakmile vás tu uvidím znovu ještě někdy házet špínu na team a bude to absolutně bez důkazů, tak vás vyhodím dle platných pravidel. A kdo mi řekne, že jednám proti pravidlům? Nikdo, protože ta pravidla jsem navrhoval s teamem a team je schválil.
Nesouhlasíte tedy s pravidly serveru? Nashledanou.
Hanit, urážet a házet špínu dokáže každá lama. Ale pochválit a pozastavit se nad prací teamu a prostě za někým jít a poděkovat mu za jeho práci, to dokáže fakt jenom zkušenej hráč. A až se taková situace stane, zavolejte mě a já tomu člověku veřejně přes announce poděkuji, že projevil úctu před našim teamem.
User avatar
Vito
Friendly
Friendly
Posts:23
Joined:Tue May 20, 2008 9:16 pm
Contact:

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Vito » Mon May 07, 2012 11:44 am

Ze vas bavi furt dookola riesit tie iste sracky. Vies Mirra to, ze sa niekto stazuje o niecom svedci. Gmka mozu byt ochotne, neviem ake dobre (najzlatsie :lol: )... ale co z toho ked im chybaju znalosti z hry ?
Mozem hned vymenovat niekolko pripadov, ked sa ti tvoji najlepsi ludia v teame pytali ingame na uplne banalne veci ktore by mali ako GM ovladat.
Zas si to niekto precita a zareaguje prispevkom a.k.a Blodvel, ze som zavislak a beriem tu hru prilis vazne.
Nie niesom zavislak a uz dlhsiu som skor inactive a ked hrajem tak je to pre zabavu a nie preto aby som si liecil komplexy ako tu niektori jedinci pisali.
Dalsia vec, ktorej nerozumiem je preco Mirra logujes skoro kazdy den do hry ? Co si od toho slubujes ?
Tymi tvojimi recami, co tam vedies si hracov neprevychovas a ani neziskas... len ides offline furt naje*any.
Hracov zaujimaju ciny a nie slova. Ked nieco pre hracov spravis (tym nemyslim, ze im umoznis hrat na tvojom serveri zadarmo, alebo im das nejaku akciu na VIP... to ponuka XYZ dalsich serverov) ale uplne staci, aby objektivne a profesionalne riesili situacie a problemy v hre. Nie, ze niekto buguje areny, dostane ban na 2 tyzdne a na druhy den dostane hned unban, pretoze dal celu vyplatu na chod servera. Alebo, ze nemenovany GM sleduje grupu v ICC HC a bez dokazov si domysli, ze chceli bugnut encounter a podava bany, len preto, ze islo o hracov z inej frakcie
(co sa tu aj naozaj stalo).
Potom sa cudujes, ze hraci reaguju tak, ako reaguju ? Lebo ja nie...
Jedina Radka vtom druhom pripade bola schopna vypocut si nazor hracov a aj nazor GM a prisla na to, ze GM pochybil a hraci maju pravdu a vyjadrila svoj nazor v prospech hracov... Tymto si u vela hracov ziskala respekt a pokial viem, tak sa na nu ani nikto nestazoval. Hram tu uz cez 4 roky a Radka bola jedno z najlepsich GM ake som tu zazil... Skoda ze uz nieje celnkou teamu.
Tymto som sa dostal k pointe tohto prispevku... Ta tvoja politika obhajovat GMka za kazdu cenu aj ked pochybia je velmi zla... Hraci by do GMiek nerypali, keby si ty sam trestal GMka za ich pochybenie... ale bohuzial nerobis to ty, tak to robia hraci. Na druhej strane sa vedia hraci GMka (clena teamu) zastat, ako sa napr. alici zastavali Demika, ked sa na neho hadzala spina (ano aj ja som na neho hadzal spinu najhrubsieho zrna), pretoze Demi pre tych hracov nieco znamenal. Preco sa ho tak zastavali si ja uz len mozem domyslat... vsetky konspiracne teorie (dokazy) su uz davno pochovane pod povrchom 3serveru :lol: .
Takze o tom to cele je. Kazda akcia GMka (clena teamu) vyvola nejaku reakciu u hraca... Preto by si mali viaceri clenovia davat pozor na to, co robia a takisto aj ty, ako admin tohto servera.
Vsetky ostatne prazdne slova su nepodstatne.
ImageImage
Pavlous
Neutral
Neutral
Posts:18
Joined:Sat May 07, 2011 7:30 am

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Pavlous » Mon May 07, 2012 5:56 pm

Mistifáku ano banoval sjem tu skupinu a všichni víme že to byla kravina :-D Na druhou stranu nejsem jediný co praktikoval přehnaný systém, ostatně ten se praktikuje pořád :)
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Darkhaul » Mon May 07, 2012 10:07 pm

nie je čudné že furt keď tam príde nejaký hráč a dostane sa na Gm post niečo pohnojí odíde a už len sa príde raz za čas pozrieť na tento server?
čo v tom asi bude ja som Gm nebol mne stačilo to keď odišiel sholto
Pavlous
Neutral
Neutral
Posts:18
Joined:Sat May 07, 2011 7:30 am

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Pavlous » Tue May 08, 2012 7:20 am

Darku, no ani ne. Ono když jsem přišel já, tak mi řekli: "Vítej v teamu, před tebou tu bylo spousta špatných lidí." Za dobu co jsem tam byl skončili 3 GMka, z toho 2 "spiknutím" ze strany ... hm jak to říct těch co jsou tam pořád... (akorát, že to pak hodí na to, že to byl třeba špión, nebo tak) Jedno z vlastní žádosti. Tak to chodí pořád, každému se řekne vítej, před tebou tu byla špína, pak mu řeknou co má dělat, oni mají ruce čisté, takže po čase se z něj udělá beránek, a nebo jako já, toho začne mít dost, té špíny tam a přestane. A po takovýchle extempórech, chtěl bys ještě hrát na takovém "serveru"?
User avatar
Vito
Friendly
Friendly
Posts:23
Joined:Tue May 20, 2008 9:16 pm
Contact:

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby Vito » Wed May 09, 2012 2:06 pm

toto si ja myslim o tom vasom "spiknuti" :lol:
Inak s tym zvysenym buffom v ICC to bol dobry tah. Take veci hraci ocenia.... snad sa zas bude progressovat ICC
ImageImage
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: bugovanie aren Vol. 2

Postby < ** CS-nuda ** > » Wed May 09, 2012 2:58 pm

hej som zavislak, hravam wow cim to je jasne, jedno ci kazdy den jedno ci som tam cely cas, ale hram ho stale...

no ano, medzi moje zalubi bavi ownit noobov v BG(na tomto servere ich je extremne vela, preto ma to tu bavi hrat :D ), provokovat individua ako si ty, alebo jacksully(ale toho berem za kamarata) :D

ako ty hovoris ze si koncne po rokoch objavil ze zivot nieje len u PC :D tak kazdemu hovoris ze nezije :D hovori za vsetko, dobre sa na tolm zabavas ako hovoris ze kto si vsetko kompenzuje lenze co si kompenzujes ty ? :D

a moje spravanie je len odrazom tvojho ... :D nikdy som na nikoho bezdôvodne nevysiel, aj ked bol zaciatocnik hrac ako napr. ty, ja sam seba povazujem za normalneho hraca, nie za niakeho megaskillera :D

a na forum chodim radsej ako do wow, lebo sa tu viac zabavim ako tam :D
L. C. P. R

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests