Rozhovor s Gannicussem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Gannicussem

Postby Rohlik » Fri Apr 27, 2012 8:02 pm

Konečně je to tady! Po hodně dlouhé době se mi podařilo napsat rozhovor. Někteří z vás psali, že dělám rozhovory s lidmi, které nikdo nezná. Dnes se to pokusím napravit. Rozhovor je totiž s hráčem, který tu hraje snad od samého začátku, ikdyž ne po celou dobu. Možná ho znáte, hraje za postavu Gannicuss (armory). Že vám to nic neříká? Tak to je o důvod víc si přečíst rozhovor :wink:
PS: Je to hráč, který nedávno odhalil a nahlásil buglé NPC, které nehorázně lagovalo server až do jeho pádu.

1.) Ahoj
Ahoj :-)

2.) Hádám, že tě nikdo nebude znát, tak nám o sobě něco řekni.
Takže, jmenuji se Michal a je mi 17 let, bydlím kousek od Karlových Varů, wowko hraji zhruba 5 let.

3.) Řekni nám něco o svých začátcích ve WoW.
K wowku jsem se dostal přes kamarády ve třídě, tehdy se o tom hodně bavili a tak jsem to chtěl zkusit také. Všichni jsme tehdy začínali právě tady.

4.) Hral si i na jiných serverech, případně na offiku?
Hrál jsem na několika PvP serverech, českém,již zaniklém free a zkoušel jsem i server na Cataclysm, poté jsem se asi po čtyrech letech ukázal znovu tady. Na officu jsem zatím nehrál.

5.) Jaký datadisk hry je dle tvých zkušeností nejlepší a který naopak nejhorší a proč?
Nejlepší podle mě byl samotný Classic, nejvíce mě z něj bavily battlegroundy konkrétně Alterac Valley, jak přišel TBC začli se chodit ty novější BG a ty už mě moc nebraly.

6.) Co říkáš na datadisk Mists of Pandaria?
Pandy, pandy, pandy, nevím nějak mě to nebere, myslím že Blizzard by mohl vymyslet něco lepšího...

7.) Co tě momentálně ve hře nejvíce baví? A co naopak tvoji hru nejvíce kazí?
Po tom, co jsem přišel zpět na 3server mě baví takřka všechno, WG, raidy.. asi to bude těmi lidmi, kteří se mě chopili, když jsem tu nedávno znovu začal hrát.

8.) Jaký je tvůj názor na nejkrutější frakci ve hře - hrodu? :)
Nejkrutější ?:D Vždy bude Alliance, i když vím, že Horda má spoustu epic hráčů, zatím o nich ale nemohu moc řici, protože jsem tu zatím jen krátce.

9.) Kterou hlášku ze hry máš nejraději?
Nejvíce se mi líbí hlášky při souboji, kdy jde DK do bitvy proti Paladinům (Battle for Light's Hope Chapel)
Arthas: What is this?
Tirion: Your end!

10.) Začal si na 3serveru a i přes nějaké odbočky na jiné servery si opět tu. Čím to je?
Chtěl jsem si po cca dvouroční pauze zase zahrát nějaké MMORPG, tak jsem neváhal a šel jsem rovnou sem, hodně se tu toho změnilo..,tolik fungujících věcí jsem snad ještě na free serveru neviděl, doufal jsem, že tu najdu hráče kteří mi při startu hodně pomohly...

11.) Hraje tu ještě někdo s kým si před 5 lety začal hrát WoW?
Našel jsem pouze jednoho a tím je Dragonier, hodně mi tehdy pomohl, že tu je jsem zjistil, až když mě za alta přizval do guildy :-)...

12.) Máš nějaké motto, které ti pomáhá v životě a řídíš se dle něj?
Užívej života dokud můžeš!

13.) Co bylo dřív - vejce nebo slepice?
Určitě vejce, které sneslo něco jiného než slepice :D

14.) Kdyby si měl moc změnit na světě 1 věc, tak co by si změnil?
Udělal bych trošku pořádek ve vládě, co se v ní děje je podle mě něco stašného.

15.) Díky za tvůj čas a za to, že si odhalil důvod, proč server lagoval. Ať se ti zde na 3server daří.
Děkuji za pěkný rozhovor, a ať se i vám a ostatním hráčum daří. :-)
Všici alíci se mi budou klanět!

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest