Bugovanie Aren vol. 1

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Vito
Friendly
Friendly
Posts:23
Joined:Tue May 20, 2008 9:16 pm
Contact:
Bugovanie Aren vol. 1

Postby Vito » Tue Apr 24, 2012 4:34 pm

Takze dnes som sa logol do hry po nejakej dobe, aby som aspon pozdravil. V tom som videl logovat 2 arena teamy proti sebe. Tak som si tie teamy ocheckoval na armory a skoro som spadol zo stolicky :shock: .
Team The Cult of Shadow mal rating cca 1900. Prve co ma napadlo je , ze je to nabugovane (co sa aj nieskor potvrdilo), kedze hraci z tohto teamu nemaju herne zrucnosti, aby dosiahli tak rychlo taky velky rating (bez urazky).
Takze som zacal zistovat, kde je zakopany pes a dopracoval som sa k zaujimavym skutocnostiam. Team The Cult of Shadow si odohrava areny s teamom ucha http://3server.net/armory/team-info.xml ... elect=ucha. Zhodou okolnosti je to team vytvoreny z altov hracov teamu Cult of The Shadow, ktori si odohravaju areny sami proti sebe :lol: .

Screen 1: hrac Draenix z teamu The Cult of Shadow sa mi ponukol, ze s nami odohraju areny, ale logol iba s teamom ucha v ktorom ma alta. http://tinypic.com/r/2zfmrls/5

Screen 2: tu som sa rovno Draenixa opytal, ci su to oni (teda ci su to ich alti s ktorymi proti nam odohravaju areny). http://tinypic.com/r/s3fqyp/5

Screen 3: no a tu si uz vo velkom loguju proti vlastnemu teamu :lol: . http://tinypic.com/r/2em1q3l/5

Screen 4: +maly bonus: vysvetlenie preco loguju sami proti sebe :D . http://tinypic.com/r/2ai26xc/5

Taketo logovanie aren sa tu vzdy trestalo. Pokial sa vam zdaju dokazy nedostacujuce, tak by ste si mali preverit logy :wink: . Dufam, ze ked sa najblizsie lognem do hry uz tento team neuvidim "logovat" (bugovat).
S pozdravom Mistifak the Praskac.
PS: ak nevidite poriadne chat na screenoch ulozte si ich do PC :wink: .
ImageImage
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Ragnaros22 » Tue Apr 24, 2012 4:39 pm

2 DNI...2 dni vydrz...potom uz mam komp a sfarmim ich :D
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Darkhaul » Tue Apr 24, 2012 4:59 pm

za 2 dni nabugovat z 1300 personal rate na 1609 haha kde sme ... teraz by som chcel vidieť vyjadrenie mirru že čo si myslí o takomto systéme PVP na 3serveri. Inak má tu vôbec zmysel hrať ? Nevie to a buguje dokonca... týmto chcem poukázať na to že nie je to v kolektíve hráčov prečo nemá 3server ľudí ale v tom aký systém PvP tu je nastavený keď LAMA dosiahne to čo nikdy na inom serveri by mať nemohla ...ale admin to nerieši šak na čo dajak bolo dajak bude...
Nyan
Unfriendly
Posts:8
Joined:Fri Mar 09, 2012 12:41 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Nyan » Tue Apr 24, 2012 5:02 pm

Dark, za 2 dni to bolo z rate 1000 :D
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Apr 24, 2012 5:13 pm

no , ale je tu jeden hacik... GM maju u ri*i forum, nieje to tak davno co som sem dal ukazkove screenshoty ako si hraci vo WG ulahcuju boje, tento tym som videl uz dlho ako im stupa rating, ze som ich este nevidel lognut atd. , lenze tuto su GM absolutny zaciatocnici co maju u prdele co sa deje v okoli servera lebo vidia iba seba a svoju pracu "pomahat hracom, robim MP" ale zabudaju na riesenie zneuziavania bugov ( vynaliezavost ) par hracov... pochybujem ze niekto chodi do logov, lebo to maju úplne pás... sak co poviem na to rok spät si addnem z kamaratovho GM uctu (ktore mu vysoko vnimave GM <resp. admin> nehali (koho by to napadlo ze ked dev. odide z teamu, ze by mu mali dat dole GM lvl...fakt nechapem )) par itemov (okolo 2,dalsich asik 50 co som aj tak vyhodil lebo mi boli na prd :D )a vedel som ze jediny kto sa staral o to aby neboli hraci ako "ja", tyto dvaja a im podpobny som bol zas len ja :D :D , lebo tyto GM nevedia ako bugovat, nevedia ako addovat, nevedia ako sa robia zle veci a zrejme maju pocit ze vedia ako sa robia dobre veci (no GM by malo mat znalost aj v "tmavych" aspektoch hry ) <co hovori ze je tu dalsia vec, aj ked som vedel ako obist systém pocas toho ako som bol GM som to nikdy nezneuzil, zaco sa na mna kamarati hnevali, ze niesom za ziadnu srandu :-D > no a dostavame sa ku pointe (konecne) ze si to GM vsimli az o pol roka (to som uz ani nehral :D ) ked ten vlastnik toho uctu mal jeho "super ego chvylku" a zacal addovat server a robit si srandu z gm co boli online (samozrejme nechapali co sa deje, sak su to zaciatocnici :D ), co si GM aj tak nevsimol, vsimli si to az ked zacal pisat cez announce <vobec nebolo GM divne ze chodi hrac v BG (paladin) s 2x 2h shadowmourne, pyta sa na world channele kto chce co addnut etc.> a kto bol za najvecsieho hajzla ? JA ! lebo som addoval z uctu ktory neodovzdal kamarat a to len seba, postavu za ktoru som ani nehral :D ...chcel som len poukazat na inteligenciu GM teamu a kvalitu teamu po pomaly 7r praxi :D


dobre som trosku zbehol :D no... za mna sa toto bali hraci robi, lebo nie jedneho som takto zabanoval, zmazal nadobudnuty eq (<niekedy som len nabonzoval nech to spravi niekto iny> a on sam bol aj HL. GM (ale bol fajn, dobry, len kedisik este nevedel ze bugovat sa nepatri ) :D ... teraz maju hraci zo vsetkeho "haluze" :D
L. C. P. R
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Apr 24, 2012 5:14 pm

arena system je podla offiku /lebo sa snazia byt co najviac blizzlike a mame 3500hracov online !! / a nikoho nezaujima nazov hraca...
L. C. P. R
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Rohlik » Tue Apr 24, 2012 9:05 pm

Misti dekujeme za nahlaseni, proverime, potrestame a odmenime ;-)
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Darkfairy » Wed Apr 25, 2012 12:10 pm

Představoval by sis něco takového Crawe?

http://www.sdilej.eu/pics/852f26e19a226 ... c2bb5b.jpg

Není třeba mít náturu bublifuku, podstatné je zda člověka ještě baví hrát.
Mimochodem v posledním měsíci došlo ke smazání 2 arena teamu a odměnění hráče jež podezření nahlásil a potvrdilo se. Jen nechodím s hlásnou troubou.
Usměj se někdy upřímně, ne pouze ironicky, je to celkem fain :wink:
Image
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby < ** CS-nuda ** > » Wed Apr 25, 2012 12:42 pm

a zas len ze hrac si to vsimol, kebyze by ste aj VY GM sledoval inieco ine okrem vasho nosa
L. C. P. R
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Rohlik » Wed Apr 25, 2012 2:17 pm

Asi to bude tim, ze je hracu je vice jak GM...
Všici alíci se mi budou klanět!
Nyan
Unfriendly
Posts:8
Joined:Fri Mar 09, 2012 12:41 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Nyan » Wed Apr 25, 2012 2:20 pm

A ako bude ten team potrestaný?
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby < ** CS-nuda ** > » Wed Apr 25, 2012 3:06 pm

preslo 24hodin, team stale vidim na armory kludne si hraju, problem neexistuje, uz tu odpisali 2 GM ale nic sa nedeje
L. C. P. R
Nyan
Unfriendly
Posts:8
Joined:Fri Mar 09, 2012 12:41 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Nyan » Wed Apr 25, 2012 6:02 pm

dufam ze to este dnes bude odstranene, zajtra je prepocet a aby dostali AP za nabugovane rate je chore...
Nyan
Unfriendly
Posts:8
Joined:Fri Mar 09, 2012 12:41 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Nyan » Wed Apr 25, 2012 6:08 pm

a je zaujimave ze ked nieco spravi horda hned su do 15 minut bany a problem je porieseny
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Rohlik » Fri Apr 27, 2012 7:38 pm

preslo 24hodin, team stale vidim na armory kludne si hraju, problem neexistuje, uz tu odpisali 2 GM ale nic sa nedeje
Laskave si over fakta, nez napises tyhle hovadiny :!:
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
tesyy
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Mon Jan 23, 2012 9:48 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby tesyy » Fri Apr 27, 2012 7:38 pm

Ahoj asi nemusim vysvetlit o čem bude tohle téma....
Dneska mi zabugovali postavy 2x Firefrost a Drenaix....
Logovali jsme proti noobskejm teamum(Minor ,flyground, atd....)
Když jsme logli na alty a do našeho teamu dostaly inv postavy feremar a moric....Tak jsme proti nim odehráli 10 arenk protože se nedalo nci jineho udělat...Zduraznui že nikdo nechtěl odehrát....Nikdo Nikdo.
Logováni a odehraní s altami neni podle mne tohle neni fejk aspon tady na serveru kde každý má min 3 alty a taky loguje za ně i za mainy...

Docela rád bych dostal unban....A na mazání eq ani nemyslete.....To mi přijde netaktní.
To že pak proti našemu teeamu lognul mistifak kurthis darkbeast a matuš a jine teamy....To už vás asi nezajímá...Tohle neni bugování.

Tohle je jen odehrávání tady na serveru..Tím nehci říkat že je špatný...Jen je tady málo lidí...
Doufám o vyjádření co nejvíce gm...

Klidně nám smažte těch 100-150 ratingu ale tohle je moc jestli tohle vám připadá jako bugování tak se nezlobte ale jděte někam....

Logly proti nám i postavy gm na hernich....Jeden pala full wf nebudu zminovat nick a warlock full rele......
Ptali se nás na tohle a my jim slušně odpovedali.....
Some people tell me that i need help,
some people can fuck off and go to hell...
Když ti někdo život ničí, usměj se a vem ho tyčí ... ♥
Mám svůj vlastní názor a nenechám si ho změnit většinou.
User avatar
tesyy
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Mon Jan 23, 2012 9:48 pm

Re: Ban za fejk 2v2.....

Postby tesyy » Fri Apr 27, 2012 8:47 pm

Zapomněl jsem zduraznit že náš alt team stratil cca 300 team rat a my jsme na team rat mainu tky nedostali nic navíc....neni to fejk tomtome...Skontroluj si hrače jako nyan co loguji proti jednomu teamu a arenky že leavnu eště předtím než začne...

To že ti napsal misti že je to fejk to eště neznamená uklidte si nejdřív před svým prahem a pak banujte...

Jen jsem chtěl tohle zduraznit...

Děkuji zamysli se nad tím,Nechci tě tady uražet ale tky se nás to dotklo když top teamy mají 2000 rat tady a vydíš jen logy 3 teamu.
Some people tell me that i need help,
some people can fuck off and go to hell...
Když ti někdo život ničí, usměj se a vem ho tyčí ... ♥
Mám svůj vlastní názor a nenechám si ho změnit většinou.
User avatar
tesyy
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Mon Jan 23, 2012 9:48 pm

Re: Ban za fejk 2v2.....

Postby tesyy » Fri Apr 27, 2012 9:04 pm

Mg co to je zmizelo mi to co jsem napsal předem.... :) Tedka to blbš vyzní...
Some people tell me that i need help,
some people can fuck off and go to hell...
Když ti někdo život ničí, usměj se a vem ho tyčí ... ♥
Mám svůj vlastní názor a nenechám si ho změnit většinou.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Rohlik » Fri Apr 27, 2012 9:11 pm

Nyan a jeho tym maji 192 ratingu, coz je oproti vasim 1900 jen tresnicka na dortu. A i to, ze jste si presunuli rating z jednoho tymu do druheho - hlavniho, tak se jedna o manipulaci s ratingem nepovolenym zpusobem. A to proto, ze logujete proti vlastnim altum v jinem tymu.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
tesyy
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Mon Jan 23, 2012 9:48 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby tesyy » Fri Apr 27, 2012 9:57 pm

Nyancat má 1818..Tak ale ok ale neni to bugování kdybych chtěl bugovat dělám to jako top teamy...Ale to je jina tady na serveru je 10 schopnejch teamu to je tky bugování teoreticy.
Some people tell me that i need help,
some people can fuck off and go to hell...
Když ti někdo život ničí, usměj se a vem ho tyčí ... ♥
Mám svůj vlastní názor a nenechám si ho změnit většinou.
User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Raymom » Sat Apr 28, 2012 1:20 am

jen bych rad podotkl ze kazdej nahlasenej problem se resi a zadnej problem se neresi snadno vse je potreba pracne overit pozbirat dukazy a jine blbosti GM to nemaji snadne jejich prace je precizni ale dokonala jelikoz hraci maji tu tendenci se obhajovat i kdyz porusuji pravidla pozaduji dukazy proti nim a zebraji o milost nakonec a je toho vic jen jsem to zkratil. GM team tu dela to co jinde neuvidite tak si toho vazte zvazuji vsechna fakta a jinde by se s tim tak neparaly proste ban a nazdar zadne namitky zadne reci okolo kazdy dalsi nesouhlas znamena dalsi minus a polozte si ruku na srdce kdo sme nekdy neco nebugovaly zabanovat ihned kazdeho za jakykoliv bug/zneuziti chyby ve hre tak tu nehraje uz vazne nikdo.
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby < ** CS-nuda ** > » Sat Apr 28, 2012 8:26 am

boze, ako moze byt niekto tak neinteligentny ako vy, serete si do huby.. rohlik ma pravdu


co sa tyka nyana, tak on loguje len na LOWKA a nie proti svojim postavam( ako Vy!) a to je rozdiel...-.- mam tu asik 7x 80lvl postav a nikdy som si nelogoval proti svojej, tak o com tu ako trepete ? sa kukni na eq, prides nat o ze bez toho aby som logoval proti sebe, mam eq lepsi ako Vy...tak nehovor kraviny... da sa odohrat aj nie len so sebou, pravda nemam kazdy prepocet pravidelne odohrate, ale co uz WF sezona bude este dlha tak je vela casu..-.-
L. C. P. R
User avatar
Vito
Friendly
Friendly
Posts:23
Joined:Tue May 20, 2008 9:16 pm
Contact:

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Vito » Sun Apr 29, 2012 8:33 pm

Perfektny trest... hned unban... zase si gmka seru do huby
Vidim, ze sa nemusim nicoho bat a zacnem si tiez odohravat ako chcem :wink:
ImageImage
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Rohlik » Sun Apr 29, 2012 9:11 pm

Unban maji po 4-5 dnech, byl jim tez odebran rate na hodnotu 900.
Ja dal ban na 13 dni, Mirra ale rozhodl jinak a tak se tak ucinilo.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Vito
Friendly
Friendly
Posts:23
Joined:Tue May 20, 2008 9:16 pm
Contact:

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Vito » Sun Apr 29, 2012 9:14 pm

Tak to fakt uz nemam slov ked admin podporuje bugovanie aren...
ImageImage
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Darkhaul » Mon Apr 30, 2012 3:35 pm

môj návrh pre budúcnosť ako by som to ja riešil keďže Gm nevedia ohodnocovať arena systém.
za bugovanie ak to dotyčný spravil 1x tak zmazať rate (celý žiadne také 900ratu či koľko) + zmazanie 1 najlepšieho itemu (u morituriho WF head
a u ostatných takisto. item lvl poznáte tak podľa toho).
ak to spraví ešte 1x tak to isté + ban na 3dni...ďalej už netreba rozvetvovať to už asi nikdo by nechcel mať zmazaný team + vyšší ban.
Otázky kto nepochopil? =)
Ďakujem.
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Darkfairy » Mon Apr 30, 2012 3:49 pm

môj návrh pre budúcnosť ako by som to ja riešil keďže Gm nevedia ohodnocovať arena systém.
za bugovanie ak to dotyčný spravil 1x tak zmazať rate (celý žiadne také 900ratu či koľko) + zmazanie 1 najlepšieho itemu (u morituriho WF head
a u ostatných takisto. item lvl poznáte tak podľa toho).
ak to spraví ešte 1x tak to isté + ban na 3dni...ďalej už netreba rozvetvovať to už asi nikdo by nechcel mať zmazaný team + vyšší ban.
Otázky kto nepochopil? =)
Ďakujem.
Tady to není o tom, že Gm nevedia ohodnocovať arena systém. Vše musel prověřit hl.gm a já ten ban např. brala jako provizorní a ne jako trest, bylo mi to tak i oznámeno. Vynesení verdiktu jsem teprve čekala. Udeřila však vyšší moc.
Image
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Darkhaul » Mon Apr 30, 2012 3:58 pm

to že keď niekto buguje musí mať GM súhlas hl. GM to kde sme ? dam ban a hotovo máš právo dávať bany? máš... tak konaj čím skôr a nie oni si 2dni behajú len tak potom príde hl GM a dá ban a ani nevie o čo sa jedná... ja byť admin nechcem také GM čo nevie riešiť in-game problémy ... tak ako už cacsy uviedol GM má vedieť všetko zlé a riešiť to a nezaťahovať do toho mirru a hlavne vyriešiť tak aby to bolo ideálne
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Rohlik » Mon Apr 30, 2012 10:08 pm

To je pekna blbost, nebehali ve hre 2 dny a taky nelze dat ban ihned po tom, co to tu Misti napsal. Vse se musi proverit, aby se zabranilo omylum. Nezjistuje se to zrovna snadno...
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Raymom » Tue May 01, 2012 12:32 am

to že keď niekto buguje musí mať GM súhlas hl. GM to kde sme ? dam ban a hotovo máš právo dávať bany? máš... tak konaj čím skôr a nie oni si 2dni behajú len tak potom príde hl GM a dá ban a ani nevie o čo sa jedná... ja byť admin nechcem také GM čo nevie riešiť in-game problémy ... tak ako už cacsy uviedol GM má vedieť všetko zlé a riešiť to a nezaťahovať do toho mirru a hlavne vyriešiť tak aby to bolo ideálne

blbost to je jenze se tak vyvarujeme konfliktu tak je to tedy aspon podle me mysleny ze kdyz dostane hrac ban ma tady tu tendenci se hnedka o tom hadat a pozaduje dukazy mxsli si ze bez dukazu mu ihned musi dat unban a omluvit se i kdyz se provinil nekteri hraci jsou i drzejsi,, je to kravina ale je to tady zavedene pravidlo a kdyz uz si stezujete ze banujou a trva jim to aby mely dukazy tak si pak nestezujte az zacnou davat bany bez dukazu kdyz byly nacapani...
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Bugovanie Aren vol. 1

Postby Darkfairy » Tue May 01, 2012 5:25 am

... ja byť admin nechcem také GM čo nevie riešiť in-game problémy
Místo tu je, takže přihláška, test a nástup. Klidně budu sledovat jak naprosto nezaujatě vše řešíš, sleduješ, hráči radíš jak s qsty-vysvětluješ a nehodíš mu jen nazpět jedno slovo "wowhead" nebo "google". Jak reaguješ na každý whisp a s nadhledem budeš číst, že přestože budeš logovat denně - ve hře nejsi vidět. Budeš sledovat kredit system zda si připadně hráč něco nenabugoval před každým řešením MP. Do toho budeš stále slušný, aktivní a nebudeš zastáncem svých přátel a budeš si vědom, že trest který udělíš může být změněn a budeš za hlupáka. Během volné chvíle budeš kontrolovat nahlášené qsty na BT zda jsou skutečně nefunkční, popř. budeš shánět opravu. Naprosto automaticky budeš k dispozici ostatním členům teamu pro případný dotaz či vysvětlení a nebude tvou odpovědí odlognutí či vulgarita.
Admin se do toho nezatahuje námi, ale většinou postiženými.
Tato diskuze se stočila už naprosto jinam a proto lock.
Image

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests