diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:
diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby < ** CS-nuda ** > » Sun Apr 01, 2012 9:31 am

ahoj, ziadam o preverenie cinnosti arena teamu - http://3server.net/armory/team-info.xml ... elect=a+co

lebo to nieje mozne, mam u riti ze su to lamky lebo viem ze si ich sfarmim, ale m,oja cinnost hrania wow predstavuje ze som lognuty cely den a cakam kym sa loguju arenky (kukam film, ucim sa, ba aj ked som vonku som lognuty a na chate je vidno ci sa loguju arenky) zo stvrtku na piatok (to som nebol lebo som so skolou odcestovany) a zrazu co sa cely tyzden neloguju arenky,tak ten team, ktory sunda kazdy 3.team 3serveru spravi proste 16aren , co je totalne imposible...dneska (resp. vcera) som bol lognuty do 21:30 /lebo som siel prec/ a do tejto doby (10:00+-) ziskali dalsich 9vyhier, cize chcete mi povedat ze team ktory neloguje cez den, lebo ho da kazdy 3. da cez noc viac hier ako niekto kto je lognuty cely den ? nieje to trosku divne ?

som zvedavy na nazor hracov... team ktory minulu sezonu nedal nad +1700rate ma zrazu score ako like a boss ? :D nemohli by ste s team nieco spravit ? ...dakujem :D
L. C. P. R
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Ragnaros22 » Sun Apr 01, 2012 9:56 am

Nj, nech loguju cez den a viem, ze ich sfarmim aj za svoje fury postavy, co som vlastne robil pred koncom sezony....
No skill a ako som sa dozvedel tak aj no brain maju vyssi rate lebo maju dohodnuty team s ktorym odohravaju po veceroch.
Ani jeden z nich nema skill na 1700 rating (bolo mozne vidiet z predoslej sezony).
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Darkfairy » Sun Apr 01, 2012 10:43 am

S tím teamem co je tu postnutý jsem zrovna včera odchodila na jednom z charů asi caa 13 aren...lose, samozřejmě, mám rating 0 :D
Marně jsem si myslela, že lowky rate nezvýší :?
Image
Ondrik
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Mon Jun 06, 2011 8:53 pm

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Ondrik » Mon Apr 09, 2012 10:11 pm

Tak panáčci... Já jsem klidnej, dokud se do mě někdo nenaváží, aniž by na to měl právo.
Takže vy dva namchrovaný pvp frajírci, co si o sobě myslíte, že jste borci jenom kvůli tomu, že umíte mačkat tlačítka a ovládat kreslenou postavičku v počítačový hře, se srovnejte a pokud chcete mluvit konkrétně o mojí o sobě, tak to budete dělat s jistou úctou, která je samozřejmostí, pokud se neznáme a nemáme spolu co dočinění. Vzhledem k tomu, že jste borci, co si sednou za počítač, skočej si pvp, pojížděj jiný hráče, pak se rozplývaj, jak to všem nandali, pohoníte si pěkně ego a kvůli tomu se cejtíte jako machři a mluvíte o mně tímhle stylem? (jako ještě jak mluvíte, to je fakt k smíchu... prej lamky, co si ich sfarmim, no skill, no brain, ani jeden z nich nemá skill xD)
Jestli si myslíte, že o mě budete mluvit tímhle způsobem mluvou hodnou rozmazlenýho fracka, co gembleruje wowko, tak se hodně rychle vzpamatujte a poproste rodiče, aby u vás zapracovali na převýchově. Jako jak tohle z někoho může vyrůst, to fakt nepochopim. Nikdo vám nebere, že jste hrozní pvp zabijáci, jste fakt dobří, ale zapamatujte si do příště, že to vám nedává právo o mně mluvit tímhle stylem.
Jinak problém s logováním týmů i přes velký rozdíl ratingu si vyřešte s tím, kdo to má na starost. To, kdy loguju arenky je moje vlastní věc a vzhledem k tomu, že přes den se starám o guildu a o pve, což je moje priorita, abych se vyhnul jakémukoliv kontaktu přesně s takovýma machrama, jako jste vy dva, co si tím pvpéčkováním akorát honí ego, tak loguju večer, než jdu spát, můj parťák chodí pozdě z práce, takže to stejně jindy nejde a další věc je, že my jdem prostě lognout a jestli někdo přijde, tak supr, když ne, tak to holt necháme na jindy, ale myslím, že je naše výsostný právo lognout si, kdy se nám zachcce a jestli proti nám někdo logne nebo ne, to už je jejich věc. A když proti nám lognete vy zabijáci, kteří jste tak strašně dobří, že si nás vyndáte protože jsme lamy, no skill, no brain, dáte nás i ve furi equipu (fakt z toho nemůžu xDDD), tak je opět naše právo už prostě nelognout, protože víme, že na vás nemáme.
Doufám, že jste to pochopili a příště, až si budete chtít otvírat hubu, tak to uděláte seriózně a s respektem vůči cizí osobě.
Ondra
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Apr 10, 2012 9:27 am

mal som napisany spam na a4, ale nebudem to sem davat, chcem len povedat ze team ktory nedal minulu sezonu nad 1650 + rating (po tom ako opravil dem talent na dispel u paladina) zrazu ma score like a boss, je to len preto lebo kvalitne nastavena arena sezona, (aspon by bola, kebyze tu hra 20x viac hracov) to umozni, aby ked niekto napr. do guildy napise "podme odohrat, atd." tak vam vsetci ty "PVPckary"v pve eq, co ani BG neloguju loguju z razu arenky, ano jaasne, len pre zabavu, tak preco neloguju za bieleho dna, ked je populacia na TOP ?(nemyslim kazdeho, su tu aj normalny hraci) ...k tomu ako pise vzdy bloodvel ze loguje ten a ten, ze nelogujte, to nejdem komentovat, lebo to by bola kategoria tematu sama o sebe...

ide len o tu zaujatost, je to vidno aj u BG... samozrejme ze BG 3vs4 nie kazdeho bavi, mna osobne nie, no aj tak sa to strasne malo loguje...

trosku si ma urazil vetou " Jestli si myslíte, že o mě budete mluvit tímhle způsobem mluvou hodnou rozmazlenýho fracka, co gembleruje wowko, tak se hodně rychle vzpamatujte a poproste rodiče, aby u vás zapracovali na převýchově. Jako jak tohle z někoho může vyrůst, to fakt nepochopim. Nikdo vám nebere, že jste hrozní pvp zabijáci, jste fakt dobří, ale zapamatujte si do příště, že to vám nedává právo o mně mluvit tímhle stylem. "
ano sme deti a budem si to uzivat, kedze sam ako si napisal ze hras wow pred spanim, mi je ta trosku luto, pripominas mi mna 2r s5, ste tam cely den, ako ostatny hraci, logujete az vecer (chapem partak pracuje do noci, ok berem vas team, ale neberem to od ostatnych tymov) a ak si aspon priemerne inteligentny clovek tak je ti jasne na co narazam... uz nemam (nechcem)viac co povedat
L. C. P. R
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Ragnaros22 » Tue Apr 10, 2012 1:58 pm

j fury EQ :P bambi + smokeme = U got owned... Takze skor my z toho nemozeme :D
Btw ja mam celkom u riti tvoj osobny zivot. Farmite len lowky, lebo ako si napisal...lognete len 2 areny a potom sa na to vykaslete.
"Ako toto moze z niekoho vyrast?" S tym si ma ty dostal, ved ma nepoznas :D
Tiez sudis podla toho co ludia napisu a ani ich nepoznas a ty sa rozculujes nad niecim ked ti niekto napise ze si lama podla tvojho skillu v hre...si kackas so ust :P
A nechapem ako sa proste moze niekto urazit cez internet -_-
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Apr 10, 2012 2:54 pm

:D jednoducho sa moze urazit, robi sa ze ta pozna a nema ponatia kto si :D
L. C. P. R
Denisa
Exalted
Exalted
Posts:188
Joined:Thu Aug 04, 2011 10:36 pm

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Denisa » Tue Apr 10, 2012 6:35 pm

prečítala som to celé ale chalani trošku to nechápem, dávate tu podnet na riešenie čoho? k tomu ste sa nedopracovali.
Ondrik
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Mon Jun 06, 2011 8:53 pm

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Ondrik » Tue Apr 10, 2012 11:28 pm

Přesně tak, Matúši. Jak je možný, aby někdo vychoval takovýho smrada, to jsem nazažil. Nepoznám tě, stejně tak, jako ty nepoznáš mě, ale právě na základě toho, jak jsi se vyjádřil a co jsi napsal, jsem tě poznal a je evidentní, že bys potřeboval profackovat a není důvod tě dál poznávat, abych věděl, co si za nevychovanýho fracka.
Víš, abych ti usnadnil, vysvětlím ti tady, jak se chovají dospělí a rozumný lidi, kteří mají vychování (což není tvůj případ). Oni popíšou svůj problém tak, že vypíšou neagresivně, bez posměšků, bez ponižování o co se jim jedná, jaký je předmět problému, napíšou nicky daných hráčů, kterých se problém týká a požádají o prošetření a tím to hasne. Pokud s tím někdo souhlasí, jako jsi vyjádřil svůj souhlas ty, tak řekne, souhlasím s CS - Nuda, taky se mi jejich rating nezdá... čili Matúši napířklad (přečti si to a zakomponuj to do svoji převýchovy)

Dobrý den, mám problém se získaným ratingem arena týmu A co. Nemyslím si, že je možné, aby takového ratingu dosáhli jen tak, už jsem s nimi několikrát byl v aréně a nemají schopnosti (potažmo aby to bylo tvojí mluvou skill, protože ty si tu ten skiller xD), a proto bych vás chtěl požádat o prošetření... a pak nějakej další hráč, pokud s tím souhlasí, jako jsi vyjádřil svůj souhlas ty, tak řekne, souhlasím s CS - Nuda, taky se mi jejich rating nezdá, viděl jsem je párkrát hrát, a proto si myslím, že to není v pořádku, navíc přes den je tu logovat vůbec nevidím, tak mám podezření, že chodí domluvené arény...

Hele a Matúši... teď si znova přečti to svoje, případně Darkbeastovo (i když na jeho adresu nutno uznat, že začal dobře... ale pak to pokračování xD) a porovnej to
Nj, nech loguju cez den a viem, ze ich sfarmim aj za svoje fury postavy, co som vlastne robil pred koncom sezony....
No skill a ako som sa dozvedel tak aj no brain maju vyssi rate lebo maju dohodnuty team s ktorym odohravaju po veceroch.
Ani jeden z nich nema skill na 1700 rating (bolo mozne vidiet z predoslej sezony).
Takže frajere... přesně na základě tohodle, tě ani nemusim víc poznávat, abych věděl, co si za nevychovanýho smrada. Stačí totiž, aby si otevřel hubu a je to hned evidentní. Přesně díky tomu, jak jsi to naspal, už nemusím dál potřebovat zkoumat tvoji povahu. Jsi jednoduše frajírek odněkud ze Slovenska, co dřepí u počítače, ovládá počítačovou postavičku a myslí, že je borec a dává mu to právo s ostatníma mluvit tak, jako to děláš ty. Nejsi borec. Jsi prostě kluk, co hraje počítačovou hru. Až způsob, jakým vystupuješ, naznačuje, jaký jsi borec. Tak si to zapamatuj. A charakterní člověk se pozná tak, že jeho schopnosti a umění mu nelezou na mozek a nezabředne do takového frajerství, jaký předvádíš ty... Ubožák se pozná tak, že si někdo přečte Matúšovo vyjádření nespokojení s naším ratingem.

Takže doufám, že už to tu píšu naposled a že jsi to dostatečně pochopil. Naposled jsi se na mojí osobu vyjařoval tímhle stylem. Budeš se ke mně chovat s respektem a s úctou, protože jediný, jak jsi mě poznal, bylo v aréně nebo v bg, a to je POČÍTAČOVÁ HRA. Nevíš o mně nic, jenom to, že to neumím ovládat tak dobře jako ty. Jo a taky teď víš, že si o tobě myslím, že jsi nevychovanej fracek, ale tak to je prostě reakce na to, jak se chováš, já jsem první impulz nedal, já jsem se o tobě špantě nevyjádřil, dokud jsem tě znal jenom jako pvp skillera z počítačový hry, ale ve chvíli, kdy sis na mě tu tvojí nevymáchanou hubu otevřel, jsem tě poznal už dostatečně, abych mohl napsat, co jsem napsal prvně.
User avatar
Vito
Friendly
Friendly
Posts:23
Joined:Tue May 20, 2008 9:16 pm
Contact:

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Vito » Wed Apr 11, 2012 2:18 pm

Watch out... we got a badass over here ಠ_ಠ
Nechapem co sa rozculujute... ved za tie roky co sme tu my nahrali tu takychto "exemplarov" bolo viac nez dost s ovela vacsim ratom.
Chlapci proste vyje*ali so systemom a odohravaju si arenky s Pve hracmi z vlastnej guildy, ktori Pvp vobec nerobia :lol: ... ale tolko lognu proti kamaratom, aby im dali rat. (Asi preto aby mali obaja lepsi pocit zo svojich postaviciek v PC hre, ako sa vyssie Ondrik vyjadril ). :lol:
Takze Ondrik, ked tu budes nabuduce rozdavat rozumy a robit psychlogicke posudky à la Dr. House, tak trochu pouvazuj nad tym, co robis v hre a co pises na forum. :wink:
ImageImage
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Ragnaros22 » Wed Apr 11, 2012 5:09 pm

Ondrik uplny nerd rage chytas :D
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Ragnaros22 » Wed Apr 11, 2012 6:02 pm

Ach ale ok...asi ti to budem musiet vyjasnit a nenatahovat ta tu :P
No skill, to urcite. To nezapries, tak to vidim.
Napisal som tam: No brain ako som sa dozvedel<--- To je to, co napisala tvoja uzasna guilda ked tam bol niekto z hordy na mna, kto si chel zahrat trocha pve.
Takmer cela guilda. Mas guildu zasranov :P, alebo vsetko, co si tam vyssie napisal. TL;DR
Ondrik
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Mon Jun 06, 2011 8:53 pm

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby Ondrik » Wed Apr 11, 2012 7:50 pm

Tak dobrý, zaměřil jsem se na převýchovu Matúše a jeho způsob jednání, ale když už se do toho pustil i Mistifak, tak se s tím vypíšu, ač jsem si říkal, že při svém dobrém svědomí to nemám zapotřebí.
Naše večerní logování arének bylo kvůli odehrání. Nic jiného v tom nebylo. Prostě odehrát si těch blbejch deset arén a máme to za sebou, jak už jsem psal a jak na to poukazuješ, co jsem psal, takže sis to dobře přečetl, tak PRIORITA je pro mě PvE, protože se tam vyhnu konfrontaci s lidma, jako je Matúš a další jemu podobný. PvP proto skoro nehraju. Minulou sezónu se nám podařilo vytáhnout rating na maximum 1715, díky tomu jsem si mohl koupit Wrathful chest. Jak si třeba Matúš mohl minulý nebo už i předminulý týden všimnout, jak mohl parťák dřív a nebylo zrovna co dělat v guildě, logovali jsme i ve dne, a to nás logovali především Matúš, Kurthis, Darkbeast, ty atd.. čili jsme logli tak dvakrát a pak jsme se na to vybodli, protože jsme na to neměli, protože vy jste tu ti skilleři xD Nelogli jsme proti kamarádům, abysme měli rat. Ani jednou jsme nelogli proti hráčům, kteří si nestaví pvp nebo ho vůbec nemají. Logli jsme proti hráčům, kteří hrají PvP a chtěli si odehrát arénky stejně tak jako my... například Xaro, Valkiria, Legoss, Soleth, Darkgriger, Periseda apod... pokud jste takový Sherlockové, tak se podívejte, jak na tom jsou s pvp equipem a pak se tu do někoho serte :) Nemám zapotřebí cokoliv bugovat a už vůbec ne kvůli pvp, protože právě kvůli tomu, že pvp experti a umělci, se kterýma jsem se potkal, jsou lidi Matúšova vychování a způsobu jednání, pvp hraju jenom občasně a nezaměřuju se na něj, což už jsem tu ale vysvětloval. Jak už jste si mohli všimnout dříve a jak ty na to, Mistifaku, velice trefně poukazuješ, jaký přístup mám k týhle hře, obohacení z toho, že budu mít obrázek s fialovým nápisem Wrathful, je pro mě minimální a nemá pro mě žádnou vyšší hodnotu, vzhledem k tomu, že PvP hraju minimálně.
Čili neobviňujte mě z bugování ratingu, neobviňujte mě z jakéhokoliv křívého jednání, o nic jsem se neobohatil. Equip mám stejný, jaký jsem měl vždycky. A další důležitý fakt, který bezpochyby může potvrdit i pvp skiller Matúš, do aren proti němu a jeho pvp skill kámošům jsme lognuli už i dříve a ještě před tím, než jsem vůbec zjistil, jak se tu o mně a o tom, jak jsem získal rating, vyjadřovali. Myslím si, že je to další fakt, ktarý už by mohl dát zanechat tadytěm nářkům, že jako ten no skill Ondrik má takovej rating. A další důležitej fakt je, že jsme v teamu tři, čili team rating je nic nevypovídající, protože personal rating máme každý úplně jiný, jak ostatně vidno z toho usvědčujícího screenu Darkbeasta a já osobně jsem si svoje maximum zvýšil o nějakých 15 bodů oproti minulé sezóně.
Takže díky Mistifaku za tvoji konstruktivní kritiku mého působení ve hře a mého vyjadřování na fóru, doufám, že jsem ti podal pádný důvod k tomu, abys přehodnotil svoje mínění. Jestli ne, tak je mi líto, ale když chce někdo psa bíti, vždycky si hůl najde.
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: diskutabilne logovanie niektorých arena teamov

Postby < ** CS-nuda ** > » Wed Apr 11, 2012 9:17 pm

o 15bodov ? sak bol bugnuty talent u holy paladina, ked to opravili z 1700+ ste sa dostali na 1600+..ale oK
L. C. P. R

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests