Rozhovor s Ajuškou

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Ajuškou

Postby Rohlik » Sun Jan 22, 2012 4:30 pm

Zdravíčko lidi, nesu vám další rozhovor. A jelikož alíci jsou moji druhou nejoblíbenější frakcí ve hře, tak tento rozhovor patří hráčce Ajuška, které reprezentuje ve hře alianci. Její armory můžete omrknout ZDE.
S kým udělat další rozhovor? Poradíte?

1.) Ahojky
Ahoj :)

2.) Kdo jsi?
Som dievča zo Žiliny, mám 22 rokov a ver-never som dôchodkyňa :D

3.) Nestraš, vždyť si v nejlepších letech svého života. A kdopak si v herním světě WoW?
No, postáv mám viac, ale ak to mám zhrnúť tak Aduska-Guildmama, Ajuska-hlavna postava, Lovepall a Healaja vedlajšie postavy :) Ale Ajuska je moja oblubena. S ňou som začínala a považujem ju za najlepšiu postavu akú mám.

4.) Proč hraješ na 3serveru a jak si se dostala až sem?
Keďže sa v počítačoch, v serveroch a vo všetkom čo sa toho týka moc nevyznám tak som dala na radu môjho ocina, ktorý je dlhoročným hráčom a ja som si na 3serveri už len vytvorila účet a hrám, hrám, hrám... :D

5.) A jak dlouho hraješ WoW? Zkoušela si i jiné servery?
WoW hrám skoro rok, skoro každý deň. Nehrala som len keď som mala brušnú chrípku a keď som bola v nemocnici Iné servre nieeee, ani by som si nevedela nainšalovať inú verziu ako Wotlk :D

6.) Prej máš vlastní guildu. Řekni nám co tě k tomu vedlo.
Ano mám. Viedlo ma k tomu presvedčenie, že guilda, v ktorej som bola pred tým nie je nič pre mňa. Samé príkazy, zákazy, nadávky, ohováranie, závisláčiny...no proste ma to otravovalo pri hraní. Rozhodla som sa založiť guildu (spolu s mojim snúbenčekom), v ktorej sa hrá pohodovo. Síce to nezaručuje obdivuhodné výkony, ale o to je hra väčším relaxom. S ľudmi v guilde som nadmieru spokojná a vždy si máme čo povedať :)

7.) Co tě ve hře nejvíce baví?
Hľadať Time lost proto drake-a, ktorého hľadám už asi pol roka :D Ale baví ma aj všetko čo robím s niekym v parte, či už ideme dung alebo BGčko, alebo len tak pomáham nováčikovi...mám rada komunikáciu a preto najradšej objavujem a plním úlohy s nejakým "kolegom" :)

8.) Co si myslíš o hordě, o nejlepší frakci ve hře? :)
Myslím, že sa správajú akoby hrali s NPCčkami a nie s ľudmi, ktorý sedia za PC a majú postavu vytvorenú v aliancii. Raz sa mi stalo, že do Stormwindu prišiel Horďák a začal bezcielne killovať všetko naokolo, tak som sa ho cez whisper (my s vipkom môžme) pýtala prečo to robí a on že: "Lebo ma baví ubližovať blbým alikom ako si ty!" No chápeš to? :/

9.) Kterou hlášku ze hry máš nejraději?
Inv na WG :D :D :D

10.) Jaké máš názory na datadisk Cataclysm a Mists of Pandaria?
O tých datadiscoch nič neviem Nedá sa tá otázka preskočiť? :D

11.) Znáš někoho ze serveru osobně?
Osobne len moju rodinku: Palaheal-ocino, Denda-sestra a Paulus-snúbenček :)

12.) Máš své oblíbené motto?
Mám ale s hrou to vôbec nesúvisí. Ale keď sa pýtaš tak tu je: "Neodsudzuj človeka za jeho chyby...je totiž možné, že mu ubližuješ aj napriek tomu, že on je k tebe natoľko milý, že ti nevyhadzuje na oči tie tvoje..."

13.) Kdyby si měla moc a mohla by si změnit 1 věc, co by to bylo?
Chcela by som byť zdravá a môcť behať ako moje postavičky v hre :)

14.) Stala se ti v poslední době nějaká vtipná situace s kterou by si se mohla podělit?
No bola som teraz na pár dní v nemocnici a mala som naordinované infúzie. Veľmi profesionálna sestrička mi pichla ihlu mimo žily a ja som si pri pozeraní filmu vôbec nevšimla že mi neúmerne rastie ruka :) Keď som si to všimla, všetci sa mohli presvedčiť, že v aj mojich očiach sú ukryté slzy...pri pohľade na moju ruku, ktorá bola ako moje stehno som totiž zažila menší šok. Všetko nakoniec dobre dopadlo a v náručí môjho drahého som si sušila posledné slzy :)

15.) Mnohokrát díky za tvůj čas a přeji ti mnoho štestí a úspěchů v životě i ve hře.
Je mi cťou, že si si spomedzi toľkých hráčov vybral práve mňa :) Tebe aj všetkým čitateľom prajem tiež veľa úspechov a radostí :) Maj sa krásne :)
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Darah
Exalted
Exalted
Posts:104
Joined:Fri Jun 03, 2011 10:32 am

Re: Rozhovor s Ajuškou

Postby Darah » Mon Jan 23, 2012 9:19 pm

Nedá mi to, abych nereagoval: přeji Tobě i Tvým blízkým hlavně hodně ZDRAVÍ! To ostatní přijde...
--- Darah ---
Image
User avatar
Ajuska
Unfriendly
Posts:4
Joined:Tue Jan 24, 2012 8:41 am
Location:Žilina

Re: Rozhovor s Ajuškou

Postby Ajuska » Tue Jan 24, 2012 8:48 am

Ďakujem veľmi pekne za prianie. Stratené zdravie kompenzujem láskou, ktorá mi dáva ešte väčšiu silu ako zdaré telo :) A voľný čas vypíňam hrou :) Snad v nej na seba niekedy natrafíme.
Denisa
Exalted
Exalted
Posts:188
Joined:Thu Aug 04, 2011 10:36 pm

Re: Rozhovor s Ajuškou

Postby Denisa » Tue Jan 24, 2012 10:26 am

Držím ti palce, tiež prajem veľa zdravía. Vážím si ťa ako hráča aj ako človeka. Diky, že sa tak pekne staraš o hračov na servry, vo svojej guilde.
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Rozhovor s Ajuškou

Postby mirra » Sat Apr 28, 2012 11:07 am

Jsi chloubou naší herní komunity. Jsem vděčný za každého takového hráče, který u nás hraje mnohem víc, než za 10 nevděčných hráčů u konkurence.

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests