Max. pocet goldov.

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
celesta
Neutral
Neutral
Posts:19
Joined:Sun Jan 08, 2012 5:17 pm
Max. pocet goldov.

Postby celesta » Thu Jan 19, 2012 8:51 pm

Vcera som sa dozvedel zaujimavy fakt. Vraj podla nejakeho pravidla je max. pocet Goldov na jednej postave 215 000,alebo tak nejako. Neviem ci zle hladam,ale nikde som o tomto strope nikde necital. Neviem preco je tomu tak,ked za G si moze neskor hrac skupovat napriklad primodialy a ked nechce po jednom ako ma nahromadit G? Umyselne si k tom vytvarat dalsie postavy nevidim ako dobry dovod. Viem ze niekto tolko ani za rok neda dokopy,ale pokial clovek vie ake profky mat a postupne svoj cas vyuzit nie na kempovanie v Dalarane,ale na profku a na predaj tak sa da dojst za mesiace aj k polke melona.

Preto mam maly dotaz ci je tomu tak ze je tu strop na max. goldy pre jednu postavu.
Neberte to ako provokacny prispevok,skor ako debatu.

Vdaka.
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Max. pocet goldov.

Postby Crazy » Thu Jan 19, 2012 8:56 pm

Hele neboj todle už se řeší v Diskuzi TEAMU a budou special ITEMY o ceně xy goldu, takže bych prosil o uzamknutí téma.

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest