Rozhovor s Grandim

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Grandim

Postby Rohlik » Sun Jan 01, 2012 6:33 pm

Zdravím všechny čtenáře v novém roce a jak jinak začít nový rok, než rozhovorem s hráčem, který tu hraje již delší dobu. Jedná se o hráče Grandi, který reprezentuje hordu. Jeho armory jsou ZDE. Nevím co bych tu ještě psal, stejně to asi nikdo nečte. Takže hurá na rozhovor...

1.) Čau
Ahoj

2.) Nikdo tě nezná, nikdo neví kdo si, proto o sobě něco řekni.
V tom s tebou nesouhlasim myslim ze mě zná dost lidí ale jen pod nickem ve hře "Grandi" v realnem živote se jmenuju Vlaďa a je mi 18let pro další informace volej 158.

3.) Co děláš, když nehraješ zrovna WoW a nepředstíráš, že něco děláš, ikdyž vlastně nic neděláš?
No tak když nejsem na wowku, tak jsem v hospodě, chodím po městě s cigaretou v ruce nebo si jdu zahrát fotbal s kamošema do haly.

4.) Co tě přivedlo až sem na 3server?
Abych řekl pravdu, tak 3server byl první server, kterej mi přišel pod ruku, když sem začal hrát. Napsal jsem do Googlu wotlk free servers a světe div se, 3server byl první v seznamu serverů.

5.) Zkoušel si hrát i na offi? Hraješ ještě něco jiného, krom WoW?
Na offi jsem hral cca půl roku, ale doexpil jsem jen na 67lvl a pak když sem byl na skypu s kámošem a zrovna na 3serveru dávali Thadiuse v Naxxu, tak sem se na offi vykašlal a šel zpátky na 3server. Nedávno sem dohrál assassina 4 a teď plánuju zkusit Star Wars online, takže když se na wowku zrovna nic nejde, tak mám o zábavu postaráno.

6.) Proč za vše špatné na serveru můžeš ty? Jak to vzniklo?
Už jsem takovej no, ale jestli můžu i za chování některých lidí, tak si du asi hodit mašli. To už nevím, ale myslim si že, protože jsem v icc wipnul profesora a všichni říkali, že za to můžu já a od té doby mi to pořád guilda říkala až se to nějak vžilo.

7.) Proč sis zvolil PvE, místo PvP? Co tě na PvE tolik baví?
Neřekl bych že jsem si zvolil pve, stačí se podívat na moje ratingy a pochopíš že i pvp mi jde dobře, ale víc me baví pve, protože na serveru pvp nemá cenu chodit a to proto že nejlepšího eq dosahuje jen malo hráčů proti kterym sou areny nebo bg zabavne u pve je boss pořád stejný a musí se nad nimi premýšlet i když to většina lidi nedelá.

8.) Který dung a raid máš nejraději?
Dung mam nejradši Halls of Stone, líbí se mi titanské motivy a to vede i k mému oblibenému raidu Ulduaru, má úplně nádherné místnosti a eventy, bohužel sem ešte neměl možnost ho cely dát.

9.) Kterou hlášku ze hry máš nejraději?
Nejlepší je Algalona "Stand back, mortals. I am not here to fight you." a nebo Kologarnovo "OBLIVION".

10.) Co si myslíš o ali?
No o některých lidech si myslím že sou v pohodě, ale sou tam i tací, kteří se chovají jako rasisti a nadávají každému kdo hraje jinou rasu.

11.) Co říkáš na datadisk Cataclysm a Mists of Pandaria?
Večině lidi se zdá že cata je přehnaný, ale když se nad tím zamyslím, tak je to stejné jako při přechodu z tbc na wotlk. Neměl sem možnost si Cataclysm zahrát, ale raidy mi připadají zabavnější a PvP se vrací do dob TBC, což se mi líbí ještě víc a o pandach? No zatim není moc informací, takže nemůžu posoudit, uvidíme co se z toho vyklube.

12.) Znáš někoho z 3serveru osobně?
Kanewwe (ali mage) teď Irin (horde mage) a během ledna máme guild sraz, takže poznám skoro všechny lidi z guildy.

13.) Máš své oblíbené motto?
"Nic není nemožné".

14.) Co říkáš na to, že v Tescu stojí sáček (taška) 1 kč?
U nás sem ji viděl i za 5kč, takže mě to vůbec nepřekvapuje.

15.) Dík za tvůj čas věnovaný rozhovoru. Měj se famfárově a užij si zbytek prázdnin.
Ty taky, čus.
Všici alíci se mi budou klanět!
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Rozhovor s Grandim

Postby Crazy » Sun Jan 01, 2012 8:00 pm

Rohli děláš reklamu Tesku..? :) (pokud se nepletu tak tam děláš :))
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Grandim

Postby Rohlik » Sun Jan 01, 2012 10:46 pm

Pleteš :)
Všici alíci se mi budou klanět!
Stifi
Honored
Honored
Posts:46
Joined:Tue Aug 09, 2011 9:28 pm

Re: Rozhovor s Grandim

Postby Stifi » Sun Jan 01, 2012 11:32 pm

Crazzy zabil :-D:-D
User avatar
Jestrab
Honored
Honored
Posts:56
Joined:Tue Aug 09, 2011 12:04 pm
Contact:

Re: Rozhovor s Grandim

Postby Jestrab » Mon Jan 02, 2012 9:03 pm

Neskutečné ty tvoje otázky, vždycky nějaká spešl otázka, která mě položí xD
Mému ostří žádný alík neuteče!
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: Rozhovor s Grandim

Postby GMErakiel » Mon Jan 02, 2012 9:48 pm

Dobrý rozhovor, musím říct, že ikdyž mě Grandi někdy nehorázně sere v PvP, je to asi vpoho člověk :-). Jinak housko, kdy zase zavítáš na ali udělat rozhovor? :)
GM ERAKIEL
Image
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Grandim

Postby Rohlik » Mon Jan 02, 2012 10:49 pm

Nejspis dalsi rozhovor bude z rad ali...
Všici alíci se mi budou klanět!
Denisa
Exalted
Exalted
Posts:188
Joined:Thu Aug 04, 2011 10:36 pm

Re: Rozhovor s Grandim

Postby Denisa » Tue Jan 03, 2012 11:36 am

Erakiel asi tým chcel povedať aby si oslovil jeho na rozhovor =D

Grandiho mám moc rada, a pamätám si keď hral s Homerom PVP a boli na ali, to bola krása. BG boli veľmi zaujímavé.
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Rozhovor s Grandim

Postby Darkfairy » Tue Jan 03, 2012 11:44 am

Erakiel asi tým chcel povedať aby si oslovil jeho na rozhovor =D

Grandiho mám moc rada, a pamätám si keď hral s Homerom PVP a boli na ali, to bola krása. BG boli veľmi zaujímavé.
Ano i pro mě to budou stále "staré" ali nicky, bezkonkurenčně :wink:
Image

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest