Rozhovor s Mishaa

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Mishaa

Postby Rohlik » Sun Dec 04, 2011 12:15 pm

Ahoj, vítejte u dalšího rozhovoru. Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří mi radí s kým udělat rozhovory a nebo kteří mi posílají peníze, abych již žádný rozhovor nedělal :) Dnešní rozhovor je s hráčkou hordy, která si ve hře říká Mishaa. Pokud si jí chcete prohlídnout zblízka, jistě je co ;-), tak kukněte na její armory. Pokud vše dobře výjde, tak v příštím rozhovoru bude jeden z těch starších hráčů.

1.) Čauky
Ahoj :-)

2.) Na serveru si kratší dobu, tak o sobě něco řekni.
Tak abych to shrnula :-) Jmenuji se Michaela a jsem studentka VŠ. Na serveru jsem sice krátce, ale dříve jsem hrávala na oficiálním serveru za death knighta. Nyní mě můžete potkávat ve hře moji hunterku Mishaa.

3.) Jaké máš koníčky v realním životě?
Koníčky doslovně :-) Od 12 let se věnuji jízdě na koni..Dále pak posezení s přáteli a nově jsem začala hrát badminton :-)

4.) Jak si se dostala na náš server?
Je to jednoduché. Byl mi doporučen. Hrávala jsem na Anathemě, ale server stále padal a tak jsem se zmínila před kamarádem a doporučil mi 3server.

5.) No a jak si se dostala ke hře samotné? V kolik si začala hrát?
Ke hře jsem se dostala asi před třemi lety. Přivedl mě k tomu bývalý přítel.Vždy jak zapl WoWko sedla jsem si vedle něj a pozorovala jak hraje. No a pak jsem ho požádala ať mě k tomu pustí a bylo to :-) Hrát jsem začala v 17.

6.) Bavilo tě to víc na offi nebo na free serveru?
To je těžká otázka...Obojí ma své pro i proti. Offi si musíš platit, ale zase je tam vše funkční a setkáš se tam s lidmi z celé Evropy. Freečka platit nemusíš, ale zas vše nejede 100%. Ale kdybych si měla opravdu vybrat tak zustanu u freečka.

7.) Co máš na hře nejraději? Co ráda děláš?
Na hře zbožnuji dungy a raidy. Je to pro mě odreagování. Občas zavítám i do nějakého battlegroundu, ale to není má parketa :-)

8.) Který dung a raid máš nejraději?
Raidů jsem zatím moc nebyla, ale asi ToC 25man a dungy? Skoro všechny HCčka.

9.) Proč sis vybrala zrovna guildu "Ironfist Brotherhood"?
Dříve jsem bývala v Messengers of death. V době kdy jsem od tama odcházela, panovala tam neochota ostatních členů chodit dungy a byla rozhádaná. Tak jsem guildu opustila a hledala novou. Nakonec se mě ujali v Ironfist a jsem tam dost spokojená :-) Ráda bych některé lidi poznala osobně :-)

10.) Co si myslíš o ali?
Proti Alíkům nic nemám, na offi jsem hrála za Alianci :-) Spíše záleží na charakteru člověka, který hraje za svou postavu. Můžeš narazit na Alíka, který tě 20xkillne a strašně se tomu směje a můžeš narazit na takového, který vidí že máš problém s mobkou zbývá ti pár procent HP a tu mobku dorazí :-) Na offi jsem třeba měla hodně špatné zkušenosti s hordou, expili ve skupinkách a Alíky doslova šikanovali, vybírali si schválně slabší soupeře apod. Proto jsem se dala na freečku k hordě abych hordu "lépe" poznala :-) A jak říkám, vše záleží na lidech sedících za počítačem.

11.) Jaký je tvůj názor na současnej datadisk Cataclysm a na novej Mists of Pandaria?
Cataclysm jsem zatím ještě nehrála, ale nějak mě z trailerů nezaujal, takže to nemám ani v plánu zkoušet :-) O Mists of Pandaria jsem zatím nic nečetla, že se chystá další datadisk jsem se dozvědela až teď, co jsi se o něm zmínil :-)

12.) Znáš někoho z 3serveru osobně?
Kamarádku, která začla hrát a mě to po roční abstinenci znova nakoplo. Určitě bych poznala ráda osobně lidi z guildy :-)

13.) Máš nějaké své oblíbené motto?
"Co tě nezabije, to tě posílí...Život je jen hra, kterou většina z nás prohraje."

14.) Kdyby si mohla na světě změnit 1 věc, co by to bylo?
Snížila bych platy politikům :-D

15.) Jsem rád, že sis našla čas na rozhovor, ikdyž si toho měla plno do školy. Přeji ti, ať tu si spokojená a ať se ti daří ve hře i v životě.
Děkuji:-) Tobě ať se taky daří ;-)
Všici alíci se mi budou klanět!
graytear
Unfriendly
Posts:2
Joined:Fri Oct 29, 2010 9:59 am

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby graytear » Sun Dec 04, 2011 11:43 pm

Njn naše Mishaa. Ve jménu celé guildy Ironfist Brotherhood jsme pocteni, že jsi se přidala právě k nám, stala jsi se nepostradatelnou součástí naší skupiny. Vždy jsi ochotná pomáhat, podržet partu a rozproudit zábavu na chatu. Doufáme ,že s námi budeš už navždy, jelikož bychom nikdy nedokázali zaplnit prázdné místo, které by po tobě vzniklo. A snad někdy udělám sraz guildy a rádi tě všichni poznáme osobně.

Graytear
zástupce Guild Mastera
tojlec
Neutral
Neutral
Posts:18
Joined:Sun Jul 24, 2011 9:02 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby tojlec » Mon Dec 05, 2011 4:24 pm

Pekny rozhovor. Jen by to chtelo delsi odpovedi at je co cist. Jen je smutne ze jedine co by zmenila na tomhle sirem svete by vedlo k jeste vetsi zkaze nez ve ktere se ted nachazi.
Kdyz chces blabolit, pocitej s bolesti (A.J.Rimmer)
Nejsem lenivej, jsem nemocnej. (pro neznale: http://cs.wikipedia.org/wiki/Prokrastinace)
User avatar
Jestrab
Honored
Honored
Posts:56
Joined:Tue Aug 09, 2011 12:04 pm
Contact:

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby Jestrab » Mon Dec 05, 2011 6:03 pm

Pekny rozhovor. Jen by to chtelo delsi odpovedi at je co cist. Jen je smutne ze jedine co by zmenila na tomhle sirem svete by vedlo k jeste vetsi zkaze nez ve ktere se ted nachazi.


Proč by to mělo vést ještě k větší zkáze?
Mému ostří žádný alík neuteče!
User avatar
Mishaa
Unfriendly
Posts:5
Joined:Wed Dec 07, 2011 10:49 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby Mishaa » Wed Dec 07, 2011 11:01 pm

Děkuji:) A Grayi zas tak nepřeháněj;)
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby wassil88 » Fri Dec 09, 2011 5:50 pm

zajímavy rozhovor ale nepotkal jsem tě na hordě -))
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK
User avatar
Kalamissity
Unfriendly
Posts:6
Joined:Fri May 06, 2011 8:45 am

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby Kalamissity » Fri Dec 09, 2011 6:09 pm

zajímavy rozhovor ale nepotkal jsem tě na hordě -))
To ses Hawku špatně koukal... :)
User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby Seanka » Sat Dec 10, 2011 12:07 am

zajímavy rozhovor ale nepotkal jsem tě na hordě -))
Tak ten nick nečtu prvně, ale asi se tu pohybuje + - 2 měsíce?
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image
User avatar
Mishaa
Unfriendly
Posts:5
Joined:Wed Dec 07, 2011 10:49 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby Mishaa » Thu Dec 15, 2011 7:59 pm

Ve hře se pohybuju více než 2 měsíce:)
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby wassil88 » Sun Dec 18, 2011 1:37 pm

njn sem slepec asi xD
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK
User avatar
Mishaa
Unfriendly
Posts:5
Joined:Wed Dec 07, 2011 10:49 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby Mishaa » Sun Dec 18, 2011 6:35 pm

Se stane;)
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby Rohlik » Mon Dec 19, 2011 11:10 am

njn sem slepec asi xD
Nejspíš máš oči pro jinou :)
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
filevanderl
Friendly
Friendly
Posts:34
Joined:Wed May 25, 2011 3:24 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby filevanderl » Wed Dec 21, 2011 1:36 pm

ajo minule som ta stretol v bg, pozdravujem
Image
User avatar
Mishaa
Unfriendly
Posts:5
Joined:Wed Dec 07, 2011 10:49 pm

Re: Rozhovor s Mishaa

Postby Mishaa » Thu Dec 22, 2011 5:26 pm

Taky zdravím:)

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests