Rozhovor s Matusem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Matusem

Postby Rohlik » Mon Oct 31, 2011 7:37 pm

Ha! Vítejte čtenáři při mém dalším rozhovoru. Je pravda, že jsem rozhovor sliboval o něco dříve, ale bohužel se to nepodařilo, protože za vše může Grandi a platí to i v tomhle případě :wink: Ale o to více jste se jistě všici nemohli dočkat a o to více to bude stát za to.
Rozhovor je totiž s nefalšovaným Matusem. Ano, ten horďák co hraje na 3serveru. Jistě plno z vás o něm něco ví, ale informací není nikdy dost a proto si přečtěte rozhovor níže a třeba ještě mrkněte na jeho armory.

1.) Hoj
Čau

2.) Co si zač?
Volám sa Roman Zvardoň a moj main je warlock, matus. Nick je taký preto, lebo raz som si chcel spraviť srandu z mojho kamoša, ktorý hrával wowko so mnou na tomto serveri, ale nikdy som si nemyslel že dám lvl 70 (neskôr 80), že budem mat full T6 (neskôr full T10,5). Som Slovák. V hre mám viacej charov: Warlock, roguna, priest, warrior. Väčšina je ale PvE. Warlock = Matus, Roguna je Ragnaros, Priest je Smokeme, Warrior je Hotnhordey. Hrám tu už 6 rokov. A som v guilde Wings of Liberty.

3.) Si ikona horďáckého PvE. Proč tě baví více PvE, jak PvP?
Do PvE ma zatiahol Gunplay/Forkys. 1x ma zobral ICC a začalo ma to baviť. Hned v ten deň mi dal guildu a začal som s nimi chodiť ICC, VoA a ostatné raidy. Potom, bohužial po nejakom čase odišiel na iný server, kam som ho ja nasledoval, ale bohužial nám to nevyšlo a ja som sa vrátil sem, i keď tam ešte stále mám 5566 GS shamana :P Na tom serveri som sa ale veľa naučil. Dnes už mám vždy na TSku všetkých ľudí, ktorí su v raide. Kto tam není, nemá loot. Horda už dnes progresuje professora (momentálne nie, je bugnuty, ale keď nebol dali sme ho na 15% :P), council a sindragosu. A budeme sa tešiť aj keď nám otvoria VoA a RS, lebo teraz už nemáme čo chodiť :D Včera bol náš prvý guild raid 25m v ICC. A moja postava Ragnaros je čisto PvP ,)

4.) 6 let je hodně dlouhá doba. Na co si nejvíc hrdý za těch 6 let tu?
Mal som aj väčšie prestávky, čiže to nieje čistých 6 rokov. Ale najviac som hrdý na guildu, ktorá má na mňa nervy, keď nedávame bossa. Máme tam celkovo 70 ľudí z čoho máme 30+ aktívnych. A ešte som hrdý na svoje dps. 17k na rofacovi. Zatial moje najvyššie, ale mojím cieľom je 22k ,) A ešte zdolanie Lich Kinga.

5.) Co musí umět správný PvE hráč? Jaká je nejčastější chyba hračů v PvE?
AFK!!! Nenávidím to. Ak si na TSku, tak s taktikou nieje problém, ľudia robia čo majú (treba im povedať, čomu sa majú vyvarovať). U nás sa vždy určí odkedy dokedy je prestávka, ľudia sa vždy opravia na začiatku raidu a tým predídeme situáciám, že 50% z času stráveného v raide strávime čakaním. Ďalšim problémom je aj koncentrácia. Keď si už napríklad 6 hodín v raide a dávaš stále jedného bossa, ľudia začnú byť unavení a začnú robiť chyby, ktoré väčšinou nerobia. Ináč správny PvE hráč u nás v guilde musi mať hlavu, TS3, GC. musí hlavu = brain :D

6.) Si zde na serveru spokojen?
Je tu pár vecí, s ktorými niesom spokojný, ale keby som ich vymenoval, tak by to rozpútalo ďalšiu debatu a ďalšie hádky a na to nemám náladu. A ináč celá guilda už čaká na otvorenie RS a VoA ,) Jaj, ináč som spokojný :D

7.) Baví tě řídit a vést raidy? Co tě na tom nejvíc baví?
Áno, baví ma to, i keď niekedy to je naozaj unavujúce. Niekedy až na tolko, že sa mi na tom TSku ani rozprávať nechce. A ináč ma baví tá dobrá atmosféra čo tam vždy máme. A niekedy to vie byť náročné na rozdávanie lootu, pri čom niekedy musím napísať, že keď sa to niekomu nepáči tak môže leavnuť. Ale s guildov sa mi to ešte nestalo. Nejdeme totižto stále len podla rollu.

8.) Ptám se každého a zeptám se i tebe. Co si myslíš o datadisku Cata?
Nechcem hovoriť nič zlé, lebo som si ho ešte nevyskúšal, ale určite nechcem cataclysm skôr, než dáme Lich Kinga na 25m. Vidím to totižto dosť nádejne s ľuďmi, ktorých máme v guilde. A na cata nechcem hrať za warlocka, lebo som si všimol, že to tam ešte není úplne vybalancované.

9.) Odpověď je asi jasná, ale který dung a raid máš nejraději z celého WoW?
Black Temple. I keď sme tam boli asi pred troma dňami a boss daval rany za 400k. Takže sme sa moc ďaleko nedostali. Ďalším by bolo ICC a potom ToC. Najviac nemám rád ulduar.

10.) Máš nějakou oblíbenou hlášku z raidu nebo dungu? Co tě nejvíc rozesmálo počas raidování?
You are not prepared. Hlavne keď to je na obrázku kde drží Illidan vzdličku a pichá ju do "upečeného" kuraťa (ak to je kura). Alebo ešte: "Good news everyone" od professora. Málo ľudí vie, že to je z futuramy od professora Fanswortha. Počas raidovania. Tam bolo tých vecí strašne vela. Ale najvac....To bol Jaha. Sme išli na festera 25m a tam potrebuješ veľmi dobré dps (horda si to dáva bez BL). Ale zo začiatku sme mali menšie problemy. Keď sme ho nedali, tak sme si pozreli dps. A vidíme, že jaha má 200dps. Tak sme sa ho opýtali, že čo robil. A on nám napísal, že strieľal do bossa (je to warrior). Naša otázka: "Prečo?". Odpoveď: "Lebo sa ho bojím". A vtedy, 25 ľudí na TSku to úplne položilo.

11.) Potkal si někoho ze serveru za těch 6 let v realném světě?
Andyczech. A ešte máme v pláne pivo s Darkbeastom.

12.) Máš své oblíbené motto?
Ani nie, ale keď som bol mladší, tak som si zapamätal niečo ako: Keď tu už raz človek je, tak sa má snažiť aby bol, keď sa snaží aby bol a je, tak má byť tým, čo je a nie tým čo nieje, ako tomu v mnohých prípadoch je. Dá sa to nazvať mottom? :D

13.) Koho navrhuješ na další rozhovor a proč?
Je ich viacej, rád by som spomenul aj pár alíkov, ale to nechám radšej na ďalšich. Lylie a grandi. Tých ľudí dávam ako vždy svojich assistentov v raide :D

14.) Necitíš se špatně, když v zrcadle vidíš, jak si pohledný a přitom existuje plno škaredých lidí?
:D nie, necitim sa zle :D

15.) Díky za tvůj čas a za to že si se podělil o spoustu informací o sobě. Přeji ti hodně štestí s plánováním taktiky do Ragefire Chasm a nějaký super loot ;-)
Aj ja ďakujem za rozhovor a tvoj čas. Dúfam, že s nami niekedy dáš LK.
Všici alíci se mi budou klanět!
Suseto
Unfriendly
Posts:5
Joined:Thu Sep 22, 2011 5:51 pm

Re: Rozhovor s Matusem

Postby Suseto » Mon Oct 31, 2011 8:47 pm

Jaj :-))
User avatar
Jestrab
Honored
Honored
Posts:56
Joined:Tue Aug 09, 2011 12:04 pm
Contact:

Re: Rozhovor s Matusem

Postby Jestrab » Mon Oct 31, 2011 10:41 pm

Tak to je nej rozhovor co jsem četl :D:D Mega jsem se u toho dořezal :D Rohlik opět zabil svými otázkami :D A jaha, ten se fakt nezapře :D PALEC HORE! ;)
Mému ostří žádný alík neuteče!
ormalin
Unfriendly
Posts:3
Joined:Sat Jan 08, 2011 10:43 pm

Re: Rozhovor s Matusem

Postby ormalin » Tue Nov 01, 2011 12:23 pm

Hehe na tenhle rozhovor jsem se těšila hodně dlouho :D
A Matus jako vždy nezklamal xD
^^
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: Rozhovor s Matusem

Postby wassil88 » Tue Nov 01, 2011 3:22 pm

tuto osobu neznám co je to za lowku xDDDD
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK
Peinn
Neutral
Neutral
Posts:12
Joined:Mon Sep 26, 2011 1:57 pm

Re: Rozhovor s Matusem

Postby Peinn » Sat Nov 05, 2011 3:07 am

rozhovor není špatný a já do toho nechci kecat rohlicku ale prolistuj si s kym csim si delal rozhovor a kdo je ali kdo je horde vsad se že když budeš chtit dělat s někym s ali o čemž pochybuju pošle tě do patřičných míst a možná ještě dál jinak matuas s tou nebo tím jahou to myslíš vážně??ale rottface aj fester su hnusny
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Matusem

Postby Rohlik » Sat Nov 05, 2011 12:56 pm

Nemohu za to ze vetsina lidi, kteri byli puvodne ali presla k horde a tudiz to vypada, ze delam rozhovory jen s hordou. A nemohu za to, ze v ankete Matus vyhral...
Všici alíci se mi budou klanět!
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: Rozhovor s Matusem

Postby Ragnaros22 » Sun Nov 06, 2011 1:26 pm

Ano Peinn, s tym/tou jahou to je uplne vazne :D
User avatar
filevanderl
Friendly
Friendly
Posts:34
Joined:Wed May 25, 2011 3:24 pm

Re: Rozhovor s Matusem

Postby filevanderl » Mon Nov 07, 2011 11:02 am

Ja som alik a praveze sa tesim ze su rozhovory s hordakmi... je faj sa dozvediet nieco o ludoch z druhej frakcie. Fajn rozhovor
Image
tittus
Unfriendly
Posts:8
Joined:Sun Nov 16, 2008 12:50 pm

Re: Rozhovor s Matusem

Postby tittus » Sun Nov 13, 2011 11:47 pm

Ragnarosi , Ragnarosi :D jak můžeš napsat že je UD nejhorší raid :D Lepší a těžší raid jak UD nenííí :D kort Freya+3 nebo Mimiron HM
Denisa
Exalted
Exalted
Posts:188
Joined:Thu Aug 04, 2011 10:36 pm

Re: Rozhovor s Matusem

Postby Denisa » Tue Nov 15, 2011 11:58 am

UD tiež nemám rada, ani Futuramu nemám rada. A Matúša? toho mám rada =)

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests