Rozhovor s Liluškou

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Liluškou

Postby Rohlik » Tue Jul 19, 2011 4:05 pm

Ahojte, předpokládám, že jste několik týdnů od posledního rozhovoru nespali, protože jste se tak moc těšily na můj rozhovor. No, mezitím co jste byli vzhůru, jsem spal já :) Jednoho rána jsem se probudil a chtěl jsem udělat rozhovor, jenže jsem nevěděl s kým. Proto jsem dal na doporučení z worldu a rozhovor udělal s Liluškou. Možná vám ten nick nic neříká, ikdyž by možná měl, není to žádná nová krev.

1.) Ahojky
Ahoj :-)

2.) Přiznám se, že jsem si tě ve hře nijak zvláště nevšiml. Proto se raději hračům představ.
Volám sa Iveta, ale stačí keď ma volajú Iva. Mám 21 rokov a bývam v srdci stredného Slovenska (vygoogliť), ale inak pochádzam zo Šale. Mám rada aktívny ležing a zumbovanie. Na začiatok netreba o sebe veľa prezradiť, lebo potom sa človek stáva nezaujímavým. Je "vzrušujúce" byť tak trošku inkognito :-D

3.) Jak si se dostala do světa WoW?
Ako sa hrá WoW mi ukázal môj priateľ pred 4 rokmi. Veľmi rada som sa z neho smiala a doberala si ho, ako to môže hrať a na miesto mňa do postele klávesnicu brať. Po takom pol roku nastal zvrat. On už WoW nehrá a ja som zas na ňom "pečená-varená". Vypĺňam si ním obdobie ticha.

4.) A jak si se dostala až na náš server?
Dostala som sa cez jednu partiu hráčov, s ktorými som hrávala na predošlom servery než som prišla na ten váš.

5.) Jak dlouho tuhle hru hraješ? Co tě na té hře tak přitahuje?
Obdobie nesledujem. Ale približne 3 roky. Páči sa mi asi na nej to, že si ňou vypĺňam prázdne chvíle a priťahuje ma najskôr tým fantasy svetom a príbehom. A ešte, že stretávam fajn ľudí, s ktorými si môžem pokecať :-)

6.) Co děláš nejraději ve hře kromě kecání s ostatníma? Láká tě více PvE nebo PvP a proč?
Skoro dennodenne chodím dungy...pos, fos...až mi niekedy vlasy hore dupkom z toho stoja. Radšej mam PvE. Baví ma to viac ako sa tĺcť s iným hráčom, pretože zatial môžem vyskakovať len do výšky svojho eq. :-D

7.) Bylo dřív vejce nebo slepice?
Tak na túto otázku ti neodpoviem. To si nechám pre seba. Lebo ak by sa všetci dozvedeli pravdu o tom, čo bolo skôr, musel by si vymyslieť novú otázku. A prácu navyše ti robiť nechcem :-)

8.) Co si myslíš o alianci?
Vyskúšala som - videla som - odišla som :-) Určite nič zlé. Nemôžem hodnotiť alianciu alebo aliančných hráčov, či si o nich niečo myslieť, lebo ich nepoznám. Len si môžem o nich myslieť to čo oni o horde.

9.) Jak si užíváš prazdniny?
Užívam si ich tak pohodovo. Síce to nie je to čo by som si predstavovala, ale veci sa občas nevyvíjajú tak ako si ich človek naplánuje :-) Dôležité je že slniečko svieti, voda láka.... a je dobrá atmosféra.

10.) Máš nějakou oblíbenou hlášku z raidu nebo dungu?
Nemám. Nečítam ich..Nemám nikdy na to čas. Skôr sa snažím myslieť na to aby nebol zas wipe :-D Viac sa mi páčia niektoré hlášky hráčov, ktoré môžem čítať cez wow chat v hre. Na niektorých sa dá fakt dobre zasmiať a zabaviť.

11.) Střetla si už nekoho se serveru osobně?
Ešte som nemala príležitosť. Takže aj dlhodobých parťáckych hráčov poznám len cez hru. Ale ak by sa konalo nejaké stretnutie, nemala by som proti tomu nič. Rada sa zoznamujem a spoznávať nových ľudí je predsa prirodzené.

12.) Jaké je tvé oblíbené motto?
Bude to znieť ako nejaké klišé. "Ži tak ako keby bol každý tvoj deň posledný"...Sen je to pekný ale realita je trošku iná. :-)

13.) Jak hodnotíš 3server?
3server hodnotím veľmi kladne. Sú tu príjemní a milí ľudia. Páči sa mi, že funguje bez nejakých väčších problémov, a že GM sa snažia spríjemniť hru hráčom ako to najlepšie vedia.

14.) Těšíš se na datadisk Cata?
To neviem posúdiť či sa teším alebo nie. Len som o ňom tak letmo počula. Z toho vyplýva, že sa nemôžem na niečo tešiť, čo nepoznám.

15.) Moc dík za rozhovor, dozvěděl jsem se o tobě plno věcí a určitě i hráči. Hodně štestí v raidech i v osobním životě :)
Ďakujem veľmi pekne za rozhovor. Nečakala som to :-) Aj tebe prajem veľa štastia a nech natrafíš na fajn hráčov s ktorými spravíš dobré rozhovory.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: Rozhovor s Liluškou

Postby wassil88 » Tue Jul 19, 2011 7:35 pm

zajimavou hracku sis vybral.ale dobrej rozhovor
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Rozhovor s Liluškou

Postby < ** CS-nuda ** > » Wed Jul 20, 2011 9:18 am

pekny rozhovor, aj ked vobec neviem kto to je :D som rad ze isla na 3server ;-)
L. C. P. R
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: Rozhovor s Liluškou

Postby wassil88 » Wed Aug 03, 2011 8:57 pm

shopny healer z nasi guildy-))
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest