Rozhovor s Lich Kingem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Lich Kingem

Postby Rohlik » Wed Jun 08, 2011 6:48 pm

Zdravím své věrné čtenáře. Tentokrát jsem si pro vás připravil opravdovou lahůdku, vydal jsem se totiž přímo do Citadely v Icecrownu, abych vám mohl přinést rozhovor s Lich Kingem. Musel jsem si vypůjčit GM acc, abych se mohl dostatečně přiblížit. Bohužel neznám jeho hrací čas, když jsem použil příkaz na zjiětění, tak server spadl. Taktéž měl Lich King málo času, takže rozhovor je kratší, než je zvykem. Co na rozhovor říkáte? Těšíte se na Chucka v ICC? :)

1.) Ehm, Ahoj
Vítej bojovníku

2.) Lidi tě asi neznají, řekni jim kdo jsi.
?#@ȫWTF!ǿʂ$?

3.) Jaké máš plány na prázdniny?
Společně s Mrazivým smutkem si podrobíme celý Azeroth i zde na 3serveru!

4.) Víš o tom, že obě frakce se už dobývají k tobě přes tvé věrné služebníky v ICC?
Pathetic! Nebojím se, není čeho. Nechal jsem nainstalovat do citadely portovací paprsek, který všechny válečníky portne zpět na začátek, takže se ke mě nemůžete dostat. A než příjdete na to, jak to odstranit, tak již bude pro vás pozdě!

5.) Proč si tak zlý?
Existuje jen temná strana, buď se přidáte ke mě a k Darth Vaderovi nebo všichni zahynete pomocí Mrazivého smutku!

6.) Co říkáš na 3server?
Zaslechl jsem, že tu někde cestuje Chuck Norris, poslal jsem mu zpravu s nabídkou, která se neodmítá. Pokuď ji přijme, tak nastupuje do ICC od 16.6.11.

7.) Bylo dřív vejce nebo slepice?


8.) Tvá nejoblíbenější hláška?
Kill them ALL!

9.) Co si myslíš o alianci?
Jsou to pouhé stvoření, které mě nemohou nijak ohrozit a i z nich budou nakonec nemrtvý do mé armády.

10.) Děkuji ti za možnost udělat s tebou rozhovor, za to ti zařídím krásný pohřeb ;-)
You WILL serve me!!
Všici alíci se mi budou klanět!
poLAMAna
Friendly
Friendly
Posts:32
Joined:Wed Dec 10, 2008 12:22 pm

Re: Rozhovor s Lich Kingem

Postby poLAMAna » Wed Jun 08, 2011 9:04 pm

fuuu to je iná haluz :D
Trymore - lvl80 pve resto shaman
Five - lvl80 pve/pvp blood/frost DK
Rozlamana - lvl80 pvp priest
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Lich Kingem

Postby adamwp » Thu Jun 09, 2011 9:43 am

Dobře ty :D :D
Hydrandelen - lvl 80 druid
Stifi
Honored
Honored
Posts:46
Joined:Tue Aug 09, 2011 9:28 pm

Re: Rozhovor s Lich Kingem

Postby Stifi » Tue Aug 09, 2011 11:53 pm

Neměl tu ten Chuck Norris už bejt? :-DD

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest