Rozhovor s Mistifakem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Mistifakem

Postby Rohlik » Wed May 25, 2011 9:55 am

Zdravím všechny fanoušky rozhovorů, které vychází pravidelně v nepravidelných intervalech. Dnes tu mám pro vás další a to s hráčem, který tu už něco zažil, je to Mistifak. Jeho hrací čas čítá něco málo přes 100 dní, což je 28. místo. V rozhovoru se dozvíte třeba proč už tak moc nehraje a nebo jaké "hacky/cheaty" používat, aby jste byly taky tak dobří, jako on ;-)


1.) Čau
Zdravím

2.) Starší generace tě zná, ta novější už asi ne. Proto o sobě něco řekni.
Budem trocha stručný: volám sa Vít, som z východneho Slovenska a onedlho budem mať 18... to Vám musí stačiť :-D

3.) Co ty a WoW, jak to začalo u tebe?
Pokiaľ si dobre spomínam, tak som mal nejaké zdravotné problémy a potreboval som niečo na zabitie času. Tak som sa dostal až k WoWku.

4.) Když se řeklo ve hře Mistifak, tak i moosemu staly vlasy na hlavě hrůzou :) Jak to že si dokázal být jeden z nejlepších hunterů?
Tak počtom odohraných hodín to asi nebude (bohužial som na to prišiel dosť neskoro). Tým som myslel, že ako samouk moc nepochodíte... Tak som začal pozerať rôzne Videá, niečo som prečítal alebo som to prediskutoval s niekým skúsenejším, ako by sa to malo alebo nemalo hrať. Postupom času som si vypestoval nejaké tie PvP reflexy :-D. Keď som to spojil dohromady tak prišli prvé narážky na to, že som buger a tak sa to nejak ťahá so mnou dodnes :-D

5.) Proč už nehraješ tak často, jak si hrával?
Boneničaspičo :-D. Už ma to tak nebaví, nehovoriac o tom, že som si na Mirre zmazal už niekoľko charov. Proste moje WoW hodiny už dávnejšie dotikali. Momentálne som na akomsi WoW - dôchodku :-).

6.) Jaký je tvůj názor na 3server?
Okúsil som niekoľko serverov ale vždy som sa vrátil. Neviem, čím to je ale 3server ma nejaký osobitý "feeling". Asi to bolo vždy tou komunitou hráčov... aj keď sa v hre toho veľa robiť nedalo, vždy sa našiel niekto s kým sa dalo baviť. Momentálne to sledujem len tak zbežne... Developeri a Gmka sa snažia hráčom spríjemniť hru a funguje to relatívne dobre tak, ako vždy.

7.) Těšís se na Cataclysm?
Teším sa ale určite si ho tak skoro nezahrám. Blizzard týmto datadiskom hru dosť vylepšil po tom, čo ju trocha skazil WoTLKom. Určite by som si chcel zahrať Huntera s Focusom miesto many. Podľa toho, čo som videl je v posledných patchoch dosť overpowered. Už len aby som sa dožil Cataclysmu na 3serveri... alebo aby sa toho dožil 3server :-D

8.) Když jsi na 3serveru, co tě nejvíce baví dělat?
Mal som obdobia kedy ma viac bavilo PvE a potom som robil len PvP. Vždy sa to tak nejak striedalo. Ale po obnovení charu, keď mi ho vrátili bez PvE equipu a bez repiek som to PvE obmedzil na minimum. Takže, keď sa dostanem k WoWku tak moje kroky smerujú do BG alebo do arény.

9.) Hohoho :) Co si myslíš o alianci?
Tak ako bývalý Alík si nič zlé myslieť nemôžem. Nemám prehľad kto alebo koľko ľudí tam teraz hrá. Vždy som bol toho názoru, že nejde ani tak o fakciu, ako o správanie ľudí. Cítim sa dobre tam, kde je viac rozumných ľudí... Inak nad prevodom na Hordu som dlho rozmýšľal, keďže veľa "normálnych" horďákov mi spammovalo všelijaké príjemne správy typu: teba by som poslal do plynu a podobne. Ale našlo sa tam aj veľa príjemných ľudí.

10.) Jak dlouho vlastně na 3serveru hraješ? Si old-school hráč, vzkážeš něco současným hráčům?
Tak je to už cez 3 roky... Odhadujem nejakých 40 mesiacov. Vystriedal som mnoho charov, ktoré som mazal a vymieňal stále dookola. Až po roku striedania charov som si nechal môjho 3. Huntera :-D . Nováčikom by som chcel odkázať, aby pri WoWku netrávili veľa času (nieje to zdravé :-D). Správajte sa ako ľudia a predtým, než niečo vypustíte do Chatu tak si to ešte 2x prečítajte, pretože tých bludov, čo som tam prečítal za 3 roky je požehnane a niekedy sa mi až rozum zastavuje...

11.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Z evolučného hľadiska by to malo byť vajce... Inak je mi to uplne jedno.

12.) Střetl si už nekoho se serveru osobně?
Bývalých hráčov Caligulu a Sameth ( Pavlinasun). Pravidelne sa stretávam s Ykulxom a Darkbeastom ( Haulom ). A dalších snáď niekedy v budúcnosti :-)

13.) Kterou hlášku ze hry máš nejraději?
Určite je to tá od Rotfacea : "I think I made an angry poo poo. It Gonna Blow!" :-D

14.) Těšís se na prázdniny? Co máš v plánu podniknout?
V prvom rade si chcem dokončiť Autoškolu. Ak si nájdem dobrú brigádu tak budem pracovať. Ak nie, tak si budem užívať voľno. Presnejšie plány nemám.

15.) Dík za rozhovor a doufám, že ve hře tě uvidíme častěji, i WoW důchodci jsou někdy aktivní :)
Ďakujem bolo to celkom fajn. Snáď mi prepáčite moje gramatické chyby :-)
Všici alíci se mi budou klanět!
selena
Unfriendly
Posts:3
Joined:Fri Oct 08, 2010 8:22 am

Re: Rozhovor s Mistifakem

Postby selena » Wed May 25, 2011 10:50 am

pekný rozhovor =)
User avatar
CryingDemon
Unfriendly
Posts:9
Joined:Sun Jan 25, 2009 12:19 pm
Location:Silvermoon
Contact:

Re: Rozhovor s Mistifakem

Postby CryingDemon » Wed May 25, 2011 12:39 pm

S takovýma hráčema bys měl dělat rozhovory častěji ;)
Cocodrillo teh Huntard
Crymore teh Priest
Coconut/Chococookie teh Rogue

<3 Aki - Scrappy - Lune - Meurs - Netheliel - Myrtille <3
Image
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: Rozhovor s Mistifakem

Postby Darkhaul » Wed May 25, 2011 6:08 pm

wtf co to za lama =D...ale nice nice
Flerion
Unfriendly
Posts:7
Joined:Thu Oct 07, 2010 1:16 pm

Re: Rozhovor s Mistifakem

Postby Flerion » Sun May 29, 2011 10:50 am

zvláštní :-D když pominu huntera tak jsem se za všechny chary učil sám... možná proto to doteď neumím :-)

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest