Rozhovor s Holytouch

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Holytouch

Postby Rohlik » Sat Apr 30, 2011 10:07 am

Zdravíčko, jsem tu s dalším rozhovorem. Od minulého rozhovoru jsem dostal desítky zpráv a e-mailů, ve kterých mi píšete jak mi to dnes moc sluší :) a v neposlední řadě, že mám udělat rozhovor s horďákem, že aliance stojí za starou bačkoru. Rozhodl jsem se, že vám výjdu vstříc a udělám rozhovor s Holytouch, což je hráčka hordy. Její hrací čas je malý, není tu totiž dlouho. Takže tento rozhovor vám pomůže i poznat svoji spoluhráčku.
PS: Většina otázek v rozhovorech je pořád dokola, poraďte mi nějaké nové otázky.

1.) Hoj
Ahoj ;-)

2.) Pověz nám něco o sobě, ať si udělají hráči představu s kým mají tu čest.
Jmenuju se Lada Dohnalová a je mi 14 let. Bydlím v Mladé Boleslavi (nudné město :-D). Mám ráda srandu a hudbu, věnuji se závodně břišnímu tanci a mám slabost pro zvířátka ;-)

3.) Jak si se dostala do světa WoW? Co tě přivedlo až k nám na 3server?
K WoW jsem se dostala asi skoro jako každý, doporučením přes kamarády :-) WoW 'závislost' jsem nastartovala na úžasném serveru Heroes of Fantasy, který se ale bohužel rozpadl. Nastala otázka kam teď :-D Tak jsme se s (dříve :-)) kamarádem rozhodli pro 3server. A jsme tu!

4.) Ve hře hraješ za skvělý heal. Baví tě to? Nechtěla si někdy zkusit něco jiného?
Pravda je taková, že celé dva roky jsem hrála za PvE huntera a protože jsem začínala zakládat i heal a docela mě to začlo bavit. Ale pořádně jsem za něj hrála až teď od ledna :-D Ale uvidím, snad se ještě...určitě k dmg vrátím :-)

5.) Co říkáš na 3server? Stojí tu za to hrát nebo přemýšlíš o odchodu?
Tak jsem tu zatím chvíli. Ale celkem se mi líbí :-) Jen by hráči mohli být mezi sebou tolerantnější :-D Ty urážky na worldu to je občas něco... :-D

6.) Když si ve hře co děláš nejraději?
Nejraději nějaké akce jako dungy, raidy a dobře se pobavit s ostatníma :-) S PvP to popravdě už tak trochu vzdávám, protože lidi zapomínají, že účel je vyhrát a ne se mlátit uprostřed, nebo už nejede jedno BG za druhým, spíš jednou za čas :-D Ale doufám, že až tu bude zase více hráčů a situace se zlepší.

7.) Těšís se na Cataclysm?
No popravdě láká mě třeba to, že po Eastern Kingdoms a Kalimdoru už se nebude muset jezdit 100% mountem, ale rychlejším, 280% :-D Jinak jsou zajímavé i další nové možnosti v postavách...Ale co jsem slyšela od kamarádů co hráli na Cata, po chvíli je to omrzelo :-) Takže nevím, má to pro i proti.

8.) Máš něco na srdci, co by si chtěla říct hráčům?
Chovejte se k sobě líp, protože to jak se k sobě chováte víc hráčů nepřitáhne :P Zakládejte si více tanků, protože jich je nedostatek :-D, choďte dungy, neberte WoW smrtelně vážně - je to hra, ale hlavně se u ní bavte! ;)

9.) Moje oblíbená otázka je tu :) Co si myslíš o alianci?
Mám ji ráda, líbí se mi její postavy :-D Až na 3serveru jsem se poprvé chopila hordy :-D Ale nejde vyloženě říct, co si myslím, protože to závisí na kolektivu co za frakci hraje :-) Takže když je kolektiv OK, je i frakce OK, ale jak víme, pár zajímavých kousků se najde všude... :-D

10.) Jistě chodíš ráda dungy, takže která hláška z nich je tvá nejoblíbenější?
To je těžký takhle říct, protože nikdy jsem to moc nečetla, vždy bylo moc práce, ale utkvěli mi v paměti "SILENCE, PALADIN" z HoR a z Nexusu "Reality...unwoven...." :-D

11.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Podle mě asi vajíčko, protože se kdysi nějaký tvor spářil s nějakým jiným tvorem jiného druhu a vzniklo vajíčko a z něho slepice :-D

12.) Potkáváš se s někým z 3serveru v realném životě?
:-D S Devastem asi nejčastěji...;] Ale jinak už byl v návrhu i guild sraz, ale vůbec by mi nevadilo kdyby se 'přifařil' i někdo jiný z hordy, nebo z alliance :-) Bylo by zajímavé poznat své spoluhráče, ne? :D Ale nevím jestli na nějaký větší sraz dojde, ta záludná doprava a místo kde... :-)

13.) Koho by si mi doporučila na další rozhovor?
Noo...tak třeba Moony, Devilangel :P, Devasta nevím jestli chytneš a jestli bude chtít komunikovat.... :-D, no a je ještě určitě dost lidí se kterými by se dalo, takže hodně štěstí a času :-D

14.) Těšís se na prázdniny? Co máš v plánu podniknout?
Těším samozřejmě, prázdniny...to bude nekonečný spánek :-D A chci se pokud možno opálit ;-) (ale zas to vidím bíle =.= :D) a chodit ven s kamarády, když budou mít čas :)

15.) Děkuji za tvůj čas věnovaný tomuto rozhovoru. Měj se fajnově a ať vám to s Devastem výjde ;-)
I já děkuju ;-) Že jsi vůbec se mnou rozhovor udělat chtěl a omluva za ty moje spožděné odpovědi :D... Měj se famfárově ;-)
Všici alíci se mi budou klanět!
Flerion
Unfriendly
Posts:7
Joined:Thu Oct 07, 2010 1:16 pm

Re: Rozhovor s Holytouch

Postby Flerion » Sun May 01, 2011 10:36 am

"...lidi zapomínají, že účel je vyhrát a ne se mlátit uprostřed,...."
To je pravda, myslím že to je problém nejen tady.... zabírání flagů a hlídání base je podle mě spíš záležitost PvE, a pro to zapálení PvPčkáři nemají cit ani trpělivost. Cíl každého dmgera je udělat co nejvíce zářezů, a healeři chtějí co nejvíce nahealovat - proto se najde málokdo, kdo by třeba v AB bránil base, u které není nějaká drastická bitka :-)

Jinak, docela jsem se zhrozil nad tím že jde o 14ti letou :-D nakonec z toho vznikl opravdu kvalitní rozhovor :-)
helios
Neutral
Neutral
Posts:10
Joined:Sun Oct 05, 2008 4:14 pm

Re: Rozhovor s Holytouch

Postby helios » Sun May 01, 2011 6:41 pm

děláš rozhovory s hráči co tu jsou tak krátkou dobu...
Gunplay / Forkys
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Holytouch

Postby Rohlik » Sun May 01, 2011 10:17 pm

Tak mozna z toho duvodu, at se o nich soucasni hraci neco dozvi, ne?
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
CryingDemon
Unfriendly
Posts:9
Joined:Sun Jan 25, 2009 12:19 pm
Location:Silvermoon
Contact:

Re: Rozhovor s Holytouch

Postby CryingDemon » Sun May 01, 2011 11:43 pm

Udělejte rozhovor s Blackhawkem, hraje/hrál tu dlouho a umí to, když už nic..
Cocodrillo teh Huntard
Crymore teh Priest
Coconut/Chococookie teh Rogue

<3 Aki - Scrappy - Lune - Meurs - Netheliel - Myrtille <3
Image
ondrazz
Unfriendly
Posts:1
Joined:Fri Apr 29, 2011 9:46 am

Re: Rozhovor s Holytouch

Postby ondrazz » Mon May 02, 2011 11:42 am

hehe už se nemůžu dočkat rozhovoru se mnou:P:D

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests