Rozhovor s Demiggodessem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Demiggodessem

Postby Rohlik » Wed Apr 13, 2011 3:04 pm

Čaute, snad si ještě pamatujete, kdo že to jsem a co jsem dělal pro 3server. Správná odpověď Pepíčku, dělal jsem rozhovory s hráči :wink: A jelikož jsem to dělal rád a po mém odchodu z týmu jste mi psali, ať v rozhovorech pokračuji, tak jsem se rozhodl vás vyslyšet a v rozhovorech pokračovat. Ikdyž koukám, že jste měli co číst :)
Dnes tu pro vás mám rozhovor s hráčem, kterého jistě znáte, je totiž znám svým vysedáváním v Dala u banky :) Opět správně Pepíčku :) Opravdu se jedná o hráče Demiggodess, který má kupodivu nahráno jen 94 dní a 20 hodin, což je v žebříčku 31. místo. V rozhovoru se dozvíte mimo jiné co dělá při tom vysedávání a jeho pohled na Cata díky zkušenostem z oficiálního serveru. Pro jeho fanoušky přikládám jeho armory :wink:
PS: Vyhovuje vám nový styl rozhovoru (barvy)?


1.) Hoj
Zdravím :)

2.) Většina pařanů tě nejpíš bude znát, ale co o sobě řekneš pro ty, kteří tě neznaj?
Nevím kdo všechno mě zná a kdo ne, ale podle mého vysedávání v Dalaranu určitě spousta hráčů :D Pro ty co mě neznají, jsem neznámý Demiggodess, jehož životem je healováním ostatních :) Začal jsem jako neškodný mág na své pouti, ale nějak, mým neznámým způsobem, jsem se transformoval na stromeček :D, ale abych tu neplácal jen nesmysly, v real životě (jestli pařani víte co to je :D) jsem Tomáš, mou prací je podnikání a je mi 24 let...

3.) Jak si se dostal k týto hře? Hral si ještě jinde?
K WoWku jsem se dostal od jeho vzniku, jelikož jsem fanoušek Blizzardu (on nich mám hry koupené, sám tomu nemůžu uvěřit :D), tudíž hraji na ofiku. Před cca 2 až 3 rokama jsem s wowkem sekl, přestalo mě bavit. Začal pro mě život jako každý jiný, až jednou, klasicky kde jinde než v hospůdce nad studeným půllitrem :D, jsem potkal kamaráda z kterýh vylezlo že hraje wow atd atd atd. Zakecali jsme se a tak jsem se dozvěděl i o 3 serveru. Loni už ani nevím kdy jsem se registroval a začal expit u aliance. Až jsem pracně vyexpil a nemohl jsem tu toho kámoše najít tak jsem zjistil že je u hordy :D prostě pech. Od té doby co hraji tu jsem oživil i ofik, teď si tam uživám Cataclysm a musím říct, že jsem nad míru spokojen :)

4.) Když jsi teda už nakousl Cataclysm, tak co na to říkáš? Je to krok dopředu? Máme se na co těšit?
Víš osobně jsem toho názoru, že kdo nezkusil nemůže soudit, protože už jsem se několikrát setkal s lidma, kteří Cataclysm odsuzují jen skrz to že vidí 200K HP apod. Neřikám, že to Blizzard se statusama nepřehnal, ale má to svůj důvod a proto opakuji "Kdo nezkusil, nemůže soudit". Co se týče hratelnosti, Blizzard se vrátil do doby starého dobrého wowka, takže Vám nestačí gear jak na WOTLKu, musíte umět i hrát :D A za mě, řikám rozhodně velké ANO, máte se na co těšit. Obrovské plus má u mě PvE :) dungy jsou nesrovnatelně těžší než u předchozího datadisku, talenty jsou parádní, co se týče Guild všeobecně, naprosto jiné než na WOTLK a rozhodně několikanásobně lepší. Mohl bych pokračovat, ale proč, ten kdo chce zkusit, zkusil, kdo ne, tak ne...

5.) Posedáváním v Dala si se proslavil :) A určitě nejen mě zajímá, proč v Dala jen tak sedíš?
Nevím jestli proslavilo :D ale když to říkáš... Co tam dělám? :D v 50% chatuju, když neodpovídám jsem na ofiku, nebo mám něco zajímavějšího na práci :) Ve své podstatě to můžeš brát i jako protest za to, že jste nám zrušili Guild House ;( Teď v poslední době tam venčím svého pesana z Man in Black :D No a v poslední řadě si určitě zvyšuju /played xD

6.) Co říkáš na náš server? Co by našemu serveru pomohlo?
3server jako takový se mi líbí, konec konců, kdyby ne tak tu nehraji, že? :) Ale osobně si myslím, že když jsem zde začal hrát, bylo to tu lepší. Možná tu hrálo i víc lidí. Jelikož jsem z velké většiny PvE hráč, to že je někde chybka v PvP mě žíly netrhá, ale když nejede nějaký dung to mě vcelku hodně mrzí. Vím, že není žádná sranda to opravit, proto jsem trpělivý a s každým updatem se těším jak malé dítě na bombónek, co update přinese a o co v záporu přijdeme. Jako třeba teď. Byli jsme ICC, na test serveru vše běželo vpodstatě jak má, a naší partě se totálně bugl Festergut. Když byli protivníci z hordy, bugl se jim také, ale ne tak jako nám. Stane se to, já už přežil nespočet wipů :D, ale někteří hráči nemají trpělivost a vzdávají to přiliš brzy. Potom se jen nadává na worldu, že na **** se nahazuje update, že se jen všechno do****** apod. Neříkám, taky si sem tam štěknu, ale v rozumné míře ne jak někteří jedinci nejen v řadách Aliance, ale i Hordy. Upřímné řečeno přesně nevím co by serveru pomohlo. V mé firmě tyto věci zařizuje můj kamarád (také hráč na 3serveru) a nemůžu si na něj stěžovat. Práci mám, to jediné mě zajímá. Třeba Vám teď pomůže ten movie event (přidám taky nějaký svůj výtvor :)) . Jen mě zaráží jedna věc. Někde jsem viděl propagování serveru a bylo tam napsáno, že je hodně questů přeložených do češtiny. Já se snažím o titul Loremaster a ještě jsem nenašel český q :D Jsou to jen drobnosti, ale skrz ty drobnosti se jdou lidi na server podívat a když zjistí, že to není pravda, většina odejde. Možná je to pravda, možná ne, rozhodněte sami :)

7.) Co tě nejvíce baví ve hře, krom vysedávání v Dala :) Který dung/raid je tvůj nejoblíbenější?
ARGH :D vysedávání si mi zakázal :D Tak nejoblíbenější z RAIDů to je určitě Ulduar, mám na něj pěkné vzpomínky z ofiku :) jen je škoda, že zatím nejde celý a hlavně tak jak má. Každému hráči bych přál, alespoň jednou za svoje působení ve světě WoW, aby přemohl Algalona :) Jako další samozřejmě Icecrown Citadel, už jen skrz naprosto úžasný závěrečný event u jistě všem známého Lich Kinga :) Na ICC mě ale hlavně baví to, že když stačí aby jeden dělal to co nemá a způsobí wipe. Chtěl bych vidět jak v těch našich Full T10 a T10 nesetových gearech, v 5500+ GS dáváme ICC HC :D když nedáme normal :D Ale na druhou stranu mě mrzí, že Aliance ještě neskolila Profesora Putricidese. Mi můžeme jen tiše závidět Hordě a gratulovat, že se jim to už párkrát povedlo :)... Z Dungeonů se mi líbí po vzhledové stránce Halls of Reflection :) hláška "SILENCE, PALADIN" :D mi nějak utkvěla v paměti a mám na ni i macro :D a aby byl i druhý jako u RAIDů tak jsou to staré dobré The Stockade :D, ale ne na WOTLKu :D HC na Cata. Rád vzpomínám na to, když tento datadisk vyšel a mi tam vlezli se slovy "to musíme dát" a tolik wipů jsme neměli snad ani za ICC xD

8.) Máš něco na srdci, co by si chtěl říct hráčům?
Určitě :) přeji všechno nejhorší apod :D ne sranda... Nebudu přát nic ohledně hry, protože je to jen hra a lidé ve hře se můžou lišit od skutečnosti. Takže přeji jen vše nej a hodně úspěchů v osobním a hlavně REÁLNÉM životě. Pracantům v dnešní době ať mají nějakou stálou práci no a školákům? :D Učte se :D ikdyž nic z toho co Vás ve škole učí v práci neuplatníte, rodiče to stejně nepochopí xD P.S.: Vypínejte to wowko, neberte si příklad ze mě :D

9.) Moje oblíbená otázka, zvláště pro horďáka :) Ale zeptám se i tebe, co si myslíš o hordě?
Nemyslím si o ní nic zlého. Mám hordu rád. V podstatě kdyby mi tehdy ten kamarád řekl, že hraje na hordě, tak mě Aliance ani nepozná. Ale hlavně mám rád Hordu z toho důvodu, že v knížkách několikrát Alianci pomohla, a ona je vždy odkopla. I po tom všem se Horda snaží, nebo snažila pomáhat. Já říkám, že Aliance je ta špatná :) (nic ve zlém :D) Už nevím jak přesně to v tiskové podobě WoWka je, ale kdo četl ví :)

10.) Jaká je tvá oblíbená hláška ze hry, krom "Silence, paladin"?
:D tak teď trošku vtáhnu do rozhovoru Sholta xD protože co mi jednou napsal mě hodně pobavilo :D Psal jsem mu ohledně toho, že hledal někoho na serveru, kdo hraje na ofiku a chodí WOTLK dungy. Jsem mu napsal bla bla bla a odpověď byla Cituji: "ozvem sa ked mi mama vrati monitor :D". Tou hlaskou to zabil :D

11.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Vejce nutně bylo dříve než slepice, pták, který se stal slepicí, musel nejprve existovat jako embryo uvnitř vejce. Dokazují to i vědecké výzkumy. :) Podle Brookfielda, jenž je profesorem Nottinghamské univerzity na východě Anglie, musel mít živý organismus uvnitř vejce stejnou DNA jako slepice, která se z něho vyvinula. Už ani nevím kde jsem k tomu přišel popravdě řečeno :D

12.) Potkáváš se s někým z 3serveru v realném životě?
Pár hráčů se najde, ale většinu znám jen po hlase.

13.) Koho by si navrhoval na další rozhovor a proč?
Heh tak jako programátor nekecám do věcí zedníkovi, tak ani jako hráč nebudu kecat do řemesla tobě. :) Tudíž výběr nechávám na tvé schopnosti... Můžu jen za sebe říct, že fajn lidí je tu víc, než se může na první pohled zdát :)

14.) Kdy se můžem dočkat toho videjka do movie eventu? Je se na co těšit?
No jelikož je konec 30.4.2011 tak určitě do tohoto data :) A podle mě jsem zahrnul hodně věcí, které na 3serveru jsou, takže je se na co těšit :)

15.) Jsem rád, že jsem mohl po tak dlouhé době pokecat zrovna s tebou. Ať ti podnikání šlape a ať máš stále dobře živené kořeny ;-)
Já díky za rozhovor a hlavně za to, že jsi to ty dvě hodiny se mnou vydržel xD Podníkání vydrží :) musím se snažit :D a co se týče mých kořenů :D já jen tak neuschnu :P :D Mějte se all jak chcete, ale hlavně ne lépe než já :)
Všici alíci se mi budou klanět!
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Rozhovor s Demiggodessem

Postby < ** CS-nuda ** > » Wed Apr 13, 2011 6:28 pm

po dlhej dobe kvalitny rozhovor :) skvela praca, paci sa mi :mrgreen:
L. C. P. R
helios
Neutral
Neutral
Posts:10
Joined:Sun Oct 05, 2008 4:14 pm

Re: Rozhovor s Demiggodessem

Postby helios » Fri Apr 15, 2011 1:18 pm

Konečně něco zajímavého :)
Gunplay / Forkys
Igi
Unfriendly
Posts:3
Joined:Tue Nov 16, 2010 3:54 pm

Re: Rozhovor s Demiggodessem

Postby Igi » Sun Apr 17, 2011 8:06 am

Demik proste váli, takže se tu nebudu vice rozepisovat. YO, Demi yo :lol:
Stifi
Honored
Honored
Posts:46
Joined:Tue Aug 09, 2011 9:28 pm

Re: Rozhovor s Demiggodessem

Postby Stifi » Wed Aug 10, 2011 12:02 am

Tou hláškou stim monitorem si to zabil :-D na zemy se válim ještšě teď :D

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest