Rozhovor se Slipmanem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
Mefistofeles
Friendly
Friendly
Posts:22
Joined:Wed Apr 06, 2011 1:37 pm
Rozhovor se Slipmanem

Postby Mefistofeles » Sun Apr 10, 2011 9:52 pm

Jako druhý na řadu přisel Matěj (Slipman). Pro většinu z Vás někdo úplně neznámý. Ale možná, že jednou prorazí a bude ho znát celý 3server.

Ahoj, jak se jmenuješ?

Matěj (Slipman - herní nick)

Student, pracuješ?

Student, poslední rok.

Máš i jiné postavy, nebo jen tuto?

Mám ještě dk, priesta. rogunu ale na jiných serverech.

Jak dlouho hraješ na tomto serveru?

Třetí den.

A celkově wow?

Celkově něco přes dva roky.

Hraješ i jiné hry, nebo jsi věrny WoW?

Jiný hry, jen v hospodě (poker a šipky) na PC jedině WoW...

Proč hraješ na 3serveru? Měl jsi k tomu nějaké důvody, nebo Tě naverbovali kamarádi? ;)

Kvůli kámošům ze školy... Důvod jako ani nějak není. Hledám dobrý server, který jde aspoň na 3/4.. Tady sem zatim neviděl žádnej problém.

Znáš někoho z 3serveru osobně?

Mám dost kámošů, kteří hrajou WoW. Pár z nich není z mého kraje ale děláme srazy.

Preferuješ PvP nebo PvE? A proč?

Zatim pvp, protože PvE sem moc nepoznal. Moc dungeonu jsem zatim nenavštívil.

Máš nějakýho úhlavního nepřítele, kterého bys radši nepotkal v aréně, či BG?

Sem tu tři dny, zatim všechno v pohodě. Nepřítel žádný :D ale aliance je nepřítel, ne ? :-) Samozřejmě. smrt alianci ! :D
:D dřív jsem hrál za alianci :D

Měl jsi ve WoW učitele, který Tě tohle všechno naučil, nebo jsi spíše samouk a vše si najdeš?

Dostal mě do toho brácha. Všechno vysvětloval a ještě teď se podle něho něco účím.

Takže říkáš, brácha profík a master? :D

Jak se to vezme, podruhý nejlepší na serveru :D. Ale on to hraje sedmý rok:D

Je na serveru něco co bys chtěl změnit? Na GM týmu, Adminovi či hráčích?

Nějaký nápady z jiných serverů co ti utkvěli v hlavě ? Vůbec bych nic neměnil. Je to tu paráda. Žádnej bug sem ještě nenašel, dobře se staráte o server. Napsal sem, že potřebuji GM a do minuty sem dostal odpověď. Na jiných serverech se nedozvím odpověď ani za týden.

Nápady: na anatheme jsme měli víkendy ve znamení. Každý víkend něco jinýho. Zvednutý honory, Xp atd.

Chtěl by jsi něco vzkázat hráčům? Klidně i opačné frakci. :-)

Aby byli spokojený, že našli dobrý server.

Řekneš nám nějaký moudro?

Já nejsem moc chytrej :D

Máš oblíbený vtip, který by jsi nám chtěl říct?

Spíš hádanku.
Proč se policajtům říká orgán?

Proč ?

Protože čů**** zní nespisovně.

:DD

Vtipy jsou dlouhý, ale jeden krátkej mám :D
Je stará babka v kostele. Zakopne a řve: já do**** zabít som sa mohla. Přijde tam farář a povídá: babka jste v kostele, to se nesluší takhle rozprávat. A babka: jááj, ty kkt sem se tě lekla. :DD

Moc děkuji za Tvůj čas, a přeji Ti mnoho dalších úspěchů ve WoW ale i v reálném životě.

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest