Rozhovor se Strengherem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
Mefistofeles
Friendly
Friendly
Posts:22
Joined:Wed Apr 06, 2011 1:37 pm
Rozhovor se Strengherem

Postby Mefistofeles » Sun Apr 10, 2011 9:47 pm

Zdravím všechny hráče 3serveru. Hledal jsem novou zábavu a chtěl jsi vyzkoušet roli redaktora, proto jsem vyzpovídal 2 odlišné, dlouho hrající hráče. Jako prvního jsem si vzal a paškál Tomíka (nyní Strengher). Doufám, že se Vám můj první rozhovor bude líbit a v případě zájmu udělám i další.
Mimochodem, Strengher nám chtěl ukrást během rozhovoru skleničky ze stolu, viz níže. Tak bacha na něj! :D


Ahoj, jak se jmenuješ?

Jmenuji se Tomáš.

Studuješ, pracuješ?

Student :)

Představ nám trochu Tvoji herní postavu.

No :) takže... Hraji za paladina od svých začátků s WoW (sem tam přestávky s jinou classou). Nejraději mám retributionpvp :) ale jsem i holy pvp. Je to ale srabárna, tak hraju radši retri, holy nehrajte x)

Proč zrovna paladin?

Teď jsi mě dostal :) jak jsem říkal, hraji ho od začátku a proto, že je to melee dmg, má schopnost healu, hlavně možnost holy, retri, protect talentů :)

Takže jsi nevěděl, za kterou classu hrát, všechny byly moc složitý a palach se Ti zdál ideálni pro začátky hry?

Přesně do detailu je to tak, že kamarád mi doporučil paladina, že je pro začátek nejlehčí :)

A je? :-)

Myslim si, že pro začátek určitě ano :) A když za něj člověk chvíli hraje, tak má i tu možnost perlit v pvp :)

Jak dlouho hraješ na tomto serveru?

cca 3 roky.

A celkově WoW?

Taky tak :)
Tu na serveru jsem začínal.

Hraješ wow 3 roky, určitě už máš dost zkušeností. Ale napadlo Tě někdy nechat wow a zkončit? Přejít třeba na jinou hru?

Tak tohle mě už hodněkrát napadlo a taky jsem to udělal. Stalo se mi taky, že mě hra pohltila a neměl jsem kvůli tomu čas na ostatní. To radím všem, nikdy neni na škodu si nějakej ten měsíc dát pauzu :) Ale žádnou jinou online hru jsem nehrál.
Nyní wow kombinuju s W3 :-))

Se stragii W3 nebo s odnoží její mapy Dotou?

Strategie.

Proč zrovna 3server? Měl jsi k tomu nějaké důvody, nebo Tě naverbovali kamarádi? ;)

Kamarád mě tu zaregistroval a řekl ať hraju. Po delší zkušenosti s tímhle serverem jsem párkrát odtud odešel na nějáky ten fun a instant, protože mě server naštval. Konkretne hráči, ale i tak jsem se vrátil a doporučuji server i ostatním.
Jsou tu supr lidi :ú prostě kvalitní společnost a to je podle mě nejdůležitější. A ty bugy tu nejsou tak hrozné.

Znáš tu někoho osobně? Měli jste s guildou sraz?

Osobně znám Kimirona (bratrance, kterého tímto zdravim :D). S guildou už byl sraz naplánovaný ale odložil se :)

Jak jsi na tom s oblíbeností mezi hráči?

Ja si myslím, že jsem :) Do nikoho se nenavážím a snažím se být přátelský. Každopádně si myslím, že určitě nějaký ten horďák mě v lásce nemá :D

Preferuješ PvP nebo PvE? A proč?

Určitě PvP. PvE chodím taky ale méně :) Rád zabijím horďáky :D ale areny se mi moc nedaří. Stále hledám toho pravého parťáka.

Máš nějakého úhlavního nepřítele, kterého bys raději nepotkal v aréně, či BG?

To rozhodně mám :) určitě nejsem jediný koho trápí Lophius :D dále nemám moc rád warlocky, například Seanka :DD

Měl jsi ve WoW učitele, který Tě tohle všechno naučil, nebo jsi spíše samouk a vše si najdeš?

Od každého trochu.. měl jsem hodně učitelů. Z těch zašátků si pamatuji už asi jenom Shadowzera a Maud. Ale učím se ještě teď :) nejsem dokonalý. Např: před dvěma měsíci jsem teprv objevil MACRO! :DDD

Pomáháš i Ty sám ostatním hráčům?

Myslím si, že určitě. Už alespoň tím, že loguju bg. Honorů mám dost a už je prakticky vůbec nepotřebuji. Lognu i když vím, že prohráváme :) a snažím se v bg radit co mají ostatní dělat.
Kolikrát si myslím, že tam chodí lidé bez mozku ale máme své slabší chvilky :)

Takže chceš říct, že kdyby k Tobě teďka došel horďák s Furious setem, zatancoval by si na Tvoji mrtvole (v Tvé slabší chvilce :D )?

Někdo, kdo doexpil svoji 1. 80ku asi težko, ale i to je možné :D

Blazer poznamenal : napiš, že je to kleptoman a chce nám brát sklo :D

Je něco, co bys chtěl změnit? Na GM týmu, Adminovi či hráčích?

Myslím, že toho je hodně, ale jen těžko se mi to podaří. Na hráčích bych chtšl změnit ty prohrané bgčka a občas, jak se chovají. Na adminovi asi nic. Je to člověk, který má svoji práci a ještě se stará o server (blázen :D). GM tým by občas mohl přidat, ale také to jsou jenom lidi. Více eventů by neuškodilo.

Chtěl bys něco vzkázat hráčům? Klidně i opačné frakci. :-)

* Strengher dlouze přemýšlel a já jsem mezitím navštívil ony místa, kde se během chvilky (někdo během hodiny klidně :D) stane lehčí...*

Nelezte do bg s RS a zeleným equipem. Kazí to hru a náladu ostatním hráčům :) a horďáci se nemusí bát, ještě neni všem dnům konec, kdy budou prosit, abych je nezabíjel.
Btw: myslete i na reálný život a nebuďte takový svi**, jak je to v tomhle světě poslední dobou zvykem, což mě mrzí...

Řekneš nám nějaký moudro?

"moment, pes mi zase leží v posteli" poznamenal Strengher.
Jedno oblíbené mám. Na každou svi** jednou dojde.

Takže i na Tebe?

Kdybych byl svině tak možná :)

Máš oblíbený vtip, který by jsi nám chtěl říct?

Noo.. Povidá si Čech , Rus a Američan, kdo má nejlepší armádu.
Rus říká: My máme tanky.
Američan říká : My máme zase vrtulníky.
A Čech povídá: Haha, my máme cikány a ty Vám to všechno rozkradou

Moc děkuji za Tvůj čas, přeji Ti mnoho dalších úspěchů ve WoW, ale i v reálném životě a ať najdeš toho pravého do Arena týmu.

Díky moc, i já tobě :) btw.: dík za sklenky.. máma pořád nadává, že je ničím.
User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm

Re: Rozhovor se Strengherem

Postby Seanka » Tue Apr 12, 2011 9:26 pm

Ale to mě těší, že se tady lock můj řeší :D Mimochodem, mým prokletím přijdeš na chuť :wink:
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest