Rozhovor s Archangelem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Archangelem

Postby Rohlik » Fri Feb 18, 2011 2:42 pm

Ahojte, jak je? Já se mám fajn, ale to vás stejně nezajímá. Po posledním rozhovoru mě alíci milují, což je fajn :wink: Dnešní rozhovor bude ale s horďákem a to s hráčem, který má nick Archangel, též známý jako Darkpriest. Jistě víte o koho jde, protože hraje již pěknou řádku let. Mnohem více informací se ovšem dozvíte v rozhovoru :)

1.) Hoj
Zdravíčko

2.) Asi tě nikdo nezná, takže nám něco o sobě řekni.
Takže jmenuju se Petr kamárádi mi říkaj Pietro bude mi letos v květnu 20 a sem z Holešova.

3.) Jakou máš spojitost s 3serverem?
Jsem pouze hráč, býval sem i GM, ale to nebyla zrovna moc růžová minulost.

4.) Proč si začal hrát WoW? Hraješ ho ještě?
Ano hraju nadále na 3serveru už celých snad 6 let. No a k WoW sem přičuchnul díky kamarádovy z ulice.

5.) Jak dlouho tu hraješ? Jak hodnotíš server podle kvality za tu dobu? Klesla či stoupla kvalita?
Přesně ti to neřeknu ale tak odhadem se to pohybuje kolem 6-ti let. A za tu dobu, když si to tak přemýtnu v hlavě, došlo k velkým pokrokům. Pamatuju, když sem sám za priesta healil BT jelikož bossove pouze dávaly melee swing a toď vše. Kvalita jde vzůru.

6.) Co by pomohlo serveru? Máš nějaký návrh na zlepšení?
No, rozhodně aby lidi získali více ratingu na rozumu jak v arenkách. Někdy se opravdu chovají jako opice, které se dohadují, které patří ten pěkněj žlutej banán. Rozhodně by bylo velmi dobré prověřit všechny classy kvuli funkčnosti jelikož mi to příjde spíš jako bitva o to kdo má nejvíce pokálených věci na své postavě ve svůj prospěch.

7.) Jistě si slyšel slovo Cataclysm. Jaký je na něj tvůj názor?
No můj názor na CATA je dost ostrej. Už WOTLK mi nějak zvedá žluč. Jsem zastánce preTBC a TBC, kde to bylo jakž takž vyrovnané. A myslím že když si tohle přečte Hunter, Paladin nebo DK tak si řeknou co sem to za vola.

8.) Chceš něco vzkázat hráčům? Jsi zkušenej, takže se o své zkušenosti můžeš podělit :)
Zkušenej :-D to rozhodně nejsem. Ale rozhodně jednu věc pro některý bych chtěl připomenout WoWko není realita tak to prosím oddělujte. ;-)

9.) Jsi horďák, takže táto otázka nebude pro tebe problém. Co si myslíš o alikách? :)
No o alianci si myslím to samé co o hroudě. Lidi jsou tam v podstatě stejní pohodový a vypatlaní.

10.) Máš nějaké motto?
Motto sem nikdy neměl.

11.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Jistě že slepice. Vejce se samo nesnese a nevysedí.

12.) S kým si se již setkal z 3serveru? Co máš společného s Mirrou?
Ze 3serveru sem se setkal s Ancovickou, Maryckou, Dremim a Minimaximanem. Jinak vlastně Lophius je můj bratr . No a co společného s Mirrou? Nechci aby to vyznělo nějak přihřátě :-D ,ale se bavíme o jakýchkoliv věcech a fandím mu, udělal kus práce. A rád bych ho poznal osobně.

13.) Která hláška ze hry se ti nejvíce líbí?
Tak to ti opravdu neřeknu :-D

14.) Řekni něco :)
MIJAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

15.) Jsem rád, že i ty si se dostal na rozhovor. Přeji ti aspoň dalších 6 let tady na 3serveru :)
Díky za příjemnej rozhovor :-)
Všici alíci se mi budou klanět!
bombastiq
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Tue Jun 15, 2010 1:48 pm

Re: Rozhovor s Archangelem

Postby bombastiq » Fri Feb 18, 2011 10:53 pm

přistě by jsi mohl udělat rozhovor třeba s někým z Gm teamu :), ale jinač pěkný rozhovor, i když jsem se nemusel nikdy s archangelem, tak v rozhovoru se vyjadřuje slušně :)
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Archangelem

Postby Rohlik » Sat Feb 19, 2011 12:34 am

Bombo...Vzdyt minulej rozhovor byl se Shelbynem :) To je clen GM tymu :)
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
CryingDemon
Unfriendly
Posts:9
Joined:Sun Jan 25, 2009 12:19 pm
Location:Silvermoon
Contact:

Re: Rozhovor s Archangelem

Postby CryingDemon » Sun Feb 20, 2011 11:05 pm

Konečně pořádnej rozhovor =D Archu, válíš!
Cocodrillo teh Huntard
Crymore teh Priest
Coconut/Chococookie teh Rogue

<3 Aki - Scrappy - Lune - Meurs - Netheliel - Myrtille <3
Image
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Archangelem

Postby adamwp » Mon Feb 28, 2011 11:55 pm

Pěkné ;)
Hydrandelen - lvl 80 druid

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest