Rozhovor se Shelbynem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor se Shelbynem

Postby Rohlik » Wed Feb 09, 2011 10:28 am

Hoj,
jelikož jsem se dozvěděl, že si někteří hráči či dokonce GM myslí, že nadržuji hordě, tak jsem se rozhodl ukázat tímto rozhovorem, že tomu tak není. Rozhovor je totiž s GM Shelbyn, který je již v současné době hlavní GM. Každopádně je to alík a ke všemu ještě chlap :) Po tomto rozhovoru snad již nikdo nebude mít tak blbé kecy.
PS: Rozhovor byl dělán v době, kdy Shelbyn byl eventér, takže některé otázky/odpovědi mohou vyznít divně.

1.) Zdravíčko
Ahoj :-)

2.) Na serveru působíš vcelku dlouho, ale raděj se nám představ.
Tak, jmenuji se Honza (24 let), jsem z jižních čech, jsem IT administrator a na 3serveru jsem na pozici hlavního eventéra a support GM.

3.) Jak se do tvého života dostalo WoW?
Hodně zvláštně....dříve jsem byl odpůrce wow, ale pak jsem byl na návštěvě u kamarádky a měla zaplé wow a stále mi o tom povídala a ukecala mě. A už sem pak spadl po hlavě do světa wow na 3serveru a začal jsem hrát :-)

4.) Proč hraješ WoW? Co ti to dává?
Proč hraju??? Nehraju :-D V nynější době herní acc nevyužívám. Věnuji se pouze GM. Ale dříve když sem hrál, tak sem ho hrál protože mě chytla na tom ta rozmarnost hry, pokaždé něco nového. A dává mi to asi relaxaci od všedního reálného dne.

5.) Jako GM si prošel snad všemi funkcemi - Support, převody, opravování věcí, eventér či GuildHouse master. Co tě nejvíc a nejméně bavilo a proč?
Záludná otázka :-( Tak support a hl. eventér jsem stále. Převody jsem dělal krátce než se našli jiní na převody. A co se týče developingu tak toho jsem se vzdal z nedostatku času, soustředění a spousty práce v osobním životě. Nejméně mě bavily převody...a proč? Je to nezáživná práce, ale potřebná pro server. A nejvíce mě baví eventy a jakákoliv zábava co jde vytvářet pro hráče.

6.) Jak hodnotíš 3server s konkurencí? Je tu něco co by se dalo zlepšit?
Bohužel na tuto otázku nemoho pořádně odpovědět. Já sem kromě 3serveru a offic nepoznal jiný server. Takže můžu jen povídat z toho co jsem někde četl...a myslím že v nynější době není jiný free server v kvalitě co je na 3server, takže myslím že jsme někde v TOP což ukazuje i stálý přísun nových hráčů. Odpověď na druhou část otázky prozradím jen že je tu před námi ještě velký kus práce. Je stále co vylepšovat.

7.) Slyšel jsem, že se dost zajímáš o Cataclysm. Jaký je na něj tvůj názor?
Ano zajímám, jak z pohledu hráče tak i z pohledu GM(developera). Před vydáním jsem byl 3x denně na blizz tech foru. Kde byla možnost částečné komunikace s programatory, gm. A sledoval jsem změny, přednášky na každou postavu(změny) atd. Bylo tam cítit to obrovské napnutí lidí před vydáním.To nadšení :-) Já jsem jednoznačně PRO, jsou tam fajnové změny a líbí se mi to a to že se některým nelíbí je jejich problém :-P Podrobí se většině... Měl jsem v listopadu možnost vidět pár věcí z beta test cata serveru a teším se až si budu moct v budoucnu zahrát cata na 3serveru. Ale zajímalo by mě co bude v dalších datadiscích :-)

8.) Jako GM máš být nestranný, ale když si hrál za alíky, tak co sis myslel o hordě pěkného?
Jsem nestranný, nekoukám kdyz mi pišou dva lidi kdo z nich je ali a kdo horda, beru to postupně. Alli jsou ty modrý???Pokud jo tak jsem hrál za ali :-D Ale když sem hrál tak jsem neměl rád hordu, jsou to nepřátelé, ale že bych si myslel že jsou to bůh ví co...to ne. Ale bylo tam pár lidí co mě dokázalo zvednout ze židle a neskutečně mě štvalo.

9.) Tento týden chystáš 2 velké eventy. Máme se opravdu na co těšit? Prozradíš čtenářům něco více?
Já doufám že ano, myslím že se trefím do noty jak PVP tak i PVE hráčům. Oba eventy jsou dobře popsány na stránkách 3serveru. PVP event je vcelku jasný, možná že lze prozradit něco z PVE, jedná se o sílu bossu podobnou jako v Naxx :-) Ale budou tam bossové na které nejsou moc hráči naučeni aby to bylo zajímavější.

10.) Máš nějaké motto?
Motto nějaké určité nemám, žiju tak aby lidé okolo mě a já byly šťastní.

11.) Stalo se ti v poslední době něco úsměvného?
Úsměvné je vše okolo nás, jen záleží jak se na věci díváme a jak se k věcem postavíme. Ale něco určitě bylo jen ted si nemohu na nic vzpomenout.

12.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Na tuto otázku ti nemohu odpovědět, námáš potřebnou bezpečnostní prověrku :-D Ale z pohledu vědce...takže nejdřív byla buňka, pak potvora v moři, ta vylezla z moře a byla zní potvora na suchu, následne se vyvíjela,mutovala a byla najednou slepice :-) a pak až vejce.

13.) Prej si těhotný s Crawenem, co je na tom pravdy? :)
Toto mělo být tajné, kdo to prásknul? A co je na tom pravdy sám nevím, nevím zda je to jeho :-D Myslím že mě spíše zbouchla nějaká slečna...

14.) Která hláška ze hry se ti nejvíce líbí?
Nemám vybranou oblíbenou hlášku ze hry.

15.) Dík za tvůj čas. Přeji ti, ať se eventy povedou a ať se ti daří v životě i ve hře.
I já děkuji za tvůj čas. Tobě také ať se daří.
Všici alíci se mi budou klanět!
tittus
Unfriendly
Posts:8
Joined:Sun Nov 16, 2008 12:50 pm

Re: Rozhovor se Shelbynem

Postby tittus » Wed Feb 09, 2011 11:32 pm

Nezlobte se na mě ,nemám v plánu nijak shazovat 3server(kde jsem strávil několik let) , ale nemůžu nereagovat.Prostě tato věta "takže myslím že jsme někde v TOP což ukazuje i stálý přísun nových hráčů" zazní snad v každém rozhovoru,je to už hrozné klišé . Chvílema mi přijde , že to máte naučené nazpaměť. :D
Jinak další pohodový rozhovor.Chce to už někoho z hordy . :P:P
DaveZlutakCz
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sun Jan 30, 2011 6:20 am

Re: Rozhovor se Shelbynem

Postby DaveZlutakCz » Tue Feb 15, 2011 9:27 am

nejlepší hláška wowka by klidně mohla být ta goblinská: time is money friend :D

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest