Rozhovor s Lophiusem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Lophiusem

Postby Rohlik » Sat Jan 08, 2011 5:59 pm

Vítam vás u prvního letošního rozhovoru. Omlouvám se za tu dobu, ale vánoce a novej rok byly náročné.
Jak jsem psal minule, tak další rozhovor měl být s někým velkým a to Lophius jistě je. Tento hráč je jistě znám i u aliance, kde provádí svoje čistky :) Jeho hrací čas je přes 106 dní, takže mu patří krásné 18. místo.
Nebudu se tu rozepisovat, protože mám hlad a idu si udělat rohlíky :)

1.) Čau
Čau

2.) Řekni pár vět o sobě, ať se něco dozvíme.
Takže jmenuji se Martin, je mi 22 let, pochazím s České republiky přesněji z Moravy. Jinak mám mladšího bratra který hraje taktéž na serveru...Archangelos určitě ho všichni dobře znáte. To bude asi tak všechno.

3.) Jak se k tobě dostalo WoW?
No nejsem si už tak uplně jistej, protože už je to dost dlouho co sem s tim začal, ale tušim že to bolo přez kamarada. Bol sem u něj, když zrovna hrál WoW a chtěl jsem si to taky vyzkoušet, tak sem si to od něj pujčil a začala to.

4.) Šel jsi rovnou na 3server? Jak si se dostal na 3server?
No můj první server na kterém sem začal hrát byl fun. Ale po určité době me fun servery přestaly bavit a chtěl jsem vyzkoušet nejaký blizz. Tak jsem se po něčem poohlížel na internetu a našel odkaz na web 3serveru. A od té doby sem tu.

5.) Hraješ ještě jiné hry nebo zkoušel si jiné MMORPG?
No samozřejmě zkoušel sem hromadu her, ale žádná mě nějak zvlášt nechytla. Takže v současné době hraji jen WoW a někdy COD MW2 po netu nebo diablo. MMORPG no pokuď vím tak ani nie nějak mě to moc nebaví...teda samozřejmě kromě WoW :-D

6.) Jak jsi na 3serveru spokojen? Co by si zlepšil?
No nedá se říct, že bych tu byl nějak moc spokojen, ale rozhodně je to jeden z nejlepších nebo nejlepší 3server na kterém sem hral, a to mi staší. Jinak řekl bych, že v poslední době jde server dost nahoru co se týká funkčnosti věcí..s tím je samozřejmě spojené taky to, že narůstá počet on-line lidí, takže v současné době nemám ani nějaké návrhy nebo spíš necítím velkou potřebu něco až tak zlepšovat. Jediné co by sa mělo zlepšit je chování hráčů..ale s tím asi nikdo neudělá, to je jen a jen na hráčích.

7.) Ty si hrál jak základní hru, tak oba datadisky. Co bylo pro tebe nejlepší?
No kdybych to měl brát podle toho kde to bylo ještě všechny vyrovnané a šlo o to ako to hráč umí a ne až o to jakej má eq a aký hrá class tak rozhodně preTBC. Ale zase nadruhou stranu samozřejmě jak TBC tak WOTLK wowku přidaly na rozmanitosti a podle mě je to o dost zábavnější než preTBC. Ale naprosto se mi nelíbí ako sou classy napaplané nesmyslnýma abilitama, v tomto ohledu wotlk naprosto zrušil pvp a je podle mě dost nehratelné. TBC ešte šlo, ale wotlk už je moc.. to je samozřejme jen a jen můj názor. Ale kdybych si měl vážně vybrat, tak bych se asi nejradši vrátil do časů preTBC.

8.) Říká ti neco Cataclysm? Co na něj říkáš?
No, měl jsem možnost Catalysm hrát a podle mě je to krok dobrým směrem. Hromadě lidí se to nelíbí, že prý už to bude hrozně přeplácané a nebude se to dat hrát..to podle mě není pravda. Za tu dobu co sem to hrál můžu říct, že wotlk je 100x horší. Ano uznávám, že staty na itemech a tak podobně sou malinko přehnané, ale není to nic tak zavažného, inak hrozně se mi líbí Worgeni a těším se až si za ně budu moct zahrát na 3serveru...teda doufám, že budu mít tu možnost :-D.. ještě taková věc co som zkoušel, tak war je tam o dost víc OP než na wotlku takže se máte na co těšit :-D

9.) Je to tu :) Co si myslíš (či víš) o alianci?
No jednoduše já som horďák oni sou alici tudíž moji nepřátelé, takže je nesnáším :-D...nie akože já proti alíkům nic nemám pokuď se ten člověk chová aspoň trochu normálně, tak ať si je alík nebo horďák to je mi fuk. Pár lidí co hrají na alianci znám osobně a vím že sou to v pohodě lidi. Takže alianci nijak nezavrhuji:-D...samozřejmě je zabijím a dokonce velmi rád, ale to nemění nic na tom, že je ctím jako své nepřátelé.

10.) Máš nějaké motto?
Hmm abych pravdu řekl tak asi ani nie.

11.) Koho znáš osobně z 3serveru?
Takže Archangela, Dremiho, Maryčku, Ančovičku, Neris ta už tu ale na 3 serveru nějakou dobu nehraje a pak ještě Thodose, toho ale asi nikdo moc nezná, ten tu hrál jen krátce. Možná sem na někoho zapoměl tak se mu moc omlouvám.

12.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
:-D No akože já svoji teorii samozřejmě mám, ale nechám jsi jí pro sebe..ať si to každej přebere jak chce :-D

13.) Máš radši McDonald nebo KFC a proč?
:-D No tomuhle říkám záludná otázka...No nejspíš asi KFC, hrozně mi chutnají ty jejich smažené křídelka :-D

14.) Koho navrhuješ na další rozhovor?
No hraje tu hrozně moc hráčů kteří by jsi to zasloužili, ale keď už si mám vybrat, tak asi Maryčka, cacsy a nebo Dremi.

15.) Jsem rád, že jsem mohl dělat rozhovor s tak zkušeným hráčem, jako jsi ty /bow :) Přeji ti vše nej ve hře i v RL.
Tobě taky přeji všechno nej jak ve hře, tak i v realném životě..Byla to pro mě velká čest :-)
Všici alíci se mi budou klanět!
bombastiq
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Tue Jun 15, 2010 1:48 pm

Re: Rozhovor s Lophiusem

Postby bombastiq » Sat Jan 08, 2011 8:29 pm

wotlk je 100x horší: můj člověk :) dokud to někdo nevyzkouší, ať nehodnotí :)) btw dobrý rozhovor
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Lophiusem

Postby adamwp » Mon Jan 10, 2011 7:22 am

Konečně normální člověk :D
Hydrandelen - lvl 80 druid
User avatar
whirlpool
Unfriendly
Posts:1
Joined:Sun Jan 16, 2011 10:05 pm
Contact:

Re: Rozhovor s Lophiusem

Postby whirlpool » Sun Jan 16, 2011 10:06 pm

Asi píšu malinko pozde :D ale tenhle má naprostou pravdu :D
Vyrobil Unknown:
Image
Predelal sem na:
Image
I pád na držku je pohyb vpřed a já si k tomu radši stoupnul!
Igi
Unfriendly
Posts:3
Joined:Tue Nov 16, 2010 3:54 pm

Re: Rozhovor s Lophiusem

Postby Igi » Fri Mar 04, 2011 11:07 pm

:wink: A kdy War nebyl OP, Yo :P

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests