Rozhovor s Nharuu

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Nharuu

Postby Rohlik » Thu Dec 09, 2010 10:29 am

Ahojte, jistě již plno z vás slintá po dalším rozhovoru a proto si utřete pusu a pohodlně se usaďte, je to totiž tady ;-)
Dnešní rozhovor je s hráčkou Nharuu, která je PvE hráčkou, ale nejraději má BGčka :) Bohužel její herní čas se nevejde do TOP 100, takže vám nemohu říct její umístění, ale mohu vás odkázat na její armory ;-) Tak jdem na to...

1.) Ahoj
Ahoj :-)

2.) Copak nám na sebe prozradíš?
Tak volám sa Michaela, mám 22 rokov, narodila som sa a žijem na Slovensku, konkrétne v Trnave, pracujem, popri práci študujem na vysokej škole teraz prvý ročník, mám mladšieho brata. To by mohlo byť tak v skratke všetko.

3.) Jak u tebe WoW začalo ovlivňovat život?
No ta keď som sa k WoW dostala najskôr ma to nejako moc nezaujalo, ale časom sa prejavila taká ta závislosť, pretože som expila a začala hrať spolu s bratom a bola tu taká rivalita, kto bude skorej prvý a začne is hru užívať. Keď som sa naučila čo mám mačkať a ako hrať tak ma WoW úplne chytilo a trávila som tam skoro všetok voľný čas. To možno trvalo tak rok. Potom som začala pracovať a mala som asi pol roka pauzu a zistila som, že aj bez WoW sa dá žiť. Ale tka ako vravia viacerí, kto raz začne WoW hrať len tak ľahko neprestane, takže som sa k nemu zasa vrátila, ale teraz môj život ovplvyňuje tak na 30% čo je podľa v norme :-)

4.) Zkusila jsi i jiné hry, než WoW? Případně hraješ něco i v současné době?
Tak začínala som všelijakými strielačkami čo doniesol doov otec. Potom brat nahodil do PC Diablo tak som hrávala to a potom priniesol Warcraft, tak sa u nás drtila Dota :-). To bolo predtým ako z netu stiahol WoW a keĎ to začal hrať tak ma to zaujalo a skúsila som to a hrám to dodnes, čo je možno už skoro 3 roky :-)...V súčasnosti hrám len WoW pretože na iné hry nemám vôbec čas kvôli práci a škole. Jedine možno na odreagovanie si zahrám online cez Mozillu Transformice :)

5.) Jak si se dostala na 3server?
No vieš že ani neviem, to bolo len čisto nejakou náhodou alebo možno osudom. Hľadali sme český alebo slovenský server a na nete nám vyskočil zrovna 3server, tučím to bola hneď prvá ponuka, tak že skúsime, vtedy tam hralo dosť ľudí, fungoval, bol akurát pre začiatočníka. No a ostala som tam doteraz.

6.) Jak jsi na 3serveru spokojená? Co ti tu chybí?
Poviem to takto, 3server má obdobia ako sinusoida. Raz je dole, raz je hore. Najlepšie na tom bol keď boli krásne zlaté časy TBC, to potvrdia viacerí určite. Potom nabehol WOTLK s tým problémy s opravami, nefunkčné dungy a tak. Problémy s GMkami čo viedlo k veľkému odchodu ľudí s ktorými som hrávala, to bol tiež vtedy jeden dôvod prečo som na pol roka z 3serveru odišla. V súčasnosti to vyzerá tak, že sa znovu dostáva na nohy, tak to chce možno len čas. Len teraz je tu tá otázka či toľko času server má. Ja som na 3serveri spokojná, sú tam ľudia ktorých mám rada, kvôli nim som sa vrátila, je tam horda ktorá sadá zabíjať (aj keď väčšinou skončím mrtvá ja :-))

7.) Co si myslíš o hordě?
Horda je preto, aby sa zabíjala. Ale nie, musím sa priznať že až na pár výnimiek nemám proti horde nič zlé. Len ma zaujíma čím som si to zaslúžila, že keď vleziem do BGčka tak automaticky ide celý gang hordy na mňa a ja ani nevycastim :-D Permanentne keď sa v BG stretnem s Archangelom (zdravím Peťo) tak je zavesený na mne, a ja tak nemám rada rogue :-D Ale inak horda pohodka.

8.) Říká ti neco Cataclysm? Co na něj říkáš?
Cataclysm...hm, hm, priznám sa, že som to ešte nejako extra neskúmala. Zbežne som si pozerala screeny, že ako bude vyzrať svet a tak graficky sa mi to páči, bude to obrovská zmena. Teším sa, že vyskúšam Worgenku :-). Ale nejako sa mi nepáčia tie prehnané staty na Cata itemoch, čo je veľa to je veľa. Ani poriadne neviem aká zmena bude u shamika napríkald, ale tým sa bude zaoberať keď bude Cata aktuálne nahodené v mojom noťase, teda ovšem ak budem ešte dovtedy hrať.

9.) Kterou věc nejraději a nejméně ráda děláš ve hře?
Neviem čím to je ale v poslednej dobe najradšej chodím BGčka a vraždím hordu :-), ale inak dungy raidy, ja som PVE hráčka. A najmenej rada mám arény, preto ich ani nehrám a keď hej tak len občas.

10.) Máš nějaké motto?
Motto nemám, neriadim sa myšlienkami iných. Žijem kažý deň ako sa najlepši dá. Možno len jedna vec je, že mala by som viacej premýšlať ako niečo poviem alebo napíšem, lenže to je ťažké :-D

11.) Sešla jsi se už s někým osobně se 3serveru?
Stretla a poznám ich teda dosť. Ešte zo starých čias keď tu vymenujem zopár tak Fallenangel, Neris, Necro, Akmal, Rudewolf, Rapax, Homki, Liquid, Khiffen, Hahn, potom som tu mala tri kusy rodiny čiže Avernus, Efirende, Alexia a ešte poznám Ramsiho :-)....a to som ti tu vymenovala nakoniec tuším všetkých :-D keď som niekoho zabudla tak sorry ;-)

12.) Chceš něco čtenářům vzkázat?
Asi len pevné nervy, rýchle prsty a nech si tú hru neberú až tak k srdcu, je to predsa len fantázia a nie reálny život. :-)

13.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Ja mám svoju teóriu. Prišli na Zem mimožemštania zo vzdialenej galaxie a tí sem priniesli aj vajce aj sliepku. Ibaže sliepka "omylom" rozšlapla vajce aby mohla byť prvá ona :-)

14.) Koho navrhuješ na další rozhovor?
No navrhla by som vyspovedať najbližie z aliancie Kurthisa, Ramsiho a z hordy Archangela a Daisy, ale nie som si istá či Didi ešte hrá :-)

15.) Jsem rád, že si tento rozhovor podstoupila :) Ať se ti ve hře daří, ale hlavně ať ti vše vychází v osobním životě.
Ďakujem, tebe aj celému serveru želám to isté :-)
Všici alíci se mi budou klanět!
bombastiq
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Tue Jun 15, 2010 1:48 pm

Re: Rozhovor s Nharuu

Postby bombastiq » Thu Dec 09, 2010 4:17 pm

hehe dobry rozhovor :) ale kazdeho se ptas na cataclysm, ale spis otazkou je jestli vubec na freeckovych serverech nekdy bude a pokud ano, tak s opravovanim Questu, dungu bude tak 20x vetsi prace nez do ted :)
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Nharuu

Postby adamwp » Thu Dec 09, 2010 4:26 pm

Khúrňa tak téhle Alice jsem si ještě nevším :)
Hydrandelen - lvl 80 druid

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests