Rozhovor s Babylee

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Shelbyn
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Wed Nov 10, 2010 3:01 pm
Rozhovor s Babylee

Postby Shelbyn » Mon Nov 15, 2010 2:11 pm

Ahoj, chtěl bych se tímto rozhovorem s ali hráčkou Babylee představit :) Pro ty co nevědí :) Jmenuji se Honza a můj GM nick je Shelbyn a jsem pomocná ruka Sholta a i také podpora uživatelů.

1. Ahoj
Hoj :)

2. Co nám o sobě povíš?
A tak co o sebe povedat..volam sa Lenka, i ked i v real life ma prevazne skor volaju Baby, kedze moj nick bol i mojim tanecnym menom Mam 22 rokov a momentalne studujem externe vysku a popritom sa venujem hostesingu a promotion co sa tyka zalub, tak wow urco patri teraz k tym hlavnym, i ked by som skor povedala, ze ani nie tak samostatne wow ako super ludia z mojej guildy a k tym dalsim urco tanec - hip-hop, ktoremu som sa venovala nieco vyse 8 rokov, celkovo sport, hudba a moji kamosi

3. Kdy a jak jsi se dostala k wow?
K wowku som sa dostala cez kamaratov raz na jednej bytovej zurke teda skor to bolo tak, ze mi povedali nech dojdem na byt a vsetci si tam priniesli kompy takze faaajn, som si pomyslela to bude zabava a tak sme nieco popili a ze toto by mohlo bavit aj teba a odvtedy hram moze to byt tak priblizne 2 roky

4. Co se ti líbí/nelíbí na 3serveru a co by jsi ráda změnila?
No ja osobne by som 3server nemenila som tu spokojna, najma kvoli tomu ze tu su super ludia dokonca mi aj plne vyhovuje, ze tu nehra neviem kolko ludi..wow je hra, hra ma byt zabava a to tu je i ked som uz neraz chcela skoncit, ale moja guilda ma tu udrzala nemohla by som ich tu nechat

5. V průběhu rozhovoru jsi zjistila že ti není 23let ale pouze 22 let :-D Reálný život je těžký, znáš se z někých z hráčů osobně? Nebo chtěla by jsi se někdy s někým sejít a proč?
To bol len cisty preklep stane sa. Alebo ze by nebol?? A myslela som si ze uz mam tolko?? ktovie..to viem len ja a nepoviem. A tak viacmenej onedlho mi tych 23 uz bude (samozrejme bohuzial )..Co sa tyka toho ci poznam niekoho aj v real life j poznam zopar ludi osobne, i ked je pravda ze mnohi uz prestali hrat wowo, najma kamosi, ktorych som poznala este pred tym nez som wow zacala hrat. A jednoznacne sa chcem stretnut aj s dalsimi a to sa aj onedlho stane, kedze mame naplanovany guild zraz potom ich budem poznat osobne viac nez dost. A ta otazka preco no preco asi?? Kto by nechcel poznat tak super ludi?? Nebavi ma ich stale len pocuvat na skype

6. Hrála jsi nebo hraješ na jiném serveru nebo jsi věrná 3serveru? Případně pokud jsi hrála co tě zlákalo jít na 3server?
Ano hrala som na Dive, strasne malilinkaty server tam som sa vlastne spoznala s Dantem a Ravielom hrali sme tam spolu nejaky ten cas, dokym na server prestali chodit GM a onedlho aj vsetci ludia. Sme tam hrali prakticky len my za ali, a to par ludi A tak jedneho dna sme si povedali ze asi koniec uplne alebo prejdeme na iny server nejako som sa dopracovala uz ani neviem jako prave na stranky 3serveru, ale asi v tom bude mat prsty vsemocny Google a odvtedy som uz verna 3serveru ja nikdy nepodvadzam a ked sa nad tym zamyslis, nechces mi povedat kedy by som stihala hrat este niekde inde, ked na 3serveri travim tak vela casu??

7. Jaký je tvůj pohled na druhou frakci?
No osobne by som za Hordu nehrala, neni mi sympaticka ale tak ak ta zaujima co si myslim o horde prave tu na serveri, tak asi len tolko, ze je tam tiez kopec super ludi, tak isto jak na ali a zase opacne, kopec dementov, tak jak aj na ali myslim, ze s hordou sme si kvit nezalezi na frakcii, ale na ludoch ale pre mna ali 4ever

8. Přichází datadisk Cataclysm, koukala jsi na změny co přijdou? Chtěla by jsi co nejdříve na 3serveru datadisk?
Jako ja osobne sa na Cata nejako extra netesim..Ako bude to zmena, chvilu to mozno bude ludi bavit, pretoze to bude nieco ine, ale v konecnom dosledku pre mna Wow s nastupom Cata strati svoju podstatu a tak to je moj osobny nazor, poznam ludi, co sa na Cata naopak tesia ked na 3serveri Cata bude,tak bude, pre mna osobne to nejako extra neponahla takze si dajte v klude nacas

9. Ted taková netradiční otázka:-) Vzkázala by jsi něco našim GM a developerům?
aaaale..vies ze si mi aj touto otazkou nahral do kariet?? diky Shelbyn a tak konkretne Sholtikovi tak ja mam dmg mensi ako boss v Stockade??pekna hlaska vazne..dlho ma nic tak nepobavilo ako toto s pozdravom tvoja Babylama..inac asi ani nic len nech maju s nami trpezlivost aj nadalej a nech to s nami vydzia


10. Oblíbený dung, raid, battlegroung, arena?
A tak som pve zamerany hrac, v bgckach sa ukazem len prilezitostne a areny moc nechodim ked uz oblubene bg, tak jednoznacne wsg-cko a co sa tyka dungov a raidov, tak tych by bolo asi sa mi nechce vymenovavat, bolo by na dlho

11. Máš nějaký návrh na dalšího ali hráče s kterým by se mohl udělat rozhovor?
noo tych hracov je tu dost, co by si zasluzili tu poctu a prave kvoli tomu nebudem nikoho menovat verim v tvoje schopnosti a v to, ze na dalsi rozhovor si vyberies vhodneho kandidata

12. Jsem rád že jsi si udělala na tento rozhovor čas, Měl jsem připraveno spoustu otázek ale nějaký ošklivý ork mi je snědl :-) Přeji ti mnoho úspěchů jak v reálném životě tak i ve světě WoW.
Mali by ste tomu orkovi davat viac jest asi bol moc hladny a taak dik za rozhovor a aj tebe napodobne vela uspechov a vela vydarenych rozhovorov s dalsimi hracmi

(Btw: Babylee je takový zawislák že v průběhu rozhovoru dokázala bez problémů zabíjet hordu. GL)
BabyLee
Unfriendly
Posts:7
Joined:Wed Jun 17, 2009 7:39 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby BabyLee » Mon Nov 15, 2010 6:49 pm

ach preco si mi vycenzuroval smajliky?? :D bez toho to neni ono :D a aj ciarky, bodky a atd :D
Onehalf
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Sat Feb 06, 2010 1:37 pm
Location:Přerov
Contact:

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Onehalf » Mon Nov 15, 2010 7:22 pm

Kdyb ti je nesmazal, tak podle toho jak te znam by to vypadalo jak v galerii novych smajlu... :lol:
Image
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Rohlik » Mon Nov 15, 2010 8:52 pm

ach preco si mi vycenzuroval smajliky?? :D bez toho to neni ono :D a aj ciarky, bodky a atd :D
Shelby totiž převedl smajlíky do grafické podoby a pak při přesunu sem se to automaticky smazalo :)
Všici alíci se mi budou klanět!
BabyLee
Unfriendly
Posts:7
Joined:Wed Jun 17, 2009 7:39 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby BabyLee » Mon Nov 15, 2010 11:09 pm

ach ja ich tam chcem :D budem smutna :( :D
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby adamwp » Mon Nov 15, 2010 11:42 pm

Předpokladam že patřím do kopy dementů u hordy :) :D
Hydrandelen - lvl 80 druid
User avatar
Shelbyn
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Wed Nov 10, 2010 3:01 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Shelbyn » Tue Nov 16, 2010 5:22 am

ach ja ich tam chcem :D budem smutna :( :D
Dobře dodám je tam,,,,těch asi 90 smajlíků
BabyLee
Unfriendly
Posts:7
Joined:Wed Jun 17, 2009 7:39 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby BabyLee » Tue Nov 16, 2010 2:49 pm

Hydrandelen ty patris do kopy neutral :D prakticky o tebe nvm nic :D
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby adamwp » Tue Nov 16, 2010 3:22 pm

to je zly :( (že jsem neutral)
Hydrandelen - lvl 80 druid
Onehalf
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Sat Feb 06, 2010 1:37 pm
Location:Přerov
Contact:

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Onehalf » Tue Nov 16, 2010 5:24 pm

Hydrandelen, myslim, ze nemusis mit strach ohledne dmnce u hordy...z veci co sleduju poslednich par dni v BG maji s inteligenci problem spis hraci Aliance..bohuzel :(
Image
Beregond
Unfriendly
Posts:3
Joined:Tue Oct 12, 2010 7:21 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Beregond » Tue Nov 16, 2010 8:15 pm

konecne rozhovor s nekym koho znam xD
old man Beregond (původní Beregond - ne ten nový s mou postavou xD)
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby adamwp » Tue Nov 16, 2010 9:57 pm

Horda poslední dobou v bg upadá
Hydrandelen - lvl 80 druid
Flerion
Unfriendly
Posts:7
Joined:Thu Oct 07, 2010 1:16 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Flerion » Wed Nov 17, 2010 4:41 pm

předpokládám že do té kopy dementů patřím třeba já :-D ....
ale můžu tě a zbytek aliace potěšit, že s wow už jsme definitivně skončil :) takže žádné IK v bg, "buggování" dmg, nic takovýho :D
BabyLee
Unfriendly
Posts:7
Joined:Wed Jun 17, 2009 7:39 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby BabyLee » Fri Nov 19, 2010 9:16 am

Co takto keby sa uz niekto zaradil do tej skupiny super ludi?? :D minotaurus, zull, notoric a podobne :D
helios
Neutral
Neutral
Posts:10
Joined:Sun Oct 05, 2008 4:14 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby helios » Fri Nov 19, 2010 9:20 am

Děláte rozhovory ze špatnejma lidma.. Je tu spousty větších jmen a nejsou jen od ali :?
Gunplay / Forkys
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Rohlik » Fri Nov 19, 2010 12:23 pm

Vzdy muzes navrhnout nekoho koho doporucujes ty...
Všici alíci se mi budou klanět!
OnTheCrack
Unfriendly
Posts:1
Joined:Wed Nov 24, 2010 4:44 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby OnTheCrack » Wed Nov 24, 2010 4:50 pm

Co třeba: Lophius, Archangelos, Ben, Marycka(+Ancovicka :D ), Kurthis, Homer...........
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Rohlik » Thu Nov 25, 2010 12:15 pm

Určitě alespoň s jedním rozhovor do konce roku bude ;-)
Všici alíci se mi budou klanět!
shortys
Unfriendly
Posts:1
Joined:Fri Nov 26, 2010 9:57 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby shortys » Fri Nov 26, 2010 10:01 pm

co tak rozhovor s trenem...korgan...lukass...gula nebo ja :D
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Rohlik » Sat Nov 27, 2010 10:52 pm

co tak rozhovor s trenem...korgan...lukass...gula nebo ja :D
Ani jeden nick mi nic nerika :)
Všici alíci se mi budou klanět!
BabyLee
Unfriendly
Posts:7
Joined:Wed Jun 17, 2009 7:39 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby BabyLee » Sun Nov 28, 2010 10:27 am

hmm chyba Rohlik, ze ti tie mena nic nehovoria :D su to all ludia, co tu uz hraju dlhooo, tym myslim, ze uz aj za cias TBC, a prakticky denne :D i ked Lukass, alias Rbob, alebo Korgan, alias Aluv, cu cisti pveeckari, takze tazko nieco povedia hordakom :D Lukass a Gula su urco jedni z najlepsich tankov na alianci, povedala by som ze v top 3jke, tym padom su neoddelitelnou sucastou pve u aliancie :) Ja osobne by som si s radostou precitala, hociktory rozhovor s menami co tu Shortys navrhol :) ci uz Lukass, Gula alebo Aluv :) a myslim ze by som nebola jedina ;)
Thespian
Unfriendly
Posts:1
Joined:Sat Dec 18, 2010 10:30 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Thespian » Sat Dec 18, 2010 10:32 am

skvelý rozhovor :twisted: :D
Igi
Unfriendly
Posts:3
Joined:Tue Nov 16, 2010 3:54 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Igi » Sun Jan 23, 2011 5:17 pm

Naše Babynka je úplmě nej :) Hezky povedane :) Baby ty se neztratis :)
Rbob518
Unfriendly
Posts:2
Joined:Sun Jan 23, 2011 5:24 pm

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Rbob518 » Sun Jan 23, 2011 5:26 pm

Nj jeste ze mame nasi BB co bysme sme si bez ni pocali :-)
BabyLee
Unfriendly
Posts:7
Joined:Wed Jun 17, 2009 7:39 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby BabyLee » Sun Jan 23, 2011 6:01 pm

A ja som zase rada, ze mam taku super guildu ;)
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby Rohlik » Sun Jan 23, 2011 7:06 pm

Pojdte lidi na hordu, tak vam bude jeste lepe :)
Všici alíci se mi budou klanět!
BabyLee
Unfriendly
Posts:7
Joined:Wed Jun 17, 2009 7:39 am

Re: Rozhovor s Babylee

Postby BabyLee » Sat Mar 05, 2011 12:14 pm

rohlicku nam je na ali dobre :D :P

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests