Rozhovor s Offlimitem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Offlimitem

Postby Rohlik » Wed Nov 10, 2010 2:48 pm

Hoj, po přečtení titulku tématu jste přišli sice o překvapení s kým rozhovor bude, ale možná že, když už to víte, tak se budete o to více těšit na jeho odpovědi. Rozhovor je tedy s Offlimitem.
Je to bývalé GM na našem serveru, které udělalo pro tento server dost.
A jelikož má Offlimit podobný styl odpovídání jako Mirra - tzn. dlouhé odpovědi :), tak se vrhnem rovnou na to...

1.) Zdar
Ahoj

2.) Old-school hráči si tě jistě pamatují, ale ti novější nejspíš ne, proto něco o sobě řekni.
Jmenuji se Ondra, na serveru jsem byl znám pod nicky Andyczech a hlavně Offlimit/Kode. Vystupoval jsem jako GM, nějaký čas také jako Hl. Gm.

3.) Jak jsi začal s hrou World of Warcraft?
No tááák, no to je dlouhý příběh povím to zkráceně. Hrál jsem nejmenovanou onlinovou strategii, tam padla řeč o World of Warcraft a já fanoušek všeho fantasy a scifi jsem se hned o to začínal zajímat, nevěděl jsem ani zprvu, že je to onlinovka. Tak jsem si koupil cdčka a pustil se do "boje" Ano, doslova do boje.. Štval jsem se s tím den, noc, den a další noci jsem byl tak zoufalý, že jsem nevěděl co dělat, tak jsem málem skončil. Ale dalšího dne ráno jsem cítil něco v kostech, tak jsem to zkusil naposledy a ejha, šlo to. Zprvu jsem ani nevěděl o nějaké registraci, nic. Tak jsem se začal zajímat víc, kamád mě zaregistroval na 3serveru. První minuty jsem se cítil jako Alenka v říši divů, běhal jsem v Elwynn Forest jako magič a kropil co se dalo. Pamatuji si, že nejvíce jsem si užival toho okamžiku, kdy mně vzali do mé první guildy, bohužel název si už nepamatuji, protože to už je strašně dlouhoo. Jediná komplikace byla v tom, když mi chtěli poslat guild tabard, řekli, že jsem ho dostal poštou. Tak jsem se hned logl na svůj email a tam nic nebylo, no a tak jsem nějak přežíval. Než se dostal do guildy tehdy Ecta, s kterým jsem expil, stal se mi nepřítelem, protože jsem chtěl být nad ním, s každým dnem, co jsem se přihlásil a Ecta byl vždy s dvěma, třemi lvly nade mnou a tak se stalo, že jsem to jednoho dne nevydržel a poslal MP. Problém byl v tom, že jsem se s tím nikomu nechlubil, hlavně ne Ectovi, bohužel mně tehdy vybavoval Sheriff. Takže pro ty, kdo hrají déle ví, co to bylo za trapas, když jsem pak zjistil, že Ecta je ve skutečnosti Sheff. No to je tak zkráceně moje první chvíle na WoW.

4.) Jak jsi se dostal do GM týmu a později i na pozici hlavní GM?
No po nějaký době hraní, když už jsem začal vědět, která bije, tak jsem se jako každý zvídavý člověk začal více zajímat o wow ne jako z pohledu hráče, ale taky z pohledu gm, tehdější developer Cruel, měl testovací server, kde mně učil, pak se přidal i Sheriff. Po měsíci, když jsem měl gm příkazy v malíku tak mně Sheriff vypustil do světa 3serveru, kde jsem vystupoval jako event gm Kode. Přibližne po roce, jsem zastával už funkci zástupce hl. gm, abych ulehčil Sheriffovi práci. K hl. gmkovaní jsem se dostal, když už toho měl Sheriff dost a pod jeho požehnáním a požehnáním Mirry jsem se stal Hl. gm, ale vždy jsem spíše vystupoval jako zástupce Sheriffa, protože na to závažné jsem se vždy obrátil na něj, který mi byl vždy oporou společně s Mirrou.

5.) Zmínil jsi Mirru a Sheriffa. Jaký byl tvůj první dojem z těchto lidí? Co si o nich myslíš teď?
Zkráceně, ze Sheriffa jsem měl vždy velký respekt, ale po delší době ledy povolily a stali jsme se přátely. Je to upřímný, inteligetní,spravedlivý a hlavně hodný člověk. S tím hodným, nevím jestli by byl rád, že to sem píšu, protože se snažil vždy držet Image toho zlého Gm, kterého nic neoblbne. Ale dnes si myslím, že by mu to bylo už jedno.
Mirra, na mně ze začátku působil jako člověk, který se "SAKRA VYZNÁ", můj názor se nezměnil, je to pohodářský, chytrý chlap, s kterým se velmi dobře přátelím. Oba dva jsem poznal v realu a určitě mně vůbec ničím nezklamali.


6.) Hraješ ještě WoW?
Jednoduše rečeno "NE". Mám lepší zábavu a to svojí přítelkyni.

7.) Už to není pro tebe moc aktuální, ale co si myslíš o hordě? :)
Hordu jako frakci jsem měl velmi rád, za prvé jsem k ní přešel, protože tam bylo málo hráčů, za druhé ty lidi byly v poho, navíc mně upoutala historie Hordy, hlavně Thralla. Ali byla taky v poho, ale s hráčema to bylo už o něco horší, ale není se čemu divit, když jsem je killoval, že? :-D

8.) Sice WoW už nehraješ, ale určitě jsi něco slyšel o Cataclysm. Co na to říkáš?
Má to předčít předchozí datadisky, tak doufám, že Vám hráčům to vyjde. Ale jsem zastánce toho, že WoW bez datáčů bylo stejně nej.

9.) Jakou budoucnost vidíš v projektu 3server?
Budoucnost 3serveru? Nevidím ji nejlépe, ale nevidím ji ani zle, za mě to bylo, jak na horské dráze od 240 do 90hráču online, což se stále opakovalo. 3server chytl vždy v tom nejlepším nějakou smůlu a zase to šlo dolů. Ale proč ten pesimismus? 3server tu už nějaký ten pátek je a ještě hodně těch pátků podle mého názoru bude. 3server vždy byl nakrok, před giganty víš proč? Protože 3server je jedna velká sehraná rodina, sice má pár černých ovcí, ale kde se nenajdou? ;-)

10.) Máš nějaké motto?
Na to, jakou cenu mají mé skutky se ptej, až se prokáže, že byly bezcenné. Od Tolkiena

11.) Mirru znáš osobně, ale znáš ještě někoho ze serveru?
Jak jsem psal, osobně znám Mirru, Sheffa. Potom staré a všem asi ne moc znamé hráče Caligulu a Sayuri.

12.) Který rozhovor se ti zatím nejvíc líbil?
Jak psal Rohlík s Rohlíkem, cítil jsem se jak v pekárně :-D

13.) Znáš nějaký dobrej vtip, se kterým by jsi se mohla podělit?
Není tak dobrý, ale slyšel jsem ho nedávno. " Jdou takhle dva ožralci po lese a každý z nich potřebuje močit, potom co se vymočí povída ten první: Normáálně já chčiju na strom a on odejde a ten druhej na něj: To nic není ja chčiju a ze zadu mně pochčije strom " nebo ještě jeden starej: Potkali se malý ušní maz, malý zubní kaz a malá poševní kvasinka.Malý ušní maz povídá:
"Každé ráno se mě snaží dostat taková tyčinka s vatou. Mám co dělat, abych se schoval." "To nic není," povídá malý zubní kaz. "To já se schovávám každé ráno a večer před kartáčkem a pastou". "To ještě vůbec nic není," říká malá poševní kvasinka, "každou noc leze ke mně takové holohlavé čuně, co neví jestli má jít dovnitř nebo ven a nakonec mi poblije celý domeček!" Malý zubní kaz na to: tak toho hajzla já znám taky!!"


14.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Jednoznačně DINOSAURUS

15.) Jsem rád, že jsi měl čas na tento rozhovor. Přeji ti v osobním životě všechno nejlepší.
Děkuji, tobě taky přeju ať se ti daří jak ve světě WoW taky i v realu. A přeji všem přijemnou a nerušenou zábavu na 3serveru.
Všici alíci se mi budou klanět!
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: Rozhovor s Offlimitem

Postby Ragnaros22 » Wed Nov 10, 2010 6:45 pm

Ty hajzel...aj mna poznas osobne :D i ked si ma videl len 1x...mozno 2x :D a daj mi tvoj mail, ICQ alebo nieco kde ta mozem zastihnut...chcem si tak trochu "pokecat"
andyczech
Unfriendly
Posts:2
Joined:Wed Nov 10, 2010 7:04 pm

Re: Rozhovor s Offlimitem

Postby andyczech » Wed Nov 10, 2010 7:21 pm

Ty hajzel...aj mna poznas osobne :D i ked si ma videl len 1x...mozno 2x :D a daj mi tvoj mail, ICQ alebo nieco kde ta mozem zastihnut...chcem si tak trochu "pokecat"
Jo vlastně sorry, psal jsem to ve spěchu :-D .
Last edited by andyczech on Wed Nov 10, 2010 7:53 pm, edited 3 times in total.
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Offlimitem

Postby adamwp » Wed Nov 10, 2010 7:36 pm

Super po 2. hodinách jsem to dočetl :D :D :D
Hydrandelen - lvl 80 druid
andyczech
Unfriendly
Posts:2
Joined:Wed Nov 10, 2010 7:04 pm

Re: Rozhovor s Offlimitem

Postby andyczech » Wed Nov 10, 2010 7:39 pm

Super po 2. hodinách jsem to dočetl :D :D :D
Však kam spěchat ? :-D
User avatar
Naerith
Unfriendly
Posts:1
Joined:Sun Oct 17, 2010 10:07 pm

Re: Rozhovor s Offlimitem

Postby Naerith » Wed Nov 10, 2010 8:04 pm

Super po 2. hodinách jsem to dočetl :D :D :D
Já myslím, že tohle http://forum.3server.cz/viewtopic.php?f=40&t=3015 je horší na přečtení :D
Ať vás vítr pod vašimi křídly nese tam, kam pluje slunce a kráčí měsíc.
benedikt
Unfriendly
Posts:5
Joined:Wed Nov 10, 2010 8:33 pm

Re: Rozhovor s Offlimitem

Postby benedikt » Wed Nov 10, 2010 8:37 pm

andy mohl by ses vratit je tu nuda jak svina :?
tittus
Unfriendly
Posts:8
Joined:Sun Nov 16, 2008 12:50 pm

Re: Rozhovor s Offlimitem

Postby tittus » Thu Nov 11, 2010 12:02 pm

Věděl jsem že bude rozhovor s andym :-P
Flerion
Unfriendly
Posts:7
Joined:Thu Oct 07, 2010 1:16 pm

Re: Rozhovor s Offlimitem

Postby Flerion » Fri Nov 12, 2010 3:51 pm

taky jsem si myslel že bude :-D
škoda že už není moc hráčů co ho pamatujou...

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests