Rozhovor se Selenou

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor se Selenou

Postby Rohlik » Mon Nov 01, 2010 4:42 pm

Hoj, napadla mě uplně šílená věc - udělat rozhovor s 2 alíky po sobě :) Doufám, že tento nápad je jen ojedinělý a nebude se již opakovat :wink: Přejdu k věci...Dnešní rozhovor je s hráčkou Selena, která hraje +/- 2 roky na našem serveru a hrací čas na její postavě je 65 dní (=53. místo). Pokuď se chcete na ní podívat blíže, tak její armory jsou ZDE. Takže jdem na to...

PS: Byl bych rád, kdyby jste mi napsali nějaké další univerzální otázky, na které se mám ptát hráčů ve svých rozhovorech.
A mimochodem se máte na co příště těšit, protože rozhovor bude s velkou osobností 3serveru, víc ale zatím neprozradím.

1.) Hoj
Ahoj :-)

2.) Pověz nám něco o sobě.
Takže volám sa Denisa mam 21 rokov, pracujem, študujem a som zo Slovenska :-)

3.) Jak se k tobě dostala hra World of Warcraft?
Cez brata (Darren), začal to hrať a bol moc nadšený. Ukecal ma, aby som to skúsila, čo myslím aj veľa krát olutoval :-) vtedy sme mali jeden comp, vieš si to predstaviť, to boli hádky...

4.) A jak dlouho již World of Warcraft hraješ? Hraješ v současné době ještě jiné hry?
Teraz niekedy to budú dva roky, okrem toho hram rok online Ikariam :-D ale to len v práci. Nič iné nehrám. Neni čas a WOW ma dostalo, takže nemam chuť skúšať niečo nové.

5.) Kdyby jsi se mohla vtělit do nějaké postavy ze hry, kdo by to byl a z jakého důvodu?
Tak to je moc ťažká otázka :-) nikdy som nad tým nepremýšlala. Vždy som chcela byť rogue, zakrádať sa v OG :-) a to sa mi aj splnilo, brat mi daroval svoju postavu. Ale fakt ma nikto nenapadá, ja som spokojná v koži Sele.

6.) Hrála jsi WoW i na jiných serverech?
Nie a neplánujem.

7.) Co si myslíš o hordě? Myslíš jsi, že je nejlepší? :)
Niektorých hordakov mám fakt rada, hrajú dobre, nerobia zo seba kingov, aj ked im to ide. :-) Ale ani náhodou na nás nemáte :-)

8.) Teď se hodně mluví o datadisku Cataclysm, co si o něm myslíš?
Uvidíme, bude to niečo prevratné, to je jasné. Veľká skúška pre vás :-) Ja osobne sa teším, všetko nové ma zaujíma.

9.) Jaké je tvůj názor na 3server?
Ten najlepší :-) ja som spokojná, viem veľa vecí nejde, ale čo sa na hlavu postavíme? Je to hra, ja sem chodím zabaviť sa, pokecať s ľuďmi, a nie rozčulovať sa :-) iba sem tam vybuchnem...

10.) Žiješ život podle nějakého motta?
Ano. "Miluj, a budeš milovaný. Súď, a budeš súdený." Zdá sa vám to trápne? Ale funguje to :-)

11.) Znáš nějaké hráče v realním světě osobně?
Poznám, ale už nehrajú. Inak iba cez FB.

12.) Koho by jsi doporučila na další rozhovor?
Cacsy, Marycka, Ancovicka, Kurth, Balón hlavne nech je z ali :-)

13.) Znáš nějaký dobrej vtip, se kterým by jsi se mohla podělit?
Na americkom veľvyslanectve slovák vypĺňa dotazník. Úradníčka sa pýta: "Sex?" "Everyday" "No, no! Only-Man or Woman." "Does not matter!" :-D

14.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Odpoveď samozrejme viem, ale každý nech na to príde sám :-)

15.) Rád jsem si s tebou popovídal, děkuji ti, že jsis našla čas. Ať se ti daří jak ve hře, tak ve skutečném životě /bye
Ďakujem, aj tebe nech sa darí :-) PS: Zdravím Last Guardian.
Všici alíci se mi budou klanět!
tittus
Unfriendly
Posts:8
Joined:Sun Nov 16, 2008 12:50 pm

Re: Rozhovor se Selenou

Postby tittus » Mon Nov 01, 2010 5:17 pm

TAk sem tipoval že to bude mirra nebo sheriff ten další , jenže s těma rozhvor už byl takže tipujůůůůůůůůůůů ->ANDYCZECH
aneboóó MATES !! jinak mě nic nenapadá ,sry jestli jsem tipnul spatné
Lacike311
Unfriendly
Posts:1
Joined:Mon Nov 01, 2010 4:56 pm
Location:Jánošíkova 25 Senec

Re: Rozhovor se Selenou

Postby Lacike311 » Mon Nov 01, 2010 5:33 pm

je tu reč o velkej osobnosti? tak to nemôže byť nikto iný ako ja :P
wik
Unfriendly
Posts:1
Joined:Tue Feb 17, 2009 3:59 pm

Re: Rozhovor se Selenou

Postby wik » Tue Nov 02, 2010 12:47 pm

za poslední 2 rozhovory mi příjde že se zlepšuje úroveň rozhovorů, že by to bylo tím že to jsou alici :D
wik Shadow Priest
Aris Feral/Restro Druid
Istria Holy Pala
Spitfire Ele Shaman

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest