Rozhovor s Inou

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Inou

Postby Rohlik » Sat Oct 16, 2010 12:56 pm

Hojte, našel jsem si čas a udělal další rozhovor. A jelikož začali chodit výhružné dopisy o tom, že rozhovory jsou převážně jen s lidmi, kteří hrají za spravnou stranu - Horda, tak jsem se rozhodl po čase udělat i rozhovor s člověkem, který hraje za alianci. A tím člověkem je Ina. Tento člověk má nahráno přes 84 dnů ve hře, což je 27. místo v žebříčku. A jelikož fakčí i armory, tak ji můžete prozkoumat i tam nebo přímo ZDE.

1.) Hoj
Zdravím

2.) Řekni nám něco o sobě.
Tak ve zkratce.. Jmenuji se Romana, je mi 15 a studuji střední školu. Mimo WoW mezi mé záliby patří sledování seriálů, filmů a mí přátelé :)

3.) No a jak jsi se k tomu WoW dostala?
Když jsme byli menší, tak jsme s bráchou vždycky hráli různé hry a předháněli se kdo bude mít lepší zbroj v Diablu, kdo přejede více lidí v GTA.. No a jednou přišel brácha od bratránka s tím, že má na DVD WoW. Nejdřív se mi to moc nelíbilo, ale chtěla jsem být lepší než brácha.. tak to začlo :-D

4.) Jak hodnotíš hru World of Warcraft? A čím tě přitahuje?
Je to závislácká hra, ale.. má to svá malá plus. Člověk pozná fajn lidi, naučí se trochu anglicky ( :-D ).
Přitahuje mě nejen svou neodfláknutou grafikou a propracovaným prostředím, ale taky tím, že člověk si tvoří svou vlastní postavu, dělá si nějakou reputaci mezi ostatními hráči.. Ale všeho moc škodí, nesmí se to brát tak vážně, jako to berou někteří jedinci :-D


5.) Psala jsi, že sleduješ i seriály, jaké to jsou? Hraješ i jiné hry než WoW?
Mám jich načnutých dost: Dr.House, Heroes, Futurama, Teorie Velkého třesku, Ajťáci..
Momentálně jiné hry než wow nehraji, protože nemám čas a ani chuť něco zkoušet.. Nedávno jsem hrála Zaklínače a kvůli (ne)ovladatelnosti jsem ho zase smazala :D


6.) Vypadá to, že se pomalu, ale jistě zvedá populace na serveru, myslíš si, že 3server čekají zlate časy?
Zlaté časy už byly za dob TBC a nemyslím si, že to zase bude tak jako předtím :) Nicméně, lidí přibývá a to je fajn, ale pořád to není ono :)

7.) Nebudu se tě ptát na svoji oblíbenou otázku, ale zeptám se tě, co si myslíš o hordě?
No horda.. Banda příšerek, které mnohdy nemyslí.. tím nechci nikoho urazit :) Někteří jsou na facku, jiní jsou fajn a dá se s nimi normálně bavit :)

8.) Těšíš se na datadisk Cataclysm a co si o něm myslíš?
Těším i netěším.. Nevím co od toho čekat, úplně to změní svět wow a hratelnost postav. Ráda si to vyzkouším, ale myslím, že se mi to nebude líbit :D

9.) Jak má vypadat ideální horďák? :)
Ideálně by měl mít šíp v zádech a ležet ksichtem v zemi :)

10.) Žiješ život podle nějakého motta?
Nemám žádné motto, kterým bych se řídila. Život se nemá žít podle nějaké věty, kterou si někdo vymyslí ;)

11.) Koho navrhujěš na rozhovor na příště?
Co takhle udělat společný rozhovor s Ancovickou a Maryckou?

12.) Znáš nějaké hráče ze 3serveru i v realním životě?
Ano, ale většinou to jsou lidi z hordy, kteří už nehrají. Třeba Ben, Core.. Dále můj bratr :D A měla jsem tu čest osobně poznat Ancovicku s Maryckou :)

13.) Řekneš nám nějakou vtipnou hlášku z tvého oblibeného seriálu Teorie Velkého třesku?
Hlášek je tam spousta, ale tak vyberu nějakou oblíbenou.
Leonard: "Naše děti budou chytré a krásné."
Sheldon: " Ale hlavně imaginární!" :)


14.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
První bylo vejce a potom slepice. Nebo byla první slepice a ta snesla vejce? Ví to vůbec někdo?

15.) Jsem rád, že jsem s tebou mohl udělat tento rozhovor a že sis na něj našla čas. Přeji ti hodně štestí a úspěchu.
I já děkuji :) Slunce v duši!
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Inou

Postby adamwp » Mon Oct 18, 2010 7:25 am

Já ti dám bandu příšerek :D
Hydrandelen - lvl 80 druid
selena
Unfriendly
Posts:3
Joined:Fri Oct 08, 2010 8:22 am

Re: Rozhovor s Inou

Postby selena » Tue Oct 19, 2010 8:26 am

konečne naša krv =)
Flerion
Unfriendly
Posts:7
Joined:Thu Oct 07, 2010 1:16 pm

Re: Rozhovor s Inou

Postby Flerion » Mon Nov 01, 2010 8:14 pm

asi jediný člověk co tu hraje skoro tak dlouho jako já....
Flerion
Unfriendly
Posts:7
Joined:Thu Oct 07, 2010 1:16 pm

Re: Rozhovor s Inou

Postby Flerion » Mon Nov 01, 2010 8:15 pm

z těch se kterýmy byly rozhovory, samozřejmě

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest