Rozhovor s Leia

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Leia

Postby Rohlik » Wed Sep 15, 2010 10:15 am

Hojte, jsem tu o trošku později než obvykle, ale je to dané tím, že hráčce Leia i mně není zrovna moc dobře. Každopádně všici jste se toho dožili. Leia je na 25. místě s hracím (on-line) časem 85 dní a 9 hodin. Je to skvělý heal a nepostradatelná součást BGček. Toš pojďme na ten rozhovor...

PS: Jelikož se mi množí žádosti přímo od hráčů, že chcou abych s něma udělal rozhovor, tak jsem se rozhodl, že každému hráči dám možnost. Stačí, když do tohoto topicu napíšete pár vět (musíte být registrovaní, aby jste mohli odpovídat) o tom, proč bych si měl vybrat zrovna vás a né někoho jinýho. Takže taková soutěž. Já pak někoho vyberu a s ním udělám příští rozhovor.

1.) Čauky
Zdravím

2.) Co nám na sebe práskneš?
:D Takže.. jmenuji se Jana, je mi 19 let, ráda sportuji, mám ráda veselé a vtipné lidi a nesnáším pavouky :-D .. a samozřejmě ráda hraji Wowko.

3.) Co se stalo, že jako holka hraješ WoW?
Tuhle otázku slýchám dosti často, takže odpověď na ni mám poměrně natrénovanou. Každopádně k Wowku jsem se dostala díky kamarádovi, který hrál na 3serveru a kamarádil se s mým bratrem. A protože jsem v tu dobu hrála Diablo 2, neváhala jsem zkusit i něco jiného. Ale musim říct, že to byly poměrně složité začátky, nechápala jsem, k čemu slouží toto a tohle a vůbec tak nějak, o co jde :-D

4.) Psala jsi, že ráda sportuješ, co všechno děláš a případně děláš něco aktivně?
No, popravdě tento rok nebyl na sport čas, jelikož jsem maturovala a škola mi zabírala všechen volný čas a o letošních letních prázninách jsem si užívala zaslouženého psychického a fyzického odpočinku :-D Kupodivu mám radši zimu než léto, a tak sportuji především v zimě .. čili ráda lyžuji, zkoušela jsem i snowboard.. ale .. zlaté lyže :-D Pak také ráda hraji squash, jezdím na kole, bruslích a tak :-) Aktivně momentálně lenoším :-D

5.) Co nejraději děláš ve WoW světě? Proč?
Expím.. ne, to byl samozřejmě vtip, nesnáším expení :-D (asi proto mám jen jednu postavu). Nejraději chodím bg, baví mě pvp a ty nervy přitom, když Horda v 80% bg prohrává, i když má početní převahu, na kterou se Aliance tak ráda vymlouvá, když nějaké to bg vyhrajeme :-P Ale i pve je fajn, není nad to, když jste první v dmg/ healu/dps z celé party, že, Bene? :-D :-D

6.) I tebe se zeptám, jak vidíš budoucnost 3serveru?
Za těch 3,5 roku, co hraji na 3serveru (a vůbec wow), jsem zažila server když byl na pomyslném vrcholu a počet online trhal "rekordy", ale i dny, kdy bylo 25 lidi online a na serveru byla těžká krize. Ale jelikož to Mirra nevzdal a server nenechal krachnout a postavil se ke všem nezdarům čelem, mámu tu možnost hrát na kvalitním serveru, kde sice není 1000 online, ale kde je +/- 80 hráčů ale zato fajn parta:-) Takže si myslím, pokud nenastane žádná extrémní situace, server má dobrou šanci přežít.

7.) Přichází na řadu má otázečka...Co si myslíš o ali? :)
Jeej :-D .. Je to opačná frakce, takže už z důvodu pointy Wow je v lásce nemám :-D Neříkám, že jsem parkrát neuvažovala, že bych zavítala k Ali, ale stačilo osm resskillů za sebou a byla jsem vyléčená:-D Jinak škoda, že už není spojený world chat .. někdy to byla celkem sranda pozorovat hašteřící se (slabé slovo) Hordu s Aliancí a naopak :-D

8.) Jaký je tvůj názor na datadisk Cataclysm?
Mno, viděla jsem už celou řádku trailerů na cataclysm a určitě to vypadá skvěle; nejen, že přibydou nové classy jako goblini (zelené ošklivky xD) a worgeni, ale i celý svět warcraftu bude vypadat úplně jinak. Takže z hlediska estetického, se mi to líbí. :-D Až na ten lvl 85... příjde mi to už příliš. Ale i tak, pro mě vždy bylo nejlepší TBC, kde jste museli ukázat, co ve vás je a kde slovo "skilla", mělo opravdu nějaký význam ;-) Každopádně, Cataclysm je taková třešnička na dortu pro závisláky :-D Toť můj názor.

9.) Jaký dung, BG a raid máš nejraději a proč?
Jaký dung mám nejraději? .. Asi ten, který dojdeme dokonce, bez wipe :-D Raid mám nejradši Hyjal, jooojooo tam se bugovalo.. xD a z Wotlk pak asi ToC (za předpokladu, že půlka raidu neleavne při prvním wipe :-D ). A jako bg, jedině staré dobré wsg.. taková SotA je nuda s kopcem nudy navrch.

10.) Máš nějaké motto, podle řídíš svůj život?
Neřídím podle něj svůj život, ale něco na tom bude :-) ... "Život je jednoduchý, jen lidé si ho dělají složitým."

11.) Co kluci?
Na střední mi ta sodoma gomora stačila, díky :-D.. takže teď jsem single a tak mi to i vyhovuje ;-).. nejsem typ pro dlouhé vztahy, mám ráda svoji volnost.. (cenzurováno) :-D

12.) Koho doporučuješ na další rozhovor?
Hm, to je těžké, je tu spousta hráčů, kteří by si takovou poctu zasloužili :-D Takže opravdu nevím.

13.) Znáš nějaké hráče ze 3serveru i v realním životě?
Ne, nikoho z hráčů bohužel v reálném životě neznám, asi taky proto, že jsem z Liberce a většina hráčů na 3serveru je z Moravy:-) Ale určitě bych se s některými jedinci, především však s mojí postihnutou guildou, někdy chtěla setkat :-)

14.) Co bylo dřív, vejce nebo slepice? :)
Záludná otázka.. bez slepice by nebylo vejce a bez vejce zase slepice .. nemáte tam něco jednoduššího? :-D

15.) Jsem rád, že jsi souhlasila s rozhovorem a přeji ti, aby jsi se co nejdříve uzdravila a jelikož jsi heal, tak by to neměl být problém :-)
Jsem ráda, že jsem měla možnost účastnit se jednoho z tvých rozhovorů :-) A jestli jsem se znemožnila, tak mě to vážně mrzí :-D Děkuji, snad mi nedojde mana, to by bylo nemilé ;-)
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Leia

Postby adamwp » Wed Sep 15, 2010 6:10 pm

Pěkný, rád tu vidím holku která mi hodněkrát zachránila dead :D. A taky jsem rád že konečně vidím parťáka heala :D
Hydrandelen - lvl 80 druid
Cazadoreček
Unfriendly
Posts:3
Joined:Fri Sep 17, 2010 5:14 pm

Re: Rozhovor s Leia

Postby Cazadoreček » Fri Sep 17, 2010 5:15 pm

Já já já já já já já já... PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM JÁÁÁÁÁÁÁ :(

Díky za BANíček :P Ale to vůbec nemuselo být.
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Leia

Postby adamwp » Fri Sep 17, 2010 10:11 pm

Takže Rohliku...nechci se vnucovat...Rozhovor bych chtěl, ale je tu plno dalších lidí kteří si to zaslouží víc než já...
i když jsem na 3 server přispěl už asi tak 1000 Kč a mám ho rád..a taky bych byl rád kdyby mě poznalo více lidí...a ne jen kvůli té úchylné prezentačce :D.....

Blood and Thunder!

Hydra
Hydrandelen - lvl 80 druid
Eagle
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sun Aug 31, 2008 9:35 am

Re: Rozhovor s Leia

Postby Eagle » Sat Sep 18, 2010 2:06 pm

Hmmm horda heal, ty jako alík nemám rád:D

Eagle-ali,shama:D
Dawer
Unfriendly
Posts:1
Joined:Sat Sep 18, 2010 8:29 pm

Re: Rozhovor s Leia

Postby Dawer » Sat Sep 18, 2010 8:32 pm

ahoj... jen bych chtel poprosit jesli byste semnou neudelali rozhovor...ja vim mnoho lidi me nema rado... ale aj s timto servrem aj s wow končim... byli ste fakt super parta ... ale ja proste končim tak jen rozhovor smenou jesli to pude bylo yb to moje rozloučení.. :)....jo ja sem Make :)
MooSe
Unfriendly
Posts:1
Joined:Thu Aug 20, 2009 9:53 pm

Re: Rozhovor s Leia

Postby MooSe » Sun Sep 19, 2010 4:46 pm

ak chcete robit rozhovor ... tak si najdite niekoho zaujimaveho ... niekto kto dokaze poriadne zabavit ... pretoze mna ine ako zabavne rozhovory nejak nebavia ;)
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Leia

Postby adamwp » Sun Sep 19, 2010 10:05 pm

Tak to budu určo ja :D
Hydrandelen - lvl 80 druid
multisominn
Unfriendly
Posts:1
Joined:Fri Sep 24, 2010 10:14 pm

Re: Rozhovor s Leia

Postby multisominn » Fri Sep 24, 2010 10:16 pm

z Lbc?:D hmm to je docela blízko:D ke mě:D

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests