Rozhovor s Moosem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Moosem

Postby Rohlik » Wed Sep 01, 2010 10:39 am

Zdarte, dnešní rozhovor je s horďákem, který se jmenuje Moose. Ve hře strávil už 51 dní s hlavní postavou, což je 89. místo, ovšem postav má více.
Do komentářů k rozhovoru piště svůj pohled na rozhovor i negativní názor je lepší jak žádný.
Tak se na ten rozhovor vrhnem...

1.) Zdar
Ahoj

2.) Co nám o sobě řekneš?
Fuu .. čo vám o sebe poviem ? ... Takže volám sa Denis ... ale viac som známy pod menom MooSe ... Som normálny chalan zo Zvolena ... teda normálny ako normálny :-D to súdi každý inak ;-)

3.) Jak dlouho hraješ WoW a jak jsi se k němu dostal?
WoW hrám alebo skôr snažím sa hrať už 1 rok :-) Dostal som sa k nemu úplnou  náhodou ... Hrával som CS 1.6 ... a chcel som kúpiť server ... tak som chceckol stranku 3serveru ... a videl soom tam WoW server ... potom prišiel jeden sponzor od ktorého som dostal server :-) + mi poslal WoW ... hneď som vedel na aký server pôjdem hrať :-)

4.) Kolují světem informace, že znaš Chucka Norrise. Je to pravda? :)
Hehe ... na túto otázku vždy odpovedám rovnako ... Chuck Norris je môj slabší brat ;-)

5.) Už jsi zmínil CS 1.6, hraješ ještě jiné hry kromě těchto dvou?
No pravdu poviediac ... momentálne hrám len WoW ... neviem prečo :D Ale tak, vždy vyskúšam každú novinku :-)

6.) Co tě baví ve hře WoW nejvíce?
Hehhe ... dobrá otázka ... najviac ma vo WoW bavia ľudia :-) hlavne tí z War For War :-D sú to naozaj super ľudia .... ktorí vždy pomôžu .. ale hlavne je snimi nehorázna sranda :-D  Ale nie sú zlý aj ostatní ... až na niektorých trápnych jedincov, ktorí sa dokážu sťažovat na všetko :-)

7.) 3server během tohoto roku prochází těžkým obdobím, jak myslíš že to dopadne?
Tažké obdobie? hmm ... nemyslím si ... 3server je na tom stále rovnako od vtedy ako som tam prvý krát logol.  A ak náhodou nejaké ťažké obdobie príde ... stačí povedať ja to vybavím :-D

8.) Co říkáš na současný 3server tým? Uvažoval jsi někdy, že by jsi se stal třeba GMkem?
Tak Team celkom ujde ... :-) GMká sú ochotné a milé :-D teda aspoň na mňa :-D Dajú si povedať a aj poradiť :-) Taktiež robia skvelú prácu :-) Ale nezávidím im tú zodpovednosť ... ten spam ... to pchanie sa do ich zadkov :-D ... Uvažoval som nad tým ... stať sa GM ... ale vždy si spomeniem na tieto veci :-D a vykašlem sa na to ;-)

9.) Moje oblíbená otázka, co si myslíš o ali?
To je aj moja obľúbená otázka ... tak ked som sa rozhodoval či ali či horda ... tak mi bolo povedané že za ali hrajú len deti a lamy ... a za hordu len skúsení :-D Ale postupom času zisťujem že alíci sú na tom rovnako ako my :-) Tak som dospel k názoru ... Že sú len slabší a je ich menej :-D

10.) Jaký je tvůj pohled a postoj k datadisku Cataclysm?
Cataclysm ... tak na ten sa celkom teším ... paladin a hunter bude z prvých patchov OP ... ale to sa upraví ... Teším sa na nové rasy ... dungy ... raidy ... lokácie ... a hlavne na talenty a spelly :-) bude to zaujímavé ... akurát trochu bude nezvyk tie staty :-) ale to sa časom spraví ... každopádne sa na Cataclysm teším :-)

11.) Rád píšeš v rozhovorech tří tečky? :)
:-D Si ma dal do smútku teraz :-D  ... ale ja tak píšem vždy a všade :-D už som si na to zvykol :-)

12.) Máš nějaké motto, podle kterého žiješ?
Motto ? :-D hmm motto ani nie ... žijem podľa seba ... podľa toho ako ma čo napadne ... to čo si myslíim (cítim) to aj spravím ... bez ohľadu na následky :-) a žije sa mi tak celkom dobre :-)  ale jedno motto ma napadlo :-D Teória je keď všetko vieme, ale nič nefunguje ... Prax je keď všetko funguje, ale nikto nevie prečo .. Ja spájam teóriu s praxou ... Nič nefunguje a nikto nevie prečo :-D

13.) Znáš nějaké hráče ze 3serveru i v realním životě?
Fuuu tak takých je dosť :-D Skúsim vymenovať ... Legolhas,Destony,Bidinos,Bubo,Sarthanoom,bývalý Mettaxa... atd :-D

14.) Co bylo dřív, vejce, slepice nebo snad ty? :)
Teraz si ma dostal ... Ja ... potom prišla sliepka ... a potom aj vajce :-) Ak to ešte neviete moja funkcia je ... druhý po Bohu ;-)

15.) Jsem poctěn, že jsis na mě udělal čas a že jsem mohl udělat rozhovor právě s tebou. /bow
:-) Som rád že ťa to tak teší :-D /salute
Všici alíci se mi budou klanět!
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Rozhovor s Moosem

Postby mirra » Thu Sep 02, 2010 6:20 pm

Obvykle nereaguji jen tak v každém rozhovoru, ale :
"Chuck Norris je môj slabší brat " <-- tohle mě rozsekalo. :D
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Moosem

Postby Rohlik » Fri Sep 03, 2010 10:10 pm

Teď ale fakt bez prdele...
Jsme jediný WoW server na světě, kde hraje Chuck Norris. Né, že by Chuck Norris neměl na oficiální servery, ale oficiální servery nemají na to, aby na nich mohl hrát Chuck Norris.
To je také důvod proč tu není 2000 online. Stačí, když tu je Chuck Norris. Proto se ho nepokoušejte hledat. Zkoušel to i Google a bez úspěchu:
Google won't search for Chuck Norris because it knows you don't find Chuck Norris, he finds you.

Proto je tento server opravdu jen pro ty největší drsňáky, protože tu hraje Chuck Norris.

Image
Proč se tu vlastně objevila jeho fotka? Protože prostě Chuck Norris....
pozn. Nepište nám, že jste ho viděli, my vám to věříme!

Chceš bejt taky drsnej? Tak se tu zaregistruj!
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Moosem

Postby adamwp » Sat Sep 04, 2010 4:33 pm

Ale tu přece hraje jeho silnější bratr!...a to je víc než Chuck Norris :D
Hydrandelen - lvl 80 druid

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest