Rozhovor se Sherrifem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor se Sherrifem

Postby Rohlik » Wed Aug 18, 2010 5:52 pm

Hojte, po trošku delší pauzičce jsem tu se speciálním hostem, kterého jste si i někteří z vás přáli. Ano, je to Sherrif, člen týmu 3serveru, který je příkladem pro všechny.
V rozhovoru se dozvíte něco o začátku tohoto serveru, ale i o jeho pohled na nadcházející datadisk, který sám i okusil.

1.) Zdar kovboji :)
Nazdar

2.) Co nám o sobě řekneš?
Hmm, něco o sobě ...Jmenuji se Martin, příjmení není důležité. Věk nijak upřesňovat nebudu, ale patřím do třídy dospělých. Pracuji jako hlavní technik ve firmě která se zabývá slaboproudými zabezpečovacími systémy a systémy ITC. Nejsem zrovna společenský typ, mam rád Fantasy literaturu, které se věnuji již hezkou řádku let, hudebně nejsem nijak předpojatý (až na pár vyjímek), a k zálibě samozřejmě patří i hraní RPG her mezi které patří i World of Warcraft, odkud mě všichni znají.

3.) Jak jsi se tě WoW našlo?
WoW si mě nehledalo, já hledal WoW :) Jak jsem zmínil mam rád F.L. a protože jsem byl velký hráč všech dílů Warcraftu, nemohl jsem minout ani tenhle MMORPG gigant, který mi nejen sežral spoustu času, ale dost mi pocuchal mou klidnou povahu.

4.) Již nějakou dobu tě nevidím hrát, proč již nehraješ?
S tím souvisí i bod 5.

5.) Ty jsi byl i GM, spravné GM, bavilo tě to? Dělal jsi to rád?
Ano byl jsem GM, ke všemu ještě hlavní GM. Začalo to před pár lety, nevím už kolika, kdy jsem pátral po free českých serverech kde by jsem mohl WoW vyskouset, při hledání jsem padl na Hamachi server, ktery nebyl ani moc známý ani na něm nebylo moc lidí. Nic z toho mi nevadilo, proč taky? Hru jsem hrál poprvé a netušil jsem jak bych do toho mohl až tak spadnout. No k věci, seznámil jsem se s adminem s velkými plány, ale s malými finančními možnostmi, svěřil jsem Mirrovi značnou sumu za kterou nakoupil nový server, perfektní přípojný bod. Tímto to vše začalo. Všichni mě znají pod přezdívkou SheriffCZ, kterou jsem si nevymyslel jen tak, jakožto majoritní sponzor jsem si chtěl hlídat svou investici, ze začátku jsem nedělal nic jiného než kontroloval činnost GM, po určitých převratech nezbývylo nic jiného než nastoupit jako aktivní GM, takto to pokračovalo až do nedávna, kdy chuť zabývat se hráči vyprchala, ke vší smůle jsem si starostí o server dost zkomplikoval osobní život, práce mi začala přerůstat přes hlavu a s mým zdravím to šlo taky z kopce. Uchýlil jsem se do ústraní a jen dohlížel na GM tým a mého zástupce a následníka. Jenže nic netrvá věčně a kvůli práci ani tenhle stav nevyhovoval a chtěl jsem nadobro skončit, jenže jak pokračovat a něco předat když mnou vybraný následník už to taky začínal flákat, slovo dalo slovo a rozhádali jsme se, funkci mi hodil do ksichtu a skončil. Teď se dostavám k jádru tvé otázky, proč jsem vlastne jako GM skončil? Když mě muj nástupce takto poslal do háje, většina hráču si to vyložila tak, že jsem ho vyhodil, a jak to mohlo asi dopadnout když byl u jedne frakce dost oblíbený. Whispers, ICQ chat to vše bylo zahlceno nadávkami hráčů, které tady kvůli cenzuře vypisovat nebudu, kteří mě vinili z toho že jsem vyhodil nejlepší GM. Tak si asi sami umíte představit jaký to musí být pocit, po tolika letech co jsem vše pro server udělal, co jsem udělal pro ty hráče, co mě to stálo sil abych udržel admina od nevhodných akcí, eventove GM od šílenych bugovanych eventů, bezesných nocí kdy jsem kontroloval stovky řadků logů od GM, ...., prostě mi z toho bylo zle, bylo mi z těch lidí tak nanic že jsem do "prdle" poslal i nevinné v system announce, což ode mne bylo nevhodné. A jestli mě to bavilo? Nemohu popřít že byly chvíle kdy jsem s hráči rád jednal, poznal jsem dost fajn lidí a taky se občas i zasmál (smích u mne neni zrovna častý), ale jo dělal jsem to rád, do hry na server se občas vracím, abych vyzkoušel nové ovoce Developerů, provětral svou herní postavu. WoW sice hraji dál, ale i já jsem přešel na jiný server, za lidma co jsem poznal na 3serveru a kteří mě nekamenovali za špatnou pravdu.

6.) Myslíš, že se někdy ke GM týmu vrátíš?
Máš na mysli po tom co jsem v předešlém bodě napsal? Ne, a ani už nechci, vytrpěl jsem si své. V nejtěžsí chvíli jsem ochoten vypomoci, ale aktivně se vracet nebudu.

7.) Jak vidíš budoucnost 3serveru ty?
K tomu se moc vyjadřovat nechci.

8.) Myslíš, že se 3server zlepší?
Už hodněkrát byl nahoře, a samozřejmě i dole, tak aby to bylo vyrovnané, je čas aby se dostal zas na vrchol.

9.) Co by 3serveru mohlo pomoci?
Kompletní rekonstrukci.

10.) Máš raději hordu či alianci? Co si myslíš o ali?
Od začátku jsem na straně Aliance, nemam nic proti hordě, ale mrtvý horďák, dobrý horďák :) ... Joke.. Mám raději Ali uz kvůli těm rasám a jejich domovinám, v celém WoW světě není vymakanější město než je Ironforge s jeho historií, Darnassus zase naopak oplývá životem a zkušenostmi, a tak bych mohl pokračovat dál. A s příchodem Cataclysmu (který jsem už taky ochutnal) se to vše ještě vylepší. Pro mne je prostě Aliance vyborná.

11.) Píšeš, že jsi okusil novej datadisk Cataclysm, co na něj říkáš?
Až na pár změn v některých lokacích jsem nadšený a na datadisk se těším. Je to jako čekat na další díl knižní série. Příběh nemůže zůstat na mrtvém bodě, a odehrávat se stále dokola.

12.) Je nějaké motto, podle kterého žiješ?
Mám jich několik, ale asi jedno hráči znají : "Každý má právo na druhou šanci". Ty další rozebírat nechci, nebylo by to vhodné a někdo by si to mohl špatně vyložit.

13.) Znáš nějaké hráče ze 3serveru i v realním životě? Je mezi nimi i Mirra?
Samozřejmě že nekteré znám, a není jich zrovna málo, značnou část guildy Endless Agony jsem měl tu čest poznat nedávno a Mirra taky samozřejmě nesmí chybět. S Mirrou a Offlimitem jsem se setkal pred nějakým časem.

14.) Co říkáš na tyhle rozhovory? :)
Dávají munici těm určitým hnidopichům co si rádi na někom vylévají mindráky ze svého zpackaného života, ale taky přinesou určité pochopení onoho člověka a ne z každého se vyklube že nemá jiné záliby než pařit od rána do noci WoW.

15.) Jsem rád, že jsis udělal na tento rozhovor čas. Přeji ti hodně štestí v realným životě a ať se splní to co jsi psal v bodě 8.
Chtít můžeme :) Dík za rozhovor.
Všici alíci se mi budou klanět!

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest