Rozhovor s Rohlíkem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Rohlíkem

Postby Rohlik » Thu Jul 29, 2010 7:19 pm

A je to tu! Sice nedávno hráč adamwp odhalil mé tajemství, že chci udělat rozhovor sám se sebou, ale i tak se dozvíte něco nového o mně. Co se týče mých statistik, tak nemám nahráno ani 30 dní, takže nejsem ani v TOP 100. Nebudu zdržovat a hurá na rozhovor.
PS: Opět budu rád za kladné hodnocení mých rozhovorů :) Negativní se maže :)

1.) Zdar
Hoj

2.) Já tě znám víc než dobře, ale ostatní asi moc ne, takže něco o sobě řekni.
Toš já se jmenuji Tom a jsem již nějakou dobu plnoletý. Rád surfuji na netu či poslouchám hudbu a nebo sleduji mé oblíbené seriály, což jsou The Big Bang Theory, Lost, Heroes, Stargate. Mám rád srandu, cestování a Hi-tech věci.

3.) Jak jsi se dostal k WoW?
Toš vše začalo na střední škole, kdy mi spolužák o téhle hře vyprávěl...Tehdy při tom vyprávění mi to připadalo jako velmi propracovaná hra, což svým způsobem je, když dokáže vylákat z lidí tolik peněz. Hru jsem si nainstaloval a začal hrát se spolužákem na jednom free serveru, který již neexistuje.

4.) Baví tě pořád ta hra?
Tak už to není jako dřív... Když to bylo pro mě nové a bylo více hráčů, tak byla větší legrace, což je jeden z důvodů proč to taky hraji.

5.) Hrál jsi i jinde než tady?
Tak hrál jsem na tom zmiňovaném free serveru, který se rozpadl, páč tam hrálo málo lidí. Hledal jsem tedy jiný server a našel jsem blizz server Fakaheda, kde jsem byl spokojený. Poznal jsem tam dobré lidi, skvělá atmosféra, hlavní GM bylo hodně pracovité...Ovšem i tam nastala krize a hráčů ubývalo a adminovi serveru se nechtělo dál platit za 30 lidí on-line, takže server padl...Hru jsem odinstaloval a cca. po roce opět nainstaloval a začal hrát tu.

6.) Ty jsi též součástí 3server týmu, že?
Ano to je pravda, dělám webmastera a starám se zde o fórum. Chtěl jsem totiž pomoci tomuhle serveru, páč když jsem šel na web, tak tam plno věcí nejelo a bylo tam dost nedostatků.

7.) Děláš podobné věci i jinde?
Toš jsem redaktorem na serveru onlineherna.com a též jsem server adminem Call of Duty 2 Eastside serveru a Eastside webu. Takže pokuď hrajete hru Call of Duty 2, tak neváhejte a koukněte se tam :) (Reklama musí být :) )

8.) Myslíš, že se 3server zlepší?
Určitě ano a pokuď ne, tak jsem se zmýlil :)

9.) Kde vidíš problém?
Dle mého názoru se strašne pospíchá dopředu. Není dokončen Ulduar a již je funkční ToC, apod. Nejde o kvantitu či o větší číslo verze hry, ale o kvalitu serveru a funkčnost. Taky je problém, že velké opravy a nahazování revizí dělá jen jeden člověk, což je málo, hrozí totiž přehřátí a následné explodování jeho hlavy, což bymohlo dokonce i poškodit celou databázi.

10.) Někteří lidi z fóra tě znají jako člověka, který nenávidí alianci a všem to cpe :)
Když to říkaj, tak to je asi pravda. Každopádně alík je největší nepřítel hordy a já horďák jsem, takže to není nic neobvyklého. To mi připomíná jednu pěknou větu, kterou jsem kdesi viděl: "Dost srandy, aliance musí být vyhlazena!" :)

11.) Máš raději hordu či alianci? Co si myslíš o ali?
Děláš si ze mě prdel?! Vždyť jsem ti odpověděl v předchozí otázce. Grrr!

12.) Co říkáš na datadisk Cataclysm?
Mám jen jednu postavu a to Trolla šamíka a nechce se mi dělat většinu Q znova a nemít s kým expit, takže v datadisku vidím určitnou naději, že bych si vytvořil postavu novou a dělal jiné Q a též snad bude i více low lvl hráčů s kterýma budu moci expit.

13.) Máš nějaké motto, kterým se řídíš?
Takže moje motto je takové zvláštní, ale pravdivé a zní: "Ať si myslíte, že něco dokážete, nebo nedokážete, pokaždé budete mít pravdu."

14.) Znáš nějaké hráče ze 3serveru i v realním životě? Kdo to je?
Tak bohužel ne. Málem jsem mohl poznat Cassidy, ale nevyšlo to. A možná jich pár znám , ale ani nevím, že s nimi hraji ;-)

15.) I když jsem se nedozvěděl nic nového, tak to nebyl ztráta času. Přeji ti mnoho štestí!
Jsem rád, že jsem si měl možnost pokecat sám se sebou :) Takže taky ti přeji hodně štestí.
Všici alíci se mi budou klanět!
bombastiq
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Tue Jun 15, 2010 1:48 pm

Re: Rozhovor s Rohlíkem

Postby bombastiq » Thu Jul 29, 2010 8:39 pm

dobrý rozhovor ;-) chválím, a doufám že se nenajdou zase lidi, kteří jen budou říkat jak je to trapné dělat rozhovory atd... :) máš + :)
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Rohlíkem

Postby adamwp » Mon Aug 02, 2010 11:33 pm

Díky, a promiň že jsem to odhalil :D
Hydrandelen - lvl 80 druid
User avatar
Prostoxik
Unfriendly
Posts:2
Joined:Thu Feb 10, 2011 9:17 pm

Re: Rozhovor s Rohlíkem

Postby Prostoxik » Fri Feb 11, 2011 10:33 am

1.) Zdar Hoj

2.) Já tě znám víc než dobře, ale ostatní asi moc ne, takže něco o sobě řekni.
15.) Ikdyž jsem se nedozvěděl nic nového, tak to nebyl ztráta času. Přeji ti mnoho štestí!
Jsem rád, že jsem si měl možnost pokecat sám se sebou :) Takže taky ti přeji hodně štestí.
Tim si me dostal :D:D ty musis bejt moc Optimista :D
Bad Born? Try Again

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests