Rozhovor s Celem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Celem

Postby Rohlik » Fri Jul 16, 2010 4:04 pm

Zdravím všechny čtenáře i ty, kteří si mysleli, že je s rozhovory konec. Není! Je ještě plno hráčů, na které se dostane. Tentokrát jsem si pokecal s hráčem Cele, který je znám především hordě, ale někteří alíci ho znaj taky dobře :) Cele na své postavě strávil něco málo přes 107 dní hracího času, což je 15. místo ze všech hráčů. Dost informací, jdem na rozhovor...

1.) Zdar
Zdravím

2.) I přesto, že jsi dost znám, tě požádám, aby jsi něco řekl o sobě.
Mno co bych měl o sobě říci. Snad jen pár základních věcí. Jmenuji se Honza, mezi moje záliby patří samozdřejmě WoW, ale jinač dále jízda na kole, pokec s kamarády, různé akce a mnoho dalších.

3.) Co ty a WoW? Jak to začalo u tebe?
WoW u mě začalo před dvěma roky, dostal jsem se sem díky dnes známému Salvometovi :) to víte, byla nuda o prazdninách. Začínal jsem tenkrát jako mág, ještě jsem pomale nevěděl o co v téhle hře jde. Po nějaké době byl pak bohužel wipe, a od té doby jsem do 21.12 2008 nehrál. Pak jsem se dostal nějakým zázrakem na postavu za kterou hraji teď čili Shamana a nyní hraji za něj. Toť asi vše ;-)

4.) Baví tě ještě to hraní?
Samozdřejmě mne top pořád baví, ale ne pořád za stejnou postavu, přece někdy už je to nuda ;-) Relaxačně ještě hraji za další dvě postavy, před nějakým časem jsem ještě jako způsob relaxace využíval GM :)

5.) Zkusil jsi i jiné servery, případně ofik?
Jediné co jsem zkusil je tak možná pár Fun serverů a offik, ten jsem zkoušel pouze 10 dnů jako free verzi, jinač nic extra, začínal jsem tady a doteď tu hraji.

6.) Bavilo tě být více hráčem nebo GM?
Bylo to tak na půl když byla nuda na herní tak jsem byl na GM a pomáhal lidem, a když už byla nuda na GM tak jsem býval na herní a tak dále :) přeci jenom nejde být celý den na jedné postavě ;-)

7.) Proč jsi z postu GM odešel?
No abych pravdu řekl, odešel jsem z důvodu toho že to hráči hlavně z hordy víceméně chtěli, protože mě neustále podezřívali z toho že jsem si naadoval equip a takové ty klasické drby. Porád si pamatuji co mne tenkrát řekl Mirra: Pokud se přiznáš vyjdeš z toho pouze s banem na GM, pokud ne tak máš smůlu i na herní. Samozdřejmě mě to nějak neodradilo a na rovinu jsem mu řekl že se nemám k čemu přiznávat, protože jsem si byl 100% jistej že sám jsem si nic nepřidal. Mirra pak nakonec zjistil že to bylo tak jak jsem mu říkal, mno a já sem těm pitomcům udělal radost že jsem odešel sám :-) asi takhle to bylo ;-)

8.) V čem vidíš výhodu 3serveru oproti ostatním serverům?
Vidím výhodu v tom, že i když tu hraje málo lidí, tak pořád se s většinou z nich znám, jede tu spoustu věci co se jinde ostatním může leda tak zdát. Jsem spokojený s tím co je tady, a jsem rád že nás pořad mirra s tímto GM teamem drží ;-)

9.) Jak si zatím užíváš prázdnin?
Prázdniny si zatím užívám, před dvěma dny jsem dojel z dovolené a pohoda sem opravdu spokojený :)

10.) Jaký je tvůj názor na ty nesnesitelné vedra co nás mučí v těchto měsících?
Můj nazor na vedra. Krista, to je to nejhorší co může být, ale jedinou výhodou co je že mám pokoj chvála bohu celý den ve stínu, jinač nevím už co bych celý den dělal :D

11.) Máš raději hordu či alianci? Co si myslíš o ali? :)
Mno názor na alianci jelikož jsem bývalej alianční chlapec, tak tam s některýma hráčema vycházím celkem dobře, ale od te doby co jsem přešel k hordě, tak už je to opravdu jen hrstka hráčů co se se mnou baví, ale za to na hordě nemám problém. Jsem docela rád že jsem přestoupil, i když bych byl nejradší kdyby horda a aliance byla to same, kdyby nebyly rozdílné chaty, tak říkám půlka lidi co se nebaví s druhou frakcí by se s ní bavila v pohodě :)

12.) Co říkáš na datadisk Cataclysm?
Na datadisk se celkem dost těším, bude to zase velká změna, co jsem četl, tak si myslím nebude takovej problém jako u Wotlku, ze začátku to byl celkem dost propadák.

13.) Máš nějaké motto, které aplikuješ v praxi?
Mno, motto: "Nikdy se nevzdávej, dokud není definitivní konec" :)

14.) Znáš nějaké hráče ze 3serveru i v realním životě? Kteří to jsou?
Těch co znám v realném životě je celkem dost, a nové ještě poznávám :) Mezi ty které znám patří: Cocodrillo, blackhawk, foolcat, arighan, kov, balo, salvomet, tamariel, sada, maxim a možná ještě někdo by se našel :) mezi ty které snad ještě poznám patří Descripter, Zuzka a Rasputinv.

15.) Rád jsem si s tebou pokecal. Přeji ti plno relaxu ve WoW i hodně štěstí v realním životě.
Taky jsem rád že jsem měl možnost s tebou pokecat, a dát hráčum nějaké další informace co o mě nevěděli :) Také přeji hodně štěstí v obou světech :)
Všici alíci se mi budou klanět!
Asmodeus
Unfriendly
Posts:1
Joined:Mon Jul 05, 2010 1:21 pm

Re: Rozhovor s Celem

Postby Asmodeus » Fri Jul 16, 2010 5:14 pm

nice Cele :)
Cazador
Friendly
Friendly
Posts:36
Joined:Mon Aug 10, 2009 11:23 am

Re: Rozhovor s Celem

Postby Cazador » Fri Jul 16, 2010 11:24 pm

Cele: Porád si pamatuji co mne tenkrát řekl Mirra: Pokud se přiznáš vyjdeš z toho pouze s banem na Gm, pokud ne tak máš smůlu i na herní.
Ubohost. Místo ověření si všeho a stání za svým Game Masterem takové vydírání. Úúúplné zmrdstvo.
/salute cele, že se nenechal odradit.
cele
Unfriendly
Posts:1
Joined:Thu Jan 22, 2009 3:09 pm

Re: Rozhovor s Celem

Postby cele » Sat Jul 17, 2010 10:00 am

Cele: Porád si pamatuji co mne tenkrát řekl Mirra: Pokud se přiznáš vyjdeš z toho pouze s banem na Gm, pokud ne tak máš smůlu i na herní.
Ubohost. Místo ověření si všeho a stání za svým Game Masterem takové vydírání. Úúúplné zmrdstvo.
/salute cele, že se nenechal odradit.
Ja to tenkrát jako vydírání nebral, vím, mirra si všechno neověřil, ale taky kdyby mu psal jen jeden hráč, proti mě se spykla skoro celá tehdejší Legion of Chaos. Myslím že od té doby se mirra slušně poučil, a takovéhle situace si nechá příště ještě ověřit. Ale co bylo tenkrát, si myslím že mirra napsal jen kvůli mému dobru, myslím si že chtěl získat určitou důvěru asi, a že se mohl na mne spolehnout.
Takže já to jako vydírání nebral, a ty to také neber tak prosím :)
User avatar
akmal
Honored
Honored
Posts:54
Joined:Sun Aug 03, 2008 5:46 pm
Contact:

Re: Rozhovor s Celem

Postby akmal » Sun Jul 18, 2010 12:52 am

/boring poring
Don't talk, it makes you sound stupid
Image
Image
Image

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests