Rozhovor se Sholtem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor se Sholtem

Postby Rohlik » Wed Jun 23, 2010 6:32 pm

Zdar,
jak už název napovídá, tentokrát to bude rozhovor se Sholtem, který se stal nedávno členem týmu 3serveru. O tom jak se mu to přihodilo a mnohem více se dozvíte v našem rozhovoru.
PS: Možná si to ani neuvědomujete, ale kdyby nebylo Sholta, tak by nebyl otevřen žádný dung či raid nebo otevřeno nové BG. Takže pokuď mu chcete poděkovat za jeho usilovnou práci, tak máte možnost i zde na fóru.

1.) Zdar
Caf haf :D

2.) Druhá otázka patří vždy představení, takže nám něco pověz o sobě.
No takže ... Volám sa Matej Šoltysik, som zo Žiliny zo Slovenska, mám 17 rokov, chodím na gymnázium, rád jem, športujem a pod. :)

3.) Jak jsi se dostal ke hře WoW?
Kamarát mi napísal, že hrá nejakú novú hru ... Ja som ešte nevedel čo to je, tak som to skúsil. On hral na mirre tak som tam šiel aj ja.

4.) Jak dlouho hru WoW hrajěš?
Asi 4 roky.

5.) Co tě přivedlo až sem, na 3server?
Ja som tu začínal, pretože tu kamarát a expil som s druhým kamarátom (Andy, možno ho niekto ešte pamätá :P)

6.) Pokuď to náhodou někdo neví, tak ty jsi developer. Jak jsi se k dev dostal? Co tě k tomu vedlo?
No ... Ja som vždy túžil mať server, starať sa oň a pod. Boli aj pokusy o môj vlastný, ale financie nepustili. Občas som hral na Mirre a šlo to tam dolu vodou(vystriedal som veľa serverov ale tam ma to tak nechytalo, pretože na mirre som už kadekoho poznal a bola tam prča ... len tam skoro nič nešlo dobre). Veľakrát som rozmýšľal nad tým, že by som šiel robiť developera, ale myslel som si, že je to na mňa veľká zodpovednosť a roboty(som lenivý :P). Keď som pred troma týždňami videl, ako na tom server je a už som videl na sebe, že niečo o tom developingu viem(predtým to bolo horšie ... ale človek sa učí no :)), tak som sa prekonal a napísal som na mail chcidoteamu. No potom 2 dni stres(ja strašne stresujem ... neviem sa toho zbaviť :D) a nakoniec mi napísal Muri(kamoš Mirri, ktorý bol devom za čias TBC ... teraz len pomôže, keď je potreba ... je to haluzák :D), že ma preskúša. No tak ja som si prvýkrát v živote celkom veril :D ... no tak položil mi prvú otázku -> nevedel som ... položil mi druhú otázku -> nevedel som ... polozil mi tretiu otázku -> nevedel som ... ale toľko som kecal, že som ho ukecal(mal som svoje spôsoby developingu a aj mám) takže potom mi už napísal rovno Mirra, že som prijatý ... no a tak či som niečo spravil pre server alebo nie ... posúďte sami :)

7.) Co tě nejvíc baví a štve na 3serveru?
Najviac ma baví provokovanie hordákov :P a najviac ma štve to, že hráči sa dokážu pobiť kvoli úplným detailom ... mohli by byť viac vďačnejší.

8.) Z čeho máš větší radost, z developeřiny či s normálního hraní?
Ja moc nehrám, keď už tak si zajdem nejaké to bg a arény ... ináč ma to wow už moc nebere ... preto sa radšej smejem na iných keď idú dung a ja ich kukám cez GM :-D

9.) Když by jsi se měl ohlídnout zpět, z jakého Dev úspěchu máš největší radost?
Heh, tak ja som toho neurobil veľa ... nahral som scripty, ktorý urobil niekto iný ... upravil som ho tak, aby bol hrateľný + spelly a také voloviny sú tiež práca iných(ja sa c++ bude poriadne učiť na výške ... dufam, že sa tam dostanem :) ) ... takže najvačší úspech neviem :)

10.) I tebe se zeptám, jak vidíš budoucnost 3server ve středním časovém horizontu?
Ak budú hráči pribúdať tak, ako doteraz a bude sa o server mať kto starať ... určite pôjdeme na vrchol.

11.) Máš raději hordu či alianci? Co si myslíš o hordě? :)
ALLIANCE forever and ever ... ale horda je v pohode ... ja medzi frakciami ako gm nerobím rozdiel ... mám rád fér play spravodlivosť a pravdu.

12.) A co ty, těšís se na datadisk Cataclysm?
Ja som zo začiatku catáčom pohrdoval ... ale časom sa mi to vyjavilo ako dobrý data ... podľa mňa je v pohode až na "holycow" (tauren pala :D)

13.) Žiješ život podle nějakého motta? Jak zní?
No toho bude viac ... teraz ma nič také nenapadá.

14.) Znáš nějaké hráče ze 3serveru i v realním životě? Kteří to jsou?
Kurthis, Cacsy ... dvaja fakt dobrí kamoši, poznáme sa od troch rokov ... aj keď Cacsymu občas prepína ... ale to by nebolo ono :P

15.) Jsem rád, že jsis udělal na tento rozhovor čas a přeji ti, aby jsi zkušenosti se SQL "prodal" a byl štastný a bohatý člověk :)
No tak dík ... ale viac ma baví c++ ako sql ... ale samozrejme, že to spolu pri wow emuláci súvisí, takže treba aj jedno, aj druhé :)
Aj tebe prajem hlavne to šťastie ... a všetkým, ktorý ho potrebujú ;-)
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
akmal
Honored
Honored
Posts:54
Joined:Sun Aug 03, 2008 5:46 pm
Contact:

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby akmal » Wed Jun 23, 2010 7:14 pm

ale ale sholto to bude dalsi na odstrel ak sa ukazem v hre :twisted: :twisted: :twisted: ale musim uznat ze to obkecal paradne 8)
Don't talk, it makes you sound stupid
Image
Image
Image
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby Rohlik » Wed Jun 23, 2010 7:20 pm

A na kdy planujes svuj velky navrat Akmale?
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
akmal
Honored
Honored
Posts:54
Joined:Sun Aug 03, 2008 5:46 pm
Contact:

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby akmal » Wed Jun 23, 2010 10:09 pm

A na kdy planujes svuj velky navrat Akmale?
ked dokonvertujem posledny serial co mam zarezervovany a postahujem patche(ak sa k tomu dokopem)
Don't talk, it makes you sound stupid
Image
Image
Image
Maxim
Unfriendly
Posts:2
Joined:Mon Dec 29, 2008 11:56 pm

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby Maxim » Wed Jun 23, 2010 10:48 pm

Už tě čekáme Akmale ;D :)

Pekny rozhovor, Sholto ma uznani :) a koukam že je to taky řádnej mistní veterán :)
msholto
Unfriendly
Posts:6
Joined:Thu Apr 22, 2010 2:55 pm

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby msholto » Thu Jun 24, 2010 2:19 pm

heh ... :-D no akmal ... ten bude provokovat ako sa bude dat :-D ... a ja som si isty ze mne prasknu nervy :-D ... ale tak co som s nim bol dung tak bol v pohode ... v strede dungu som zistil ze ma ma vo svojom znamom ignoreliste takze v poho :P
User avatar
akmal
Honored
Honored
Posts:54
Joined:Sun Aug 03, 2008 5:46 pm
Contact:

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby akmal » Thu Jun 24, 2010 3:00 pm

heh ... :-D no akmal ... ten bude provokovat ako sa bude dat :-D ... a ja som si isty ze mne prasknu nervy :-D ... ale tak co som s nim bol dung tak bol v pohode ... v strede dungu som zistil ze ma ma vo svojom znamom ignoreliste takze v poho :P
jo no ale tam si bol uz mrte dlho este z tej doby co si lvlil a ja som nemal naladu na tie chujoviny co si pustal do worldu :twisted: :twisted:
Don't talk, it makes you sound stupid
Image
Image
Image
msholto
Unfriendly
Posts:6
Joined:Thu Apr 22, 2010 2:55 pm

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby msholto » Thu Jun 24, 2010 6:23 pm

Keby si videl co pustam do announce tak by si ma dal aj ako gm do ignore ... ak by si to nebral ako ja = haluz :P ... btw mirra stale vravi vsetkym aby nenadavali ... a ja nadavam asi najviac zo vsetkych :-D
User avatar
akmal
Honored
Honored
Posts:54
Joined:Sun Aug 03, 2008 5:46 pm
Contact:

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby akmal » Thu Jun 24, 2010 6:46 pm

Keby si videl co pustam do announce tak by si ma dal aj ako gm do ignore ... ak by si to nebral ako ja = haluz :P ... btw mirra stale vravi vsetkym aby nenadavali ... a ja nadavam asi najviac zo vsetkych :-D
pokial mne osobne nebude nieco prekazat tak nadavky mozes kludne pustat bez toho aby som to okomentoval... + ak sa tam ukazem tak to bude uz len koly chatovaniu... hra ma nejak extra uz nebere dlho a ako som povedal mam dolezitejsie veci na praci takze sa nemienim nicim zatazovat
Don't talk, it makes you sound stupid
Image
Image
Image
User avatar
Vito
Friendly
Friendly
Posts:23
Joined:Tue May 20, 2008 9:16 pm
Contact:

Re: Rozhovor se Sholtem

Postby Vito » Thu Jun 24, 2010 7:34 pm

Tie rozhovory su vydarene... uz sa tesim na dalsi :)
ImageImage

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest