Rozhovor s Cocodrillo

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Cocodrillo

Postby Rohlik » Tue Jun 15, 2010 11:55 am

Čauky, pokuď vás zajímá, na co jsem se Cocodrillo ptal, tak jste tu správně a pokuď náhodou ne, tak i přesto doporučuji pokračovat ve čtení, protože by jste přišli o hodně dobrý rozhovor :)
Takže dnešní rozhovor je s Cocodrillo, hráčkou (ano čtete dobře, není to kluk :) ), která je zároveň GMkem. Její postava má nahráno neuvěřitelných 120 dní on-line, což je 7. místo ze žebříčku.
PS: Opět budu rád za každý komentář, který k rozhovoru napíšete :)

1.) Čauky.
Ahoj.

2.) Takže, pověz nám něco o sobě.
Eliška jest jméno mé, dále mám však spousty pseudonymů, nejvíc lidí mě ale zná nejspíš jako Cocodrillo. Co se týče věku, ve středu mi bude 15 let. Kromě WoWka, MMORPG a her obecně patří mezi moje záliby kreslení, čtení, skypování, hudba, fotografování a spousta dalších.

3.) Jak jsi se dostala ke hře WoW?
Přesně nevím, jako malá jsem hrála Warcraft, tak z části to, ale poprvé jsem měla pokušení zahrát si, když jsem viděla WoW díl South Parku. Potom na mě začal tlačit kamarád, ten mě k tomu asi dokopal, a díky tomu, že všichni mí bratři WoW hráli, nebyl zas takový problém hrát začít.

4.) Jak dlouho již tuhle hru hraješ? Baví tě to ještě?
Nevím přesně, ale můj nejstarší screen je z 23. dubna 2008. A jestli mě hra ještě baví, těžko říct, protože z technických důvodů mám menší přestávku, ale můžu říct, že mě už několikrát přestala bavit. Ale po nějaké době jsem zase našla něco, proč hrát dál. Buďto nový patch nebo dělání reputace, dokončení něčeho, progress v raidech či jiná motivace. Hodně mě taky u hry přidrželo GMkování.

5.) Jak jsi se dostala do GM týmu? Co tě k tomu vedlo?
Bylo to minulý rok na začátku letních prázdnin, tehdy byl nedostatek GM. Ex hlavní GM a zároveň můj kamarád Offlimit sháněl nová GM a Eventery. Já jsem vždy chtěla být GM, nebo si to aspoň zkusit, jako asi každý. Tak jsem si prostudovala příkazy, zkusila udělat zkoušky a povedlo se - bylo ze mě nové GM, prozačátek Eventér. Ale po čase jsem jako každý zjistila, že GM není o zábavě, je to hlavně o práci, trpělivosti, nápadech, taktu. Můžu upřímně říct, že od doby, co jsem GM, jsem méně stabilní než předtím, ale nelituju času stráveného na něm. Naučila jsem se spoustu věcí jak o hře, tak o lidech. A co mě k tomu vedlo? Asi opravdu že to bylo něco jako sen a upřímně můžu říct, že jsem i chtěla pomoci serveru.

6.) Jaké to je být jedinou holkou v týmu a jednou z mála žen ve hře?
Má to své výhody i nevýhody. Co se GM teamu týče, prostřídalo se tam už více slečen a každá mi určitě dá za pravdu, že je těžší se prosadit. Sami víte, že jsem dělala půl roku Eventera, zatímco jiní byli Supporteři už po týdnu. Možná neschopnost, není pochyb. :-D A k hráčům na serveru - na našem serveru je celkem dost slečen, dívek a žen. Každý si myslí, že páni tvorstva umí hrát líp, ale není nic horšího, než když vás vypwní holka, že ano, pánové? ;-)

7.) Jaký je tvůj názor na 3server, třeba v porovnání s ostatními free servery?
Porovnávat moc nemůžu. Na 3serveru jsem začínala, a krom dvouměsíců a občastných dnů jsem hrála jen tam. Je to takový malý, rodinný podnik, kde každý zná každého, každý tam má aspoň jednoho příbuzného... Ale server mám ráda a nedám na něj dopustit. I s jeho chybami je to prostě 3server a je jen jeden. Radši vždy budu hrát na malém, stabilním serveru s lidmi co znám, než na ultrasupermegagiga serveru, kde vše perfektně jede, ale lidé mě absolutně neznají a nikam se tudíž nedostanu...

8.) Jak vydíš budoucnost 3serveru?
3server si nestojí vůbec špatně v poslední době, za jeden den co jsem slyšela vzrostl počet online o 13. Tímhle tempem můžeme slavit. ;-) Jinak jsem slyšela, že nový developer/ři? (Tímhle ho/je zdravím a chválím) odvádějí dobrou práci. Server je stabilní, kvalitní, takže s více hráči by jsme se mohli stát jedním z nejznámějších serverů ;-)

9.) Baví tě víc GMkování či normální hraní?
To říct nemůžu. Na GM je člověk většinou sám, řeší problémy, staví eventy. Je to taková bariéra od hráčů. Na herní člověk potkává víc komunitu serveru, a pro mě je komunita asi nejdůležitější věc na serveru.

10.) Těšís se na datadisk Cataclysm?
Odpovím jednoduše - netěším. Goblini i Worgeni jsou sice pěkní, ale nechce se mi dívat na uplně jiný svět, než byl ten původní, uplně jinou podstatu hry. Nemluvě o kombinacích ras a povolání - často jsou proti historii.

11.) Máš raději hordu či alianci?
Horda v srdci v hlavě smrt, to je moje heslo. :-) Ovšem na GM se snažím být nestranná, ale mé srdce bije pro Hordu, to nemůžu popřít, lhala bych.

12.) Máš nějaké motto, podle kterého se řídíš? Jak zní?
Těch bude asi víc, nějaké jedno hlavní nemám, jen zásady. Ale asi to bude "Život je hra, tak mě nechte hrát." Pak asi hodně zaměřených na sny... "Sny jsou jako duhy - jen idioti je následují. Tudíž jsem idiot.. ale to ti nejlepší bývají." ;-)

13.) Co kluci? Máš teď někoho? Můžou ti čtenáři dávat nabídky? :-)
Toho jsem se bála... :-D Kluci nic, jsem sama, ale nabídky nechcu :-D

14.) Znáš nějaké hráče ze 3serveru i v realním životě? Kteří to jsou?
Znám znám, a jsem za to ráda. Kromě bratra jsou to většinou Brňáci a okolí ( Blackhawk, Balo, Cele, Arighan, Salvomet) ale i zástupci Slovenska a to Hellias a má milovaná skoro sestřička Daisy. :-)

15.) Bylo mi ctí s tebou tento rozhovor udělat. Přeji ti vše pěkné jak v intimním životě, tak v on-line světě.
Ráda bych řekla to samý. :-D Děkuji pěkně za přání v online světě, ten druhý necháme radši náhodně, což? :-D
Všici alíci se mi budou klanět!
bombastiq
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Tue Jun 15, 2010 1:48 pm

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby bombastiq » Tue Jun 15, 2010 1:49 pm

Opět velice kvalitní rozhovor ;-) chválím ;-)
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby adamwp » Tue Jun 15, 2010 3:27 pm

Kdo bude další? :?: :?: :?: :?:
Hydrandelen - lvl 80 druid
Samael
Unfriendly
Posts:1
Joined:Wed Sep 17, 2008 3:51 pm

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby Samael » Tue Jun 15, 2010 4:50 pm

Ty to rozhovory byl dobrej nápad,dozvíš se tu zajímavosti o hráčích a lépe třeba poznáš ty z druhé strany frakce :twisted:
deathwalker
Unfriendly
Posts:1
Joined:Wed Oct 08, 2008 11:14 am

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby deathwalker » Tue Jun 15, 2010 7:03 pm

Já coco sice nemám moc rád, netuším proč, ale mám pocit že sem ju neměl rád když tu bývala, každopádně pěkný rozhovor a až mě překvapilo jak coco píše rozumně, na ani ne patnáctiletou dívku (až zítra prej :D ), respekt za toto
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby Rohlik » Tue Jun 15, 2010 9:50 pm

Kdo bude další? :?: :?: :?: :?:
Tak jednak to záleží na mě a jednak i na vašich tipech, proto neváhej a někoho navrhni :wink:
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
akmal
Honored
Honored
Posts:54
Joined:Sun Aug 03, 2008 5:46 pm
Contact:

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby akmal » Wed Jun 16, 2010 4:56 pm

no po pravde som celkom tiez zvedavy koho dalsieho sem vyhodis :twisted: :twisted:
Don't talk, it makes you sound stupid
Image
Image
Image
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby mirra » Wed Jun 16, 2010 5:29 pm

Udělej rozhovor se Sheriffem, nebo Offlimitem, nebooo.... Zkus se zase překonat, jako se neustálě překonáváš .)

Jinak rozhovor je výborný. Tady tohleto ukazuje typický, troufám si říct, až učebnicový důkaz toho, že GMkování nezálěží na věku, ale na inteligenci jedince, rozumnosti a celkové moudrosti jedince spojenou se smyslem pro zodpovědnost. Vezměte si na ukázku Coco a třeba Arista. Aristo je sice starší o 2 roky, ale inteligenci má jako 12 letý. Kdežto Coco má vyjadřování srovnatelné s dospělým člověkem, působí klidně, vyrovnaně. O Aristovi jste tohle říct nemohli, nemůžete a zkrátka to nikdy neřeknete.
Proto bych prosil kohokoliv, kdo se ohradí vůči věku jakéhokoliv člena teamu, nechť dotyčné raději nejprve pozná, protože testy GM nejsou jen o nadrcení se příkazů nazpaměť ale o tom, jestli je někdo schopen teamově pracovat, teamově uvažovat a teamově se taky chovat.
A pokud už mluvíme o chování, jednání a uvažování jedince, má na to 80% vliv výchova prvních 10 let života, která se potom téměř zpravidla odrazí na zbytku života jedince. Rodiče tedy svému dítěti nepředají jen svoje geny či majetek, předají mu také svoje vzorce chování a pokud jedinec zažije šok, či jiný druh negativního intenzivního zážitku, promítne se to i na jeho chování.

...konec přednášky o psychologii teamu
poLAMAna
Friendly
Friendly
Posts:32
Joined:Wed Dec 10, 2008 12:22 pm

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby poLAMAna » Thu Jun 17, 2010 7:19 pm

Pekny rozhovor, jednoznacne dobry vyber ;) A spravit rozhovor so Sherifom by bolo vitane.
Trymore - lvl80 pve resto shaman
Five - lvl80 pve/pvp blood/frost DK
Rozlamana - lvl80 pvp priest
User avatar
Addelaida
Unfriendly
Posts:1
Joined:Thu Jun 24, 2010 10:36 pm
Location:Košice
Contact:

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby Addelaida » Thu Jun 24, 2010 10:45 pm

Celkom pekny rozhovor=) som tu pomerne nova, ale pripajam sa k väcsine... rozhovor so Sherifom =)
Prišla som, videla som, nechápem, odchádzam...
Image
User avatar
adamwp
Honored
Honored
Posts:40
Joined:Mon Apr 05, 2010 10:32 pm

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby adamwp » Sat Jul 03, 2010 7:20 pm

Co takhle rozhovor s Rohlikem ? :DDDDD
Hydrandelen - lvl 80 druid
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby Rohlik » Sun Jul 11, 2010 2:30 pm

Co takhle rozhovor s Rohlikem ? :DDDDD
:D Abych pravdu rekl, tohle jsem chystal jako prekvapeni :)
Všici alíci se mi budou klanět!
Cazador
Friendly
Friendly
Posts:36
Joined:Mon Aug 10, 2009 11:23 am

Re: Rozhovor s Cocodrillo

Postby Cazador » Sun Jul 11, 2010 7:33 pm

To bude určitě výborné překvapení.

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests