Rozhovor s Bubostylkem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Bubostylkem

Postby Rohlik » Mon May 31, 2010 3:10 pm

Přináším vám již 2. rohovor s hráčem, který je nějakým způsobem vázán na 3server. Minule to byl hráč Brutus, který je pro většinu známý jako symbol PvP či jako nejprotivnější alík na 3serveru. Teď se pro změnu kouknem za jiným "nej" hráčem a to za hráčem Bubostylka, který obdržel nejvíce banů na 3serveru :)
PS: Korektury jsem nedělal, protože slovensky neumím psát, takže pokuď něco nerozluštíte, tak za to nemohu. A opět budu rád, když mi navrhnete někoho dalšího na rozhovor.

1.) Ahoj
Serus

2.) Řekni nám něco málo o sobě.
Tak v skratke by som to zhrnul, moje prave meno je Peter, prezdivka Bubo. Som v pohode tipek, kery je za každu srandu, kera ma svoje hranice.

3.) Jak jsi se dostal ke hře WoW a jak dlouho ho již hraješ?
K wowku som sa dostal asi cez kamošou a hravam to cca 4 roky - teda hral.

4.) Takže ty WoWko už nehraješ? Proč? Hraješ teď jinou hru, jakou?
No nehram už. Ja už mam sve odehrate a je to strata času. Každemu to raz dojde. No nehravam nic ine iba Facebook :)

5.) Ty máš na svém kontě nejvíce banů z celého 3serveru, je to pravda?
Jo je to pravda

6.) Za co všechno jsi je dostal?
1x hack, 1x suport. Pak to bilo za to, že niekdo umy hravat a ten druhy si nevie priznat že je niekdo lepsi ako on.

7.) Dle tvého názoru, dostal jsi všechny právem?
No pravem Oficial sem dostal 2!! To bily za Hack a Suport, druhe banny mam za to, že urcite GMka sa ma celi zbavit, kvoli prehram v arenach nebo zavist Eq.

8.) Co si myslíš o GMkách a Mirrovi? :)
Pekna otazka, takže GMka to proste ani neni co povedat, ked človek nece nadavat, ale mozem povedat tak, že kazdy videl čo se stalo a aky su nektery kreteni. Ted je GM team v pohode. Mirrra je uplne v pohode, pokial ho poznate po dobrej stranke a nie len v zlej, uznavam ho že ma tolko trpezlivosti snamy vydržat a starat sa o server, i když sa tam niekedy dialy zle vecy pochibujem, že je podobny admin na dakom inom servere ako on.

9.) Jak je na tom u tebe 3server v porovnání s ostatními servery?
No uplne vpoho server, je to server kde som zabil najviac času, nie vzdy ide o to kde hrate wow, je to zabave, priateloch atd. Ine servery to nejdem komentovat všade sa najde zgerba.

10.) Těšís se na datadisk Cataclysm?
Netesim, je to uplna hovadina a urcite ho hrat nebudem, mozno len preštudujem, však behom 1roka to už bude 100 lvl a každy bude behat s 100 000hp ...na hlavu.

11.) Co si myslíš o alících?
Niektory su vpohode, ale nektery suchary s tenkymi rukamy co nepoznaju ine ako nadavky a vyhražanie sa. To je asi všetko.

12.) Znáš nějaké hráče ze serveru i v realním životě? Které?
Fuu, tak ak ratam, ktory už skoncili tak ne.

13.) Máš nějaké motto, podle kterého se řídíš? Jak zní?
Your Body, Your Life - Moje telo, moj život.

14.) Děkuji ti za tvůj čas a přeji ti vše nejlepší ve hře i v životě.
Si mi mal račej popriat vela štastia v posilovani, ale aj tak dik. Tak zdar :)
Všici alíci se mi budou klanět!
Dremoran
Unfriendly
Posts:2
Joined:Sun Nov 16, 2008 1:04 pm

Re: Rozhovor s Bubkem

Postby Dremoran » Mon May 31, 2010 8:38 pm

Mnóóó... Nějaký krátký, ne? :) Ač to je možná dobře, jak znám Bubův škrabopis. Akorát tedy "Bubko" slyším poprvé v životě na to, že sem s ním byl v guildě, pokud vím jeho úplně první nick byl Bubostylka.
Btw, když Bubo myslí právem, myslí to, co mu bylo dokázáno :) Těch banů za support dostal ke konci "kariéry" víc, protože Bubáka jen tak zabanovat nemůžete. Vyhodíte ho dveřma a on se protáhne myší dírou, dírou od digestoře nebo popraskanou omítkou. :)

Rohlik: Dík, nick změněn. Bylo mi řečeno, že je to Bubko.
Vrahounka - Devilflame - Grodok - Holyflame - Thevenin - Rudovous
Dremoran - Gem Signor - J.I.Error
Checker Go
Unfriendly
Posts:2
Joined:Tue Jun 01, 2010 9:39 am

Re: Rozhovor s Bubkem

Postby Checker Go » Tue Jun 01, 2010 9:46 am

Drsny rozhovor no :D bubo je frajer,to uz je stara skola znam ho moc dlouho vracim se z diagnostaku 30.cervna na podminku tak zatim tesim se az si tu zas zahraju a zas povrazdim hordaky vsechny :D:D
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Rozhovor s Bubkem

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Jun 01, 2010 1:05 pm

no GO :) ty hlavne :D s tebou by bol sranda rozhovor :DD xDDD :shock:
L. C. P. R

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest