Rozhovor s Brutusem

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Rozhovor s Brutusem

Postby Rohlik » Mon May 24, 2010 1:27 pm

Zdar :)
Když se řekne ve hře "Brutus" každý hned ví o koho se jedná. A pokuď náhodou ne, tak si stačí přečíst tento rozhovor, ve kterém se dozvíte o koho jde.
Jen tak mimochodem, Brusus je hráč, který má přes 106 dní a 13 hodin čistého hracího času na 3serveru, což ho umisťuje na 13. místo v žebříčku.
Budu rád, když se potom podělíte o svoje názory na tento rozhovor a případně doporučíte další osobnost 3serveru, kterou bych měl vyzpovídat. Pokuď nejste registrovaní, tak vám nepůjde odpovídat, proto se zaregistrujte.


Rozhovor s Brutusem:

1.) Zdar
Čau čau

2.) Takže ty jsi ten nejprašivejší a nejzlomyslnější alík na 3serveru?
Když se to říká, tak to budu asi já :)

3.) Pro ty co tě neznají, tě poprosím, aby jsi se představit a řekl pár vět o sobě.
Jmenuji se Lukáš, je mi zatím krásných jedna dvacet let, bydlím ve Ždáře nad Sázavou (díky Ždáru máte zlato!! :D) mám rád sport, převážně plavání, cyklistiku a běh, dále dobrou společnost při společenských akcích a v neposlední řadě si rád posedím u PC :D

4.) Prozraď nám, jak dlouho již hraješ WoW a jak jsi se dostal na 3server.
WoW, pokud si dobře vzpomínám, hraji 3 rokem, před wipem jsem hrál na hordě, po wipu na ali a na 3server jsem se dostal díky tipu kamaráda a hlavně tu už hrálo pár lidí co jsem znal, tak jsem si řekl proč to nezkusit...

5.) Víš o tom, že se tvé jméno (přezdívka) skloňuje snad ve všech pádech mezi hordou a to velmi často?
Tak za tu dobu co hraji, jsem už ledacos zaslechl...někdo pomlouvá, někdo závidí :D
Ale po pravdě znám na hordě hodně lidí, některý z nich i osobně a myslím, že spolu vycházíme v pohodě...vlastně co tak vím tak jediný dva "alíci" ve Ždáře jsem já a Maxim :D
Ale jsem odkojen hordou, takže mám horďáckou krev!


6.) Proč myslíš, že jsi tak "slavný"?
No na tohle je těžké odpovídat...slavný...nemyslím že jsem slavný, vždyt je to jen hra...jen prostě štvu hordu a tím pádem se o mě mluví víc než by se mělo. Kdybych chodil dungeony a kašlal na PvP, tak si myslím, že ted nevypisuji tenhle dotazník :D

7.) Baví tě víc PvP nebo PvE a proč?
Tak tohle je jasná volba...PvP to je moje!
Prostě mě baví se bít proti "živím, někdy i myslícím hráčum" :D


8.) Sice jsi psal, že krev hordy koluje v tvých žilách, ale ta doba kdy jsi hrál za hordu je dávno pryč. Proto se tě zeptám, jaký je tvůj názor na hordu a co si o ní myslíš?
Je to už doba, to je fakt. Nejsem z těch co by hordu pomlouval na každým kroku, ale určitě si taky rejpnu, to se musí kort, když osobně potkávám jen hordáky! :D
Tak i tak jak je psáno na stránkách: "Horda musí být vyhlazena!" :)


9.) Baví tě to ještě (po tak dlouhé době)?
Jak se to vezme, ze začátku jsem u WoWka sedával vcelku často a nebudeme si nalhávat, byl jsem tím pohlcen...ale teďkom už jsem dostal "rozum" a nesedím u toho celé dny, jsou i jiné věci co se dají dělat a hlavně co se musí dělat!! :D

10.) Zajímalo by mě, jak můžeš hrát pořád jako retri paladin, nechtělo by to změnu? :)
O tom jsem už taky uvažoval, ale jak už jsem psal o otázku víš, to bych musel zase expit, nabírat equip, což znamená dalších X dní (spíš měsíců) proseděných navíc u PC což se mi už nechce :)
Retri paladin Forever!!


11.) Jaký je tvůj názor na 3server?
Na jiném serveru jsem nehrál, tak si myslím že nemužu moc soudit...Jinak já jsem se serverem spokojen, jasně má svoje mouchy ale co nemá, server přečkal řadu problému a za to jsem rád.
Tam kde jsem začal tam i skončím!


12.) Jak jsem již psal, ty jsi velmi znamý alík. Kdo je znám u alíků jako největší horďák?
Si myslím, že u obou frakcí je to stejné...pořád se někdo pomlouvá.
Nemužu mluvit za celou alianci, ale pro mě je asi "největší" hordák a hlavně sok v Honorable killech Rasputinv :)


13.) Máš své motto, jak zní?
Mám...Nikdy se nevzdávej, i když to bude sebevíc těžké...život je boj, tak mu bud rovnoceným soupeřem!

14.) Těšíš se na datadisk Cataclysm?
Ještě jsem si o tom nic moc nezjistil, takže nevím jestli je na co se těšit :)

15.) Děkuji ti za tvůj čas a přeji hodně štestí ve světě WoW i ve skutečným životě.
Nemáš zač...Díky, bylo mi ctí a spíš bych si přál víc štěstí v osobním životě než ve wowku :)
Všici alíci se mi budou klanět!
Eagle
Unfriendly
Posts:6
Joined:Sun Aug 31, 2008 9:35 am

Re: Rozhovor s Brutusem

Postby Eagle » Mon May 24, 2010 3:10 pm

Fajn, alíci ve Žďáru jsou jenom 2, ale o 12km dál potkáš mě a Kadliho:D
User avatar
Shadowmourne
Unfriendly
Posts:2
Joined:Sat Apr 03, 2010 6:01 am
Location:Žďár nad Sázavou

Re: Rozhovor s Brutusem

Postby Shadowmourne » Mon May 24, 2010 3:12 pm

Podle mě hraje za alianci hlavně proto, aby mohl zabíjet svoje kamarády (horďáky) a pořádně je štvát :lol: . Koho by tohle nebavilo? :lol:

Jinak ze ZR je dost hráčů na wow :arrow: klan blackrock :evil:
Maxim
Unfriendly
Posts:2
Joined:Mon Dec 29, 2008 11:56 pm

Re: Rozhovor s Brutusem

Postby Maxim » Mon May 24, 2010 4:22 pm

Co bych k tomu dodal ? Brutus je velmi, velmi kvalitní zástupce jak ali .. tak Žďáru !!!! :D ... skvělej spoluhráč, arenaparťák a ještě lepší kámoš v reálu. Je symbol PVP tohohle serveru a to mu nikdo nevezme. Drží ali v battlegroundech pres 2 roky a to tak intenzivně ...a k počtu jeho honorkillů komentář ani nemam :D ... navrhoval bych mu nějakej PVP reward :)) myslim, že si to zaslouží - mít tolik co on ... je pvp vykon srovnatelny, ne-li vyšší než výhra arenasezony :)
Uni
Unfriendly
Posts:1
Joined:Mon Apr 05, 2010 12:08 pm

Re: Rozhovor s Brutusem

Postby Uni » Mon May 24, 2010 6:39 pm

Brutus zalozil v BG tvz. Horde styl...aneb neni dulezite zvitezit ale pokusit se ho zabit...at to stoji co to stoji, proto je tak slavny:) peknej rozhovor...
Checker Go
Unfriendly
Posts:2
Joined:Tue Jun 01, 2010 9:39 am

Re: Rozhovor s Brutusem

Postby Checker Go » Tue Jun 01, 2010 9:52 am

Hoj brutus je fakt hodne kvalitni pvp no je uz na serveru dlouho no ale mohly byste si vsimat i jinych hracu novacku kteri sou good treba ten hordak ten hunter blood elfka uz nevim jmeno nebo vemeno malo kdy se vidi good encha shaman ale jinak good tesim se az si zase zahraju BG po boku z tak good hracema jako je treba brutus,maxim,rapax,avernus,planes nebo cacsy tak cus zatim 30. cervna prijedu tak se zas ma horda naco tesit :D

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest