Jak jste se dostali až sem?

Diskuze okolo WoW, rohlíkovi rozhovory s hráči a členy týmu.

Moderator:TWeak

Forum rules
Na foru 3serveru platí stejná pravidla chování jako ve hře!

1) Jste zodpovědní za to, co zde napíšete a berete následky zato, co tu napíšete.
2) Všechny případy jsou posuzovány invidiuálně. Přihlášením na forum souhlasíte s pravidly a s tím, že máme právo vás vyloučit z fóra za jakýkoliv příspěvek, který bude neslušný, lživý či nepravdivý.
3) Neodpouštíme, nezapomínáme.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Jak jste se dostali až sem?

Postby Rohlik » Wed Apr 28, 2010 9:06 pm

Toš mě tak napadlo, jak a proč vlastně hrajete na 3serveru. Co vás sem přivedlo?

Můj příběh:
Já hrál WoW na Fakaheda WoW server (téměř 1 rok), který se bohužel kvůli nízké populaci rozpadl a skončil...Pak jsem se na WoW úplně vykašlal a hrál jiné hry (jako Call of Duty, apod.). Po 1/2 roce o WoW začal vykládat jeden můj známý a mě to zase chytlo... Tak jsem to naistaloval a hledal nějaký server, který není čistě blizz, ale zase není funny. A tak jsem se dostal až sem, na 3server.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
akmal
Honored
Honored
Posts:54
Joined:Sun Aug 03, 2008 5:46 pm
Contact:

Re: Jak jste se dostali až sem?

Postby akmal » Thu Apr 29, 2010 10:18 am

omylom... nechal som sa na tu sprostost prehovorit ked som mal v plane skoncit s wowkom uplne...
Don't talk, it makes you sound stupid
Image
Image
Image
Spyro
Unfriendly
Posts:5
Joined:Sun Apr 06, 2008 12:32 pm
Location:Thunderhorn.eu
Contact:

Re: Jak jste se dostali až sem?

Postby Spyro » Wed May 19, 2010 2:29 pm

na jednom warez fore ma sem nalakal bývalý gm Ophuss ale dpc nechápem preco som tu zostal a aj po skoncení na ofiku tu sem tam hram :lol: /pritom jadro bývalej guildy AC co ma naucilo hrat hra uz na ofiku/ este ze ha hordu hra Ab, tsunami a ozran bradik :D skoda ze pashedu neni tiez hordak :twisted:
Spravaj sa k ľuďom tak ako by si chcel, aby sa tie k*rwy spávali k tebe :idea:
ImageArmory link

Return to “Diskuse”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests