5boj

Informace, návrhy, nápady

Moderator:TWeak

< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:
5boj

Postby < ** CS-nuda ** > » Sat Jun 01, 2013 6:11 pm

no co ? niako nic, ziadne info, ... nedostatok prihlaseni ? alebo co ?
L. C. P. R
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: 5boj

Postby < ** CS-nuda ** > » Thu Jun 13, 2013 8:23 pm

aby som nezabudol :D diky za odpoved
L. C. P. R
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: 5boj

Postby mirra » Wed Jun 19, 2013 10:02 pm

Ahoj,

díky za připomenutí se. Leo soutěž zrušil, jenom zapomněl novinku stáhnout, nebo k ní připsat, že byla zrušena.

Vzhledem k tomu, že jsme na Lea nabalili spoustu různých povinností a on pak nic nestíhal, vnímám to jako moje osobní selhání a za ně dlužím všem omluvu.

Ještě to nechám projednat v teamu, jestli vypíšeme spešl novou novinku s omluvou, anebo jestli jen editneme tu starou novinku s připsáním, že byla zrušena.

Soutěže se pro neúčast, nebo z důvodů zrušení organizátorem ruší vcelku často, kamarád se za poslední rok účastnil asi 3 programátorských soutěží, kde 2 byly zrušeny úplně a jednu vyhrál, protože odevzdal program v uvedeném termínu jako jediný. Odměna mu sice přišla, ale i s oznámením, že byla soutěž taky zrušena a že nebudou vyhlášeny ani výsledky, protože není druhé a třetí místo.

V tomto případě soutěž neproběhla, takže dlužíme všem omluvu, je to samozřejmě neomluvitelné, ale musíme jít dál a těchto chyb se do budoucna vyvarovat. Tento měsíc jsem si vzal na paškál soutěže 2 (a už teď si myslím, že tu první jsem fakt přepísknul, ale hodlám je obě dokončit, mám k dispozici zálohu databáze a počkám si na vytáhnutí databáze z července. Po provedení rozdílu databází zbydou rozdíly v hodnotách v kreditech, které 3 náhodným vítězům vrátíme).

Ta druhá je zcela v pořádku a časově nenáročná. Po splnění úkolů a pár emailech jen odměním všechny guildy do guildbanku. Po skončení soutěže vypíšu na web všechny, kdo soutěž splnili, jestli se na to teda všechny guildy nevykašlaly po předchozích negativních zkušenostech s 5bojem.

I přesto ti chci poděkovat za připomínku, chyba je to jen a jen moje, nikoliv Lea a chci tě pochválit za to, že jsi tak všímavý a tohoto jsi si všiml. Jen tak dál, mít tu víc takových jako ty, tak mám spoustu ušetřené práce, protože se mi každý krásně připomene ;-)

Dále chci poděkovat Darkfairy, že mi dnes naznačila, že by si ráda soutěže vzala na paškál v příštích měsících ona. Já to vítám, protože je to zodpovědná členka teamu, která velmi pečlivě plní jakékoliv úkoly a povinnosti s precizností a vždycky jsem s jak její prací, tak s jejími výsledky byl nadmíru spokojen, což potvrdí i zbytek teamu.

Dále se ti chci omluvit, že reaguji se zpožděním, pokusím se to v následujících měsících napravit a pakliže budu schopen odpovědět na danou otázku, budu vždy odpovídat s menší odezvou. Stejný postup doporučím členům teamu. Pokud by tu byl nějaký technický dotaz, rád ho samozřejmě zodpovím.

Příjemnou hru ať už hraješ kdekoliv
Admin MIrra
3server.cz
  • Hlasujte pro nás! Děkujeme :)
  • Top-server.cz - 3Server
  • WoWservers - 3Server
Úsměv! Jde to s ním líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Return to “Eventy, Soutěže”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest