Odměny za eventy

Informace, návrhy, nápady

Moderator:TWeak

Niobe
Unfriendly
Posts:2
Joined:Sat Jan 24, 2009 11:45 am
Odměny za eventy

Postby Niobe » Sun Apr 29, 2012 10:42 am

Chtěla jsem se zeptat, jestli by nebylo mozny dat za event marky (zlataky) jeste nejaky odmeny, takovy ktery jsou vic potreba nez treba tabard nebo zidle na fish. :) mozna by to hrace pak lakalo vic se zucastnit. Treba me osobne by se hodili nejaky recepty co maji drop hoooodne malej nebo spis skoro zadnej - z cooking. Rada bych chodila eventy a za ten recept dala i 1000 zlataku.
K tomu bych chtela jeste podotknout, ze by nebylo spatny napsat nekam kolik za ktery event bude zlataku, protoze mi prislo trochu nespravedlivy kdyz nekdo za hledacku dostane 10 zlataku, a ten kdo zvladne doskakat na skakacce do konce (coz je pro me nemozny, protoze ty skakacky sou vazne tezky a obdivuju hrace kteri maji tu trpelivost to zkouset dokola a samozrejme pred autorem skakacky smekam) dostane taky 10 zlataku:)
Tesim se az zase eventy zacnou nejak fungovat :)
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Odměny za eventy

Postby Darkfairy » Sun Apr 29, 2012 4:33 pm

Eventy začnou fungovat, ale odměny za eventy ve výši zlaťáků jsou stanovené podle pravidel odměňování.
Proto ten rozdíl u hledačky a skákačky, prostě to tak je - já také nejsem skokan, co nadělám :wink:
Odměny ve Zlatce se budou obměňovat, ale jsou připravené pouze odměny, které lze i u blizzardu zakoupit, tudíž jiným způsobem je ve hře neseženeš. Recepty a podobné věci se zkrátka musí farmit a čekat na svou šťastnou chvilku a o tom ta hra je.
Image
User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am

Re: Odměny za eventy

Postby Raymom » Sun Apr 29, 2012 9:31 pm

Niobe dekuji ti za dobry napad ale recepty ktere jsou tezko dosazitelne no nevim napad dobry jenze pak by ty lidi nechodily to co musi pro ne a nehledaly by je a to by jsme jim prece nemohly udelat abychom je pripravily o výzvy.
Co se itemu ve zlatce tyce nejake tam pribudou rozhodne a pridame tam i nejake ty zajimavosti.
Odmeny za eventy jsou momentalne dane avsak jak rikas neni to vysoce vyvazene rozhodne se to poupravi a
udela se to tak aby to odpovidalo slozitosti a trvani eventu. Nez se ale zacne vse poradne ohledne eventu rozjizdet je potreba pro vas pripravit kvalitni EM team a s jeho vyberem a zaucovanim je treba si dat praci tak aby jsme vsichni byly spokojeni, i kdyz se momentalne moc nedari rady adeptu na nove EM ridnou rychleji nez pribivaji neni lehke najit kvalitni EM s volnym casem.
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.

Return to “Eventy, Soutěže”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest