Vláček a Bratři Shadewhisperové

Již proběhlé eventy a soutěže.

Moderator:TWeak

User avatar
Deren
Neutral
Neutral
Posts:15
Joined:Sat Aug 27, 2011 8:17 am
Vláček a Bratři Shadewhisperové

Postby Deren » Sat Aug 27, 2011 9:26 am

Ahoj dne 31.8 v 18:30 proběhne menší event vláček a hned po něm větší event Bratři Shadewhisperové.

Vláček:

Dnes kolem té 3-4 hodině ranní po menší debatě na worldu sem se rozhodl uspořádat event ve kterém se pokusíme lognout co nejvíce ACC najednou z jednoho PC/notesu (ja osobne lognu maximalne 8 pak mam ukrutný lagy).

Jde o to že z lognutých charu utvoříme vláček který udělá okružní jídu po Shattrath City a Dalaranu.. V 18:30 se všichni setkáme v Shattrath City následne vysvětlíme pravidla apodv.

Seřadíme se do řady a pak každý na káždého dá Follow a uděláme si okružní jízdu po
Shattrath City... poté se rozdělíme na skupiny a co nejrychleji se pokusíme dostat do Dalaranu (pouze s použitím Mountu, bez portalu od Mage, HS a pod.)

Tam budu čekat já (pro jistotu bude v každé skupice spicl :D aby bylo zajisteNO FP :) ) a stopovat za jak dlouho se vám to podaří...

následne se znova seskupíme a oběhneme Dalaran... tímto event končí a každý už z jednoho ACC se přesune na nasledujíci event Bratři Shadewhisperové

Bratři Shadewhisperové:

Bratři Shadewhisperové, pašeráci pocházející z přístavu Menethil kteří svou podlostí a chytrostí několikrát dostaly SI: 7.

Naneštěstí se připoslední akci bratři skoro nechali chytit a tak se poslední dobu ukrívají ve své skrýši ukryté v Silverpine Forest a podnikají jen malé akce...

Citace Daniela Shadewhispera, staršího z bratrů: "Potřebujeme nové rekruty, já už se podruhé zavřít nenechám ale potřebujeme silné lidi né žádné padavky..." z tohoto duvodu je event pro 80 lvl

(eventy pro menší lvl mám také v plánu :) )

Na eventu hlavně ŽÁDNÉ PvP JINAK KICK A ZAKAZ NA MOJE EVENTY

To by bylo asi tak všechno těším se na vás :)

EM Deren
Last edited by Deren on Thu Sep 01, 2011 12:37 am, edited 1 time in total.
User avatar
Deren
Neutral
Neutral
Posts:15
Joined:Sat Aug 27, 2011 8:17 am

Re: Vláček a Bratři Shadewhisperové

Postby Deren » Wed Aug 31, 2011 6:44 pm

Event pro 80 lvl se kvůli pár komplikacím odkládá na zítřek 16:30: ) odměny budou dány dohromady a poslány co nejdříve : )
Last edited by Deren on Thu Sep 01, 2011 8:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Deren
Neutral
Neutral
Posts:15
Joined:Sat Aug 27, 2011 8:17 am

Re: Vláček a Bratři Shadewhisperové

Postby Deren » Thu Sep 01, 2011 8:33 pm

Omlouvám se že se dnes nebyl event když sem šel ze školy všiml jsem si že naše ulice je od 7:00 do 21:00 odpojena o proudu :)
Event se s největší pravděpodobností bude konat v Sobotu 14:00 ( zítra mam až do pěti praxe a cesta mi domu trvá hodinu a pul) :)

Všem se ješte jednou omlouvám

Return to “Staré eventy/soutěže”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests