Role Play Škola

Již proběhlé eventy a soutěže.

Moderator:TWeak

Kdy by vám nejvíce RP Škola vyhovovala?

Úterý
1
10%
Čtvrtek
0
No votes
Pátek
3
30%
Sobota
4
40%
Neděle
2
20%
 
Total votes: 10
Mikolas
Friendly
Friendly
Posts:27
Joined:Sat Jan 07, 2012 11:38 pm
Contact:
Role Play Škola

Postby Mikolas » Wed Jan 11, 2012 8:45 pm

Zdravím věchny hráče, kteří zavítali do mého topicu. Jistě všichni známe zaměření různých serverů a dělíme je tak na Player versus Environment - takzvané PVE a Player versus Player - tedy PVP.
O tomto dělení snad ví opravdu každý, málo kdo ale ještě zná třetí typ a tím je Role Play - RP
Jedná se v podstatě o ''hraní'' reálného světa. Nejde tedy o questy, zkušenosti, farmení a dungy, ale o způsob, jakým se vžijete do své postavičky a zahrajete ji.

Abych vás s tímto velmi zajímavým a také opravdu velice zábavným druhem hraní seznámil, připravil jsem si pro vás pravidelný ''event'' s názvem Role Play Škola.
Během tohoto pravidelného eventíku bych všechny kdo mají zájem seznámil s PRAVÝM Role Play a vším, co obnáší.
Naučím vás základům, prozradím vám mechanismy a také vám sdělím několik hlavních pravidel, které by každý správný Role Player měl znát a dodržovat je.

Rád bych předem upozornil, že takováto akce, pokud bude zájem a chuť, může trvat dokonce i několik hodin, kterých opravdu nebudete litovat.
Pokud jste někdy hráli Dračí Doupě (DrD) - v angličtině Dungeon a Dragon's (DDr), tak to funguje na opravdu velice podobné bázi, jen tam není nutné vyprávění.

Budu se těšit na všechny zájemce, zkusit to může každý a zkusit se má vše :-)
Everytime play with soul...
User avatar
filevanderl
Friendly
Friendly
Posts:34
Joined:Wed May 25, 2011 3:24 pm

Re: Role Play Škola

Postby filevanderl » Thu Jan 12, 2012 12:16 am

aaach DrD to boli casy :D .... to ludia ani nebudu poznat uz dnes .... :)
Image
User avatar
Demigodess
Exalted
Exalted
Posts:134
Joined:Fri Jul 01, 2011 3:15 pm

Re: Role Play Škola

Postby Demigodess » Thu Jan 12, 2012 4:00 pm

DrD mám dodnes doma s xy modulama, veškerýma pravidlama a dokonce i s pár rozpracovanýma příběhama :D kdysi hooodně dávno jsem dělal asi 6 let PJ mojí partě :D
Image
Mikolas
Friendly
Friendly
Posts:27
Joined:Sat Jan 07, 2012 11:38 pm
Contact:

Re: Role Play Škola

Postby Mikolas » Thu Jan 12, 2012 4:14 pm

Já mám doma k DrD PJské knihy, hráčské knihy, bestiáře, příručky, mapy, kostky, profily prostě všecko :) Proto jsem s e pustil do tohoto většího projektu kde bych chtěl lidi seznámit s tou v podstatě pravou stránkou RPG World of Warcraft, kde jde o samotný příběh a ne o hloupé farmení, šprtání taktik, podlejzání guild masterům a tak podoběn :)
Everytime play with soul...
User avatar
filevanderl
Friendly
Friendly
Posts:34
Joined:Wed May 25, 2011 3:24 pm

Re: Role Play Škola

Postby filevanderl » Fri Jan 13, 2012 11:07 am

Hehe no ja mam tiez vsetko az po Prirucky pre expertov a hral som to dobrych 5-6 rokov :) ale to je uz snad 20 rokov dozadu ked som sa k tomu dostal ... to bola pecka .. ale hral som krola bojovnika :D takze som to zvladal v pohode a hral som ho 100% RP :D :D :D :D
Image
Mikolas
Friendly
Friendly
Posts:27
Joined:Sat Jan 07, 2012 11:38 pm
Contact:

Re: Role Play Škola

Postby Mikolas » Fri Jan 13, 2012 2:07 pm

Máme pátek a nejhlasovanější den vidím sobotu. Nechám zde hlasování do příští neděle a poté vynesu rozsudek konečného dne, kdy budu pro vás RP školu prezentovat :-)
Everytime play with soul...
User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm

Re: Role Play Škola

Postby Seanka » Fri Jan 13, 2012 3:42 pm

Těším se :wink:
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image

Return to “Staré eventy/soutěže”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests