Žiadosť o post GM

Tak napiš :)

Moderator:TWeak

Rabitex
Unfriendly
Posts:2
Joined:Sun May 26, 2013 9:11 pm
Žiadosť o post GM

Postby Rabitex » Mon May 27, 2013 12:38 pm

Ahojte


Volám sa Dávid Moštenický, mám 16 rokov a bývam na Slovensku v meste Komárno. Študujem na Strednej Odbornej Škole, ktorá je zameraná na odbor Grafik Digitálnych medií. Moje hobby su: Basketbal, Floorball a programovanie. Do budúcnosti by som chcel byť programátorom alebo grafikom. WoW hrám cca už ten 3 rok, ale na deffenderi hrám iba 2 rok. GM som bol už na viacerých serveroch, nebudem to tu vymenovať, aby ste to náhodov nebrali za reklamu. Doteraz bola väčšina ľudí somnou spokojná. Čo sa týka GM commandov tak tie ovládam tak na 98%, základné na 100%. Momentálne ovládam naspamäť 4 jazyk a teraz sa učim 5.


WoW Kariéra/Minulosť:
- Ako som už písal, bol som GM a EM na viacerých serveroch. Doteraz boli somnou vždy spokojný a neboli namňa žiadné sťažnosti. Na deffenderi hrám už asi 2 rok. Hrám aj na BG ale hlavne teraz na FUNE. Nikdy som nedostal žiadný ban ani kick so servera. Jedine som asi raz dostal mute za spam vo worlde. Čo sa týka GM príkazov základné ovládam na 100% a tie vedlajšie ovládam na 80%. Na nemenovaných serveroch som skončil ako GM z dôvod ukončenia "zmluvy" na pol roka. Po pol roku som mal možnosť byť daľej GM alebo opustiť team, a nájsť si niaký iný. Dostal som aj 2x zlatú stuhu mesiaca za Najlepšieho GM na nemenovanom servery.


Skúsenosti s GM:
- Ako som už hovoril servery nebudem spomínať.

1. ****** (Mal som nastarosti GM a EM, Tickety a zábavu na servery)
2. ****** (Zábava na servery, Opravovanie bugov + Tickety)
3. ******* (Hlavný Developer, po čase Hlavný GM)



Čo môžem ponúknuť Deffe?
- Seriózne vystupovanie
- Oprávnené bany (žiadné bany, ktoré nemajú zmysel)
- Zdokonalovať sa v príkazoch
- Vysoká časová flexibilita (až 10 hodín denne)
- Nahlasovanie Bugov, Nefunkčných spellov, Questov atď....
- Vyjadrovanie na úrovni polodospelého
- Rozvíjanie Admin teamu
- Spolahlivé riešenie ticketov
- Ingame podpora užívatelom celý čas
- Finančný príspevok


Časová Flexibilita:
- Čo sa týka času za počítam tak cez týždeň to je cca 8-10 hodín a cez víkend až cez 10-12 hodín. Podľa toho či mám voľný čas alebo nie.


Znalosť WoW Sveta:
- Čo sa týka WoW sveta tak dá sa povedať že ho skoro poznám na spamäť. Rád pomôžem užívateľom ohľadne expenia atď.....


Beztrestnosť:
- Ako som už písal niesom ani ja čistý. Sice nikdy som ban nemal, ale parkrát mi to MUTE ušlo, a bolo to právom. Ale poučil som sa zo svojích chýb a už si dávam nato pozor


BEZKONFLIKTNA povaha:
- Som veľmi kľudný človek a niekto ma nevie skoro z ničím veľmi vytočiť. Jedine stým ma človek vytočí, že ma ohovára za chrbtom, a bojí sa mi to povedať do očí


Komunikačné programy:
- Vlastním aj skype aj TS s funkčným mikrofónom. Dokonca na TS servery som SP TS Serveru, takže to je aj výhodov
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Žiadosť o post GM

Postby Darkfairy » Sat Jun 01, 2013 8:52 am

Zdravím a pozdravuji :wink:
Zároveň gratuluji k double postu.
Jsem ráda, že někoho tak zkušeného může získat Deffender a přeju hodně štěstí.
Zde jsme na 3serveru!
Tvé zkušenosti jsou závratné když beru v potaz, že Hlavní developer ovládá sql i C++ :| ...stejně jako hl. gm je nejzkušenější gm z teamu a znalost db je na takovém postu více než očekávána.
Ty jsi dokázal postnout přihlášku do teamu dokonce na úplně jiné forum serveru než chceš. Neztratíš se :wink:
GL.
Image
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Žiadosť o post GM

Postby < ** CS-nuda ** > » Sat Jun 01, 2013 6:09 pm

ja zemrem z tych tvojich % commandov :D sa rozhodni chalan :D
L. C. P. R
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Žiadosť o post GM

Postby < ** CS-nuda ** > » Sat Jun 01, 2013 6:10 pm

4jazyky akoze ? slovensky, cesky, madarsky a aky ? cigansky ? :D
L. C. P. R
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Žiadosť o post GM

Postby mirra » Wed Jun 19, 2013 10:09 pm

Uděluji malé bezvýznamné + za odvahu, nominaci na darwinovu cenu a velké + za dobrý vtip a kolotočářský přístup*.



* kolotočářský přístup je pojem, používající firemní personalisté pro lidi, kteří rozešlou svoje CV do několika i desítek firem zároveň a v okamžiku, kdy se objeví odpověď, daný člověk není ani schopen zjistit, o jakou z tolika desítek firem se jedná a která z firem ho vlastně kontaktovala.
  • Hlasujte pro nás! Děkujeme :)
  • Top-server.cz - 3Server
  • WoWservers - 3Server
Úsměv! Jde to s ním líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Return to “Chci se přidat”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest