Prihláška na post "Game Master" - Egous

Tak napiš :)

Moderator:TWeak

Egous
Unfriendly
Posts:1
Joined:Sun Jul 01, 2012 8:50 pm
Prihláška na post "Game Master" - Egous

Postby Egous » Sun Jul 01, 2012 9:07 pm

Ahoj, som uchádzač na post GM. V prihláške Vám napíšem niečo o sebe, skúsenosti s WoW, skúsenosti s GM.

Volám sa Dominik. Čoskoro mám 16. Pôjdem do 2. ročníka strednej školy. Mám rád zábavu a okolie ma považuje za zábavného človeka. Jazdím na skateboarde a na BMX. Ako hudbu mám rád Drum and Bass, Dubstepy, Electro,, Techno, Rap a Hip - Hop. Bývam na západnom Slovensku v jednom nemalom meste.

WoW hrám od svojich jedenástich rokoch - čiže pomaly 5 rokov hrám WoW. Za GM som hrával 3 roky na dvoch rôznych serveroch. Hral som na rôznych serveroch ako napríklad Altron, Manius, Wowbeez, Alkazan, Deffender. GM som bol na posledných dvoch uvedených serveroch. Na Alkazane ma moc nemali radi a tak som odišiel na Deffender. Na Deffenderi nefungoval LK a tak sa postupne opravoval. Ako sa opravil tak zrazu bolo veľa prihlášok na post GM. Mňa za to vyhodili z GM Teamu - neviem prečo lebo boli aj oveľa horšie GM-ka ako ja. Tak aj o tomto serveri som počul kadejaké chváli a rozhodol som sa, že si sem napíšem o GM.

GM chcem byť jedine preto, pretože nemám rád keď je na serveri neporiadok. Na serveroch mám rád poriadok a disciplínu. Na Deffenderi som bol prísny, ale mali ma radi. Bol by som rád keby som mohol byť jeden z tých čo robia poriadok. Základné a niektoré menej podstatné GM príkazy mám vo vačku.

Budem Vám veľmi vďačný ak ma zoberiete. Mohol by som na tento server doniesť pár dobrích a skúseních hráčov. Pre hráčov by som mohol usporiadavať rôzne súťaže (samozrejme zo súhlasom vedenia serveru).

Tak dúfam, že sa rozhodnete pozitívne pre mňa. :D
User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am

Re: Prihláška na post "Game Master" - Egous

Postby Raymom » Mon Jul 02, 2012 7:12 am

souteze se poradaji vetsinou jen Eventmasterami ale po domluve muze kdokoliv z teamu.
Co se me tyce na defender koukam stale jakej jsi tam mel nick?

Alkazan a defender jsou funka kde se moc o to co jde a nejde nestaraj, je jim to jedno a gmka si tam banujou jak se jim zachce uz jsem tolikrat cetl ze byl na funku nekdo zabanovan jen tak protoze se gmku zachtelo. tady je to ale jiny, tady nejsi pro nejaky poradek tady jsi pro hrace nejaky to delani poradku na serveru podle toho jak se mi co libi by tu neslo clovece, to bys vyhazel pulku serveru a bylo by to k nicemu...

jestli muzu doporucit mas tu postavu hrajes u nas? ne? zkus to zacni u nas hrat udelej 80 lvl vyzkousej si ruzne raidy a pak az poznas jak to tu chodi napis znova,,, tot muj nazor jako HeadEM jak se rozhodne Tom zalezi na nem.
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.
User avatar
Huspy
Honored
Honored
Posts:50
Joined:Fri May 18, 2012 10:23 pm

Re: Prihláška na post "Game Master" - Egous

Postby Huspy » Mon Jul 02, 2012 7:50 am

Tobě je skoro 16let a už chodíš do druhého ročníku na SŠ ? ...A nemohli tě vyhodit bezdůvodně,já jsem tam taky hrál (dělal GM) jak ses jmenoval ?A soutěže dělaj EM ale né GM ..
Image

Return to “Chci se přidat”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest